Skomentuj 21
  • soczystybanan Zgłoś komentarz
    No dobra. Teraz już wszystko jasne. Dzięki :)
    • Roland Czaczyk Zgłoś komentarz
      To juz kwestia bilansu bramek. Po prostu tak bedzie. Zakladajac ze Francja wygra z Serbia to Francja ma komplet pkt. 6, a Polska, Serbia i Rosja ma po 2 ale Polska i Rosja ma lepszy bilans
      Czytaj całość
      bramkowy.
        A dlaczego akurat Serbia ma odpaść :) ? Lepiej będzie dla nas :) ? Jeśli przegra z Francją, odpada :) ?
        Zobacz więcej komentarzy (18)
        59 min. - 24:22 - Rosjanie zdobywają bramkę.
        Skomentuj 2
        59 min. - 24:21 - Bartosz Jurecki trafia! Czy Rosjanie zdobędą bramkę?
        Skomentuj 3
        59 min. - 23:21 - W bramce jest jednak Sławomir Szmal. Mamy rzut karny dla Polski.
        Skomentuj 7
        Zobacz więcej komentarzy (4)
        58 min. - 23:21 - Trafia Piotr Chrapkowski, jednak sędziowie odgwizdali błąd zasłony. Szkoda, byłoby po meczu.
        Skomentuj 1
        57 min. - 23:21 - Świetna akcja Polaków, jednak ze skrzydła nie trafia Jakub Łucak. Kontratak Rosjan skuteczny.
        Skomentuj 2
      • 57 min. - 23:20 - Rosjanie w ataku pozycyjnym. Rzuca Pavel Atman, jednak ponownie górą Sławomir Szmal!
        Skomentuj 2
        55 min. - 23:20 - Dmitry Kovalev rzuca w poprzeczkę! Sławomir Szmal zaczarował bramkę. Tracimy jednak piłkę w ataku.
        Skomentuj 5
        Zobacz więcej komentarzy (2)
        55 min. - 23:20 - Bartłomiej Jaszka rzuca przy sygnalizacji gry pasywnej. Piłka nadal dla Polski. Krzysztof Lijewski rzuca nieskutecznie. Rzut karny dla Rosjan.
        Skomentuj 2
        55 min. - 23:20 - Czas dla reprezentacji Polski.
        Skomentuj 2
        54 min. - 23:20 - Okres skuteczniejszej gry Rosjan, którzy zdobywają dwie bramki i zmniejszają straty.
        Skomentuj 3
        52 min. - 23:18 - Kontra Rosjan i tracimy bramkę. Michał Jurecki w swoim stylu przedarł się przez obronę Rosjan i pokonał bezradnego bramkarza.
        Skomentuj 2
        51 min. - 22:17 - Znakomita akcja Bartłomieja Jaszki. Rosjanie grają słabo w obronie. W polskiej bramce kolejna znakomita interwencja Sławomira Szmala. Polacy w ataku.
        Skomentuj 7
        50 min. - 21:17 - Bramkę zdobywa Bartłomiej Jaszka. Szybka odpowiedź Rosjan. Polacy muszą grać czujniej w obronie.
        Skomentuj 6
        • Manolo-Mariachi Zgłoś komentarz
          POLSKA - BIAŁO - CZERWONI ...!!!
          • Eder Zgłoś komentarz
            i brawo oczywiscie Krzysiek! sprytne podanie. takie rzucanie do włąsnej bramki nawet jesli liczyłyby sie te bramki byłoby zle odebrane w srodowisku i moglaby nam np. grozic dyskwalifikacja
            • salomon222 Zgłoś komentarz
              Niech się opamietaja z bramkami. Chcemy mieć 2p. W razie czego niech strzelają samoboje.
              Zobacz więcej komentarzy (3)
              49 min. - 20:16 - Znakomita akcja w osłabieniu. Na czystą pozycję wyprowadzony Jakub Łucak, który się nie myli! Rosjanie wyrzucają piłkę w aut. Polacy ponownie w ataku.
              Skomentuj 7
              47 min. - 19:16 - Dwie minuty kary dla Michała Jureckiego, szkoda. Rosjanie w ataku. Polacy przejmują piłkę! Teraz to biało-czerwoni w ataku pozycyjnym.
              Skomentuj 4
              Zobacz więcej komentarzy (1)
              46 min. - 19:16 - Kolejna znakomita interwencja Sławomira Szmala. Rosjanie jednak nadal przy piłce, jednak kolejny raz broni "Kasa". Kontrę w drugie tempo kończy bramką Michał Jurecki.
              Skomentuj 4
              45 min. - 18:16 - Znakomita akcja Michała Jureckiego. Kolejna bramka Polaków.
              Skomentuj 6
                JESTEŚMY Z WAMI PRZED TELEWIZORAMI !
                • Franek Dolas Zgłoś komentarz
                  Ruscy juz sa wypluci
                    Odrabiają straty niczym ...Stelmet :) Tylko ciekawe, jak się to odrabianie skończy...tak jak z Czarnymi, czy tak jak z Telenetem ;) :D haha Dawać Polacy :)!
                    44 min. - 17:16 - Rosjanie mają ogromne problem. W drugiej połowie zdobyli tylko jedną bramkę. W natarciu Sborna. Rosjanie zdobywają bramkę. Dwie minuty kary dla naszych rywali.
                    Skomentuj 1
                    44 min. - 17:15 - W końcu trafił Adam Wiśniewski. Czas dla reprezentacji Rosji.
                    Skomentuj 3
                    43 min. - 16:15 - Rosjanie w ataku. Polakom brakuje w ostatnich akcjach skuteczności. Rosjanie w drugiej połowie mają jednak jeszcze większe problem, kolejna nieudana akcja Sbornej.
                    Skomentuj 2
                      Odrabiają straty niczym ...Stelemet :) Tylko ciekawe, jak się to odrabianie skończy...tak jak z Czarnymi, czy tak jak z Telenetem ;) :D haha Dawać Polacy :)!
                      • StalM Zgłoś komentarz
                        Grają lepiej ale to dzięki zaangazowaniu zawodników . Sam Biegler jest dalej chu.. wart !!!
                        42 min. - 16:15 - Mariusz Jurkiewicz starał się szybko skończyć akcję, jednak rzucił nieskutecznie. Sławomir Szmal broni w sytuacji sam na sam. "Kasa" broni dziś niesamowicie.
                        Skomentuj 3
                        41 min. - 16:15 - Polacy blokują. Kontratak Polaków, jednak popełniamy błąd kroków. Szkoda. Broni Sławomir Szmal! Kontratak biało-czerwony znakomicie rozegrany, jednak Jakub Łucak trafia w bramkarza.
                        Skomentuj 5
                        39 min. - 16:15 - Kolejna znakomita interwencja Sławomira Szmala. Kontratak na bramkę zamienia Piotr Chrapkowski.
                        Skomentuj 3
                        38 min. - 15:15 - Znakomite dogranie do skrzydła. Adam Wiśniewski trafia jednak w bramkarza.
                        Skomentuj 1
                        38 min. - 15:15 - Na trybunach słychać głośne: "Gramy u siebie". Oby polscy kibice ponieśli nasz zespół do zwycięstwa. Kolejna kontra Polaków, jednak przerwana przez Rosjan. Biało-czerwoni w ataku pozycyjny. Dwie minuty kary dla Konstantina Igropulo.
                        Skomentuj 3
                        36 min. - 15:15 - Rosjanie w ataku pozycyjnym. Polacy teraz grają twardo w obronie. Kolejny raz biało-czerwoni przejmują piłkę. Kontratak i bramka Piotra Chrapkowskiego. Mamy remis! Czas dla Rosji.
                        Skomentuj 4
                        35 min. - 14:15 - Rosjanie przy piłce. Polacy przejmują piłkę. Kontratak Polaków w trudnej sytuacji kończy Jakub Łucak.
                        Skomentuj 1
                        35 min. - 13:15 - Bramkę dla Rosjan zdobywa niezawodny Pavel Atman. Polacy w ataku pozycyjnym. Biało-czerwoni niestety tym razem nieskutecznie. Głośny doping polskich kibiców.
                        Skomentuj 0
                        34 min. - 13:14 - Faul w ataku Rosjan. Polacy w ataku pozycyjnym, mamy szansę na zdobycie bramki kontaktowej i wrócenie do gry. Znakomita akcja z kołem, trafia Kamil Syprzak!
                        Skomentuj 1
                          Kaczka znalazł metodę na ruskich , Garbok i Levshin już mają po meczu. Czas na Igropullu i Atmana!
                          33 min. - 12:14 - Polacy przejmują piłkę w obronie. Kontratak Polaków na bramkę zamienia Jakub Łucak.
                          Skomentuj 4
                            Kaczka do Sypy i gol !!!
                            • Ahmed Pol Zgłoś komentarz
                              Iwański w poprzednim meczu twierdził ,że ruscy są z grafenu więc co się dziwicie ,że z nimi przegrywamy
                              • yes Zgłoś komentarz
                                Jest smutno. Zaczyna się druga połowa i nie pocieszy mnie fakt, że Polska np. zremisuje drugą połowę.
                                32 min. - 11:14 - Rosjanie w ataku. Przypomnijmy, że nasi rywale grają w osłabieniu. Polacy skutecznie blokiem, jednak nie wyprowadzamy kontrataku. Bramkę z ataku pozycyjnego zdobywa Piotr Chrapkowski.
                                Skomentuj 1
                                Początek drugiej połowy.
                                Skomentuj 2
                                Dla przypomnienia analiza polskiej grupy.
                                Skomentuj 3
                                Po pierwszej połowie Polska przegrywa z Rosją 10:14.
                                Skomentuj 12
                                • jaet Zgłoś komentarz
                                  Kim ty jestes synu?
                                  • esmundostarnow Zgłoś komentarz
                                    poczekaj do końca meczu..... ale jesteśmy zlepkiem zawodnikow nie bardzo wiedzących po co wyszliśmy na boisko....
                                      na razie bohaterem Gadżet Wiśniewskij- jeden z najlepszych graczy na swej pozycji na swiecie
                                      Zobacz więcej komentarzy (9)
                                      29 min. - 10:14 - Kontuzjowany Patryk Kuchczyński kulejąc opuścił parkiet. Dwie minuty kary dla Rosjan. Adam Wiśniewski trafia ze skrzydła.
                                      Skomentuj 0
                                      29 min. - 9:14 - Kolejna obrona Sławomira Szmala. Rosjanie zbierają jednak piłkę, bramkę zdobywa Pavel Atman.
                                      Skomentuj 2
                                      • Kubar Zgłoś komentarz
                                        No sam Szmal nam tego meczu nie wygra. Miejmy nadzieję że druga połowa będzie lepsza!
                                        • HandballZabrze Zgłoś komentarz
                                          Rudzi oficjalnie najgorsi w tej ekipie na mistrzostwach.
                                          28 min. - 9:13 - Kolejny raz znakomicie broni Sławomir Szmal. Bramkę dla Polski zdobywa Mariusz Jurkiewicz.
                                          Skomentuj 2
                                          • AlexLFC Zgłoś komentarz
                                            to opcja niemiecka ktora chce nam zniszczyc kadre...
                                            • HBL Zgłoś komentarz
                                              Ten per---lony pseudo trener przegrywa nam kolejny mecz !! Co on robi z ustawieniem drużyny. Dlaczego od poczatku nie gra M.Jurecki, co robi na boisku Karol. PO co trzymać Jaszkę ktory nie
                                              umie poprowadzić gry. Dlaczego tak późno schodzi Łucak. Ten frajer nie panuje nad drużyną
                                              28 min. - 8:13 - Rosjanie w ataku. Znakomicie broni Sławomir Szmal. W kontrataku myli się Adam Wiśniewski. To nie jest turniej skrzydłowego Nafciarzy.
                                              Skomentuj 1
                                              26 min. - 8:13 - Patryk Kuchczyński rzuca nieskutecznie. Czas dla reprezentacji Rosji.
                                              Skomentuj 5
                                                Szmal jest bardzo dobrym bramkarzem ale bramkarze wszystkich rywali Polski są rewelacyjni !!! Poprostu rywale mają boskich bramkarzy !!!
                                                  Brawo Ejdam Wiśniewski, jeden z najlepszych skrzydłowych swiata
                                                  • siber Zgłoś komentarz
                                                    A Iwański dalej pier..li -- nie z takiej opresji wychodzili Polacy
                                                    26 min. - 8:13 - Słabo w ostatnich minutach wygląda gra polskiego zespołu. Bramkę dla Rosjan zdobywa Konstantin Igropulo. Już pięć bramek przewagi Sbornej.
                                                    Skomentuj 1
                                                    25 min. - 8:12 - Polacy ponownie gubią piłkę w ataku. Rosjanie w natarciu i kolejna bramka. Na środku rozegrania zameldował się Mariusz Jurkiewicz.
                                                    Skomentuj 3
                                                    24 min. - 8:11 - Rosjanie ponownie w ataku. Oleg Skopintsev trafia ze skrzydła. Na boisku pojawił się Patryk Kuchczyński.
                                                    Skomentuj 1
                                                    23 min. - 8:10 - Rosjanie w ataku pozycyjnym, Sergei Gorbok zdobywa bramkę. Polacy gubią piłkę w ataku.
                                                    Skomentuj 2
                                                    21 min. - 8:9 - Rosjanie zdobywają bramkę. Polacy muszą teraz odpowiedzieć skuteczną akcją. Na parkiecie pojawił się Michał Jurecki. Z koła trafia Bartosz Jurecki.
                                                    Skomentuj 2
                                                    20 min. - 7:8 - W bramce udaną interwencją popisał się Sławomir Szmal. Niestety faul w  ataku Polaków. Rosjanie rzucają, jednak kolejna znakomita interwencja "Kasy". Bramkę dla Polski zdobywa Krzysztof Lijewski.
                                                    Skomentuj 1
                                                    18 min. - 6:8 - Polacy w ataku pozycyjnym. Na trybuny głośny doping polskich kibiców. Bramkę zdobywa Bartłomiej Jaszka.
                                                    Skomentuj 1
                                                    17 min. - 5:8 - Niestety kolejna nieskuteczna akcja Polaków. W bramce Rosjan dobrze dysponowany jest Igor Levshin. Bramkę zdobywa dla Sbornej Pavel Atman. Czas dla reprezentacji Polski.
                                                    Skomentuj 2
                                                    16 min. - 5:7 - Konstantin Igropulo zdobywa bramkę dla Rosjan. Na dodatek dwie minuty kary otrzymał l Przemysław Krajewski.
                                                    Skomentuj 2
                                                    16 min. - 5:6 - Kolejna szybka akcja Polaków, szybko rzuca Michał Szyba, jednak trafia w słupek.
                                                    Skomentuj 3
                                                    15 min. - 5:6 - Kolejny nieskuteczny kontratak Polaków. Nieskutecznie rzuca Krzysztof Lijewski.
                                                    Skomentuj 0
                                                    14 min. - 5:6 - Na parkiecie pojawili się Bartłomiej Jaszka i Piotr Chrapkowski.
                                                    Skomentuj 7
                                                    14 min. - 5:6 - Karol Bielecki rzuca ponownie nieskutecznie. Pavel Atman wyprowadza Rosjan na prowadzenie.
                                                    Skomentuj 0
                                                    13 min. - 5:5 - Polacy w ataku pozycyjnym. Rzuca Karol Bielecki, jednak ponownie nieskutecznie. Rosjanie doprowadzają do remisu. Bramkę zdobywa Konstantin Igropulo.
                                                    Skomentuj 2
                                                    12 min. - 5:4 - Kolejny kontratak Polaków. Tym razem pomylił się Jakub Łucak. Nie możemy marnować takich okazji. Rosjanie zmniejszają straty.
                                                    Skomentuj 1
                                                    10 min. - 5:3 - Polacy mieli szansę na podwyższenie prowadzenia, jednak kontrataku nie wykorzystał Piotr Grabarczyk. Dwie minuty dla Mariusza Jurkiewicza. Teraz to Polacy będa musieli sobie radzić w osłabieniu.
                                                    Skomentuj 0
                                                    10 min. - 5:3 - Rosjanie nadal w ataku. Rzuca Pavel Atman, jednak nieskutecznie. Polacy w ataku pozycyjnym. Świetna akcja ze skrzydła Przemysława Krajewskiego.
                                                    Skomentuj 1
                                                    9 min. - 4:3 - Przebojowa akcja Mariusza Jurkiewicza, ale zatrzymany faulem przez rywali. Polacy nadal w ataku. Niestety niedokładne dogranie do koła. Kontratak Rosjan zatrzymał Sławomir Szmal!
                                                    Skomentuj 0
                                                    8 min. - 4:3 - Kolejna znakomita akcja Krzysztofa Lijewskiego. Rozgrywający zaskoczył rywali rzutem z drugiej linii. Rosjanie już w komplecie i zdobywają bramkę.
                                                    Skomentuj 0
                                                    6 min. - 3:2 - Karol Bielecki rzuca z drugiej linii, jednak górą bramkarz Sbornej.
                                                    Skomentuj 0
                                                    6 min. - 3:2 - Na parkiecie pojawił się Karol Bielecki. Dwie minuty kary dla Rosjan. Polacy będą grali w przewadze, warto by ją wykorzystać.
                                                    Skomentuj 0
                                                    5 min. - 3:2 - Kolejna znakomita akcja Krzysztofa Lijewskiego. Polski rozgrywający popisał się indywidualną akcją i zdobył bramką. Szybko odpowiadają Rosjanie.
                                                    Skomentuj 0
                                                    3 min. - 2:1 - Rosjanie doprowadzają do remisu. Polacy w ataku pozycyjnym. Wspaniały rzut Krzysztofa Lijewskigo.
                                                    Skomentuj 0
                                                    1 min. - 1:0 - Wynik spotkania otwiera rzutem ze skrzydła niezawodny Jakub Łucak.
                                                    Skomentuj 0
                                                    Reprezentacja Polski spotkanie rozpoczęła w składzie: Szmal - Łucak, Krajewski, Jurkiewicz, Chrapkowski, Lijewski, B. Jurecki.
                                                    Skomentuj 0
                                                    Początek spotkania.
                                                    Skomentuj 0
                                                    Na parkiecie zaprezentowali się zawodnicy reprezentacji Polski i Rosji. Licznie zgromadzeni kibice wspólnie z zawodnikami odśpiewali hymn.
                                                    Skomentuj 0
                                                    Zdaniem Wojciecha Nowińskiego Polacy, aby odnieść pierwsze zwycięstwo na mistrzostwach Europy muszą poprawić skuteczność. Nie będzie to oczywiste łatwe, bowiem w bramce Sbornej będzie stał dobrze dysponowany na tym turnieju Vadim Bogdanom. - Skuteczność, przede wszystkim skuteczność. Ten element gry naszego zespołu był najsłabszy/ Wypracowywaliśmy sobie sytuacje, doprowadzaliśmy do rzutów z pozycji, z których wydawało się że nie możemy się pomylić, a jednak myliliśmy się. W rzutach naszych zawodników brakuje mi trochę sprytu, trochę kreatywności i fantazji. Rzucamy mocno, precyzyjnie, ale prosto i w sposób przewidywalny. Na tym poziomie okazuje się, że jest to za mało, bo trzeba dołożyć więcej finezji i zaskoczenia. Takie rzuty są skuteczne - uważa Wojciech Nowiński.
                                                    Skomentuj 0
                                                    Hala wypełnia się już polskimi kibicami. Biało-czerwoni ponownie będą mogli liczyć na wsparcie sympatyków szczypiorniaka.
                                                    Skomentuj 0
                                                    Co Polacy muszą zrobić by pokonać Rosję? Marek Panas przestrzega przed nadmiernym kombinowaniem. - Taka postawa może się bowiem obrócić przeciwko nam. To spotkanie musimy po pierwsze wygrać. To jest cel nadrzędny, któremu wszystko musi być podporządkowane. Jeśli wynik będzie układał się po naszej myśli, od 55. minuty możemy już spróbować wyreżyserować korzystny dla nas rezultat. Mam nadzieję, że naszym zawodnikom nie zabraknie w kluczowych momentach wyrachowania i chłodnej głowy.
                                                    Skomentuj 2
                                                    Biało-czerwonych czeka niezwykle trudny meczu. - Pamiętam nasz mecz z Rosjanami w Chorwacji, kiedy Sławek Szmal obronił kilka karnych. Graliśmy też z nimi na olimpiadzie. Nie przyjechali w swoim najsilniejszym składzie, a z tego co wiemy, to wczoraj w meczu z Serbią doszli kolejni kontuzjowani. M.in. urazu pleców nabawił się Siergiej Gorbok, ale to nie oznacza, że będą dużo gorzej grali bez niego - podkreślił Michał Jurecki.
                                                    Skomentuj 0
                                                    W spotkaniu z Rosją trener Michael Biegler będzie mógł skorzystać z usług nowego zawodnika, który wczoraj dołączył do kadry. Nowa o doświadczonym skrzydłowym Patryku Kuchczyńskim. Czy zawodnik Górnika Zabrze wcieli się w niezwykle odpowiedzialną rolę egzekutora rzutów karnych?
                                                    Skomentuj 0
                                                    Polacy pomimo dwóch porażek nie stoją jeszcze na straconej pozycji, mogą do drugiej rundy awansować z dwoma punktami. Nie będzie to jednak łatwe.
                                                    Skomentuj 0
                                                    Już za 30 minut rozpocznie się trzeci pojedynek biało-czerwonych na mistrzostwach Europy. Dziś rywalem podopiecznych Michaela Bieglera będzie Rosja.