Norwegia pokonała Rumunię 35:33 i awansowała do finału mistrzostw świata!
Skomentuj 1
  • piotruspan661 Zgłoś komentarz
    Jednak faworytki. O brąz zagrają "czarne konie", ten polski bardziej czarny.
    69 min. - 35:33 - Camilla Herrem trafia ze skrzydła!
    Skomentuj 0
    69 min. - 34:33 - Adriana Nechita trafia ze skrzydła. 30 sekund do końca.
    Skomentuj 0
    69 min. - 34:32 - Veronika Kristiansen wywalczyła rzut karny. Ida Alstad zdobywa bramkę!
    Skomentuj 0
    68 min. - 33:32 - Nora Mork trafia w niezwykle trudnej sytuacji! Oana Manea szybko odpowiada rzutem z koła!
    Skomentuj 0
    68 min. - 32:31 - Aurelia Bradeanu zdobywa bramkę. Przechwyt Norweżek. Bramkę z kontrataku zdobywa Gabriela Perianu, dodatkowo wykluczona Stine Oftedal!
    Skomentuj 0
  • 67 min. - 32:29 - Stine Skogrand zdobywa niezwykle ważną bramkę.
    Skomentuj 0
    67 min. - 31:29 - Norweżki rozpoczynają grę. Paula Ungureanu dobrze w bramce. Rumunia już w komplecie. Melinda Geiger gubi piłkę i Norwegia w ataku.
    Skomentuj 0
    65 min. - 31:29 - Melinda Geiger znakomicie rzuca z drugiej linii. Heidi Loke trafia z koła. Czas na zmianę stron.
    Skomentuj 0
    64 min. - 30:28 - Adriana Nechita trafia ze skrzydła. Nora Mork wywalczyła rzut karny, dodatkowo wykluczona Valentina Ardean Elisei. Ida Alstad zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    63 min. - 29:27 - Cristina Neagu rzuca obok bramki. Heidi Loke trafia z koła.
    Skomentuj 1
    62 min. - 28:27 - Aurelia Bradeanu nieskutecznie z koła. Norweżki w ataku pozycyjnym. Stine Oftedal zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    61 min. - 27:27 - Pierwszą część dogrywki rozpoczęła Rumunia.
    Skomentuj 1
      Dla Polek to dobrze, że jest dogrywka. Ich rywalki będą zmęczone.
      Po 60 minutach gry Norwegia remisuje z Rumunią 27:27. Przed nami 10 minut dogrywki.
      Skomentuj 1
      59 min. - 27:27 - Nora Mork popełnia błąd kroków. Valentina Ardean Elisei mogła jeszcze zdobyć bramkę, jednak rzuca nieskutecznie.
      Skomentuj 0
      59 min. - 27:27 - Cristina Neagu wysoko nad bramką. Norwegia w ataku pozycyjnym.
      Skomentuj 0
      59 min. - 27:27 - Norweżki gubią piłkę. Sędziowie pokazują grę pasywną. Czas dla Rumunii.
      Skomentuj 1
      58 min. - 27:27 - Melinda Geiger trafia ze skrzydła. Stine Oftedal fauluje w ataku. Aurelia Bradeanu trafia w słupek.
      Skomentuj 0
      57 min. - 27:26 - Cristina Neagu rzuca niecelnie. Adriana Nechita ukarana wykluczeniem. Rzut karny dla Norwegii. Nora Mork nieskutecznie, ponownie górą Paula Ungureanu!
      Skomentuj 1
      55 min. - 27:26 - Valentina Ardean Elisei zdobywa bramkę ze skrzydła. Veronika Kristiansen trafia z drugiej linii.
      Skomentuj 0
      54 min. - 26:25 - Oana Manea trafia z koła. Stine Oftedal natychmiast odpowiada. Trwa wymiana ciosów. Czas dla Rumunii.
      Skomentuj 0
      53 min. - 25:24 - Heidi Loke trafia z koła. Aurelia Bradeanu rzuca obok bramki. Camilla Herrem trafia ze skrzydła i Norweżki na prowadzeniu.
      Skomentuj 0
      52 min. - 23:24 - Adriana Nechita ponownie skutecznie ze skrzydła. Mari Kristine Molid ukarana wykluczeniem, to jej trzecia kara, co skutkuje czerwoną kartką.
      Skomentuj 0
      51 min. - 23:23 - Cristina Neagu trafia w poprzeczkę! Stine Skogrand rzutem ze skrzydła doprowadza do remisu. Wykluczenie dla Neagu.
      Skomentuj 0
      50 min. - 22:23 - Cristina Neagu ponownie skutecznie, jednak natychmiast odpowiada Stine Oftedal.
      Skomentuj 1
      49 min. - 21:22 - Gabriela Perianu ukarana wykluczeniem. Nora Mork przełamuje niemoc Norweżek. Cristina Neagu przedarła się przez obronę rywalek. Amanda Kurtovic nieskutecznie, ponownie lepsza Paula Ungureanu.
      Skomentuj 0
      46 min. - 20:21 - Norweżki długo rozgrywają akcję. Rumunki dobrze grają blokiem i przejmują piłkę. Adriana Nechita rzuca ze skrzydła niecelnie.
      Skomentuj 0
      44 min. - 20:21 - Norwegia gubi piłkę i do pustej bramki trafia Valentina Ardean Elisei! Czas dla Norwegii.
      Skomentuj 0
      44 min. - 20:20 - Norwegia traci piłkę. Rumunia przed szansą na doprowadzenie do remisu. Oana Manea wywalczyła rzut karny, dodatkowo wykluczona Mari Kristine Molid. Eliza Buceschi zdobywa bramkę.
      Skomentuj 0
      42 min. - 20:19 - Nora Mork nieskutecznie. Adriana Nechita zdobywa bramkę ze skrzydła, to była bardzo trudna pozycja. Mork ponownie nieskutecznie, znowu lepsza Paula Ungureanu. Cristina Neagu wyprowadzona na czystą pozycję i mamy bramkę kontaktową.
      Skomentuj 0
      40 min. - 20:17 - Veronika Kristiansen fauluje w ataku. Cristina Neagu rzuca obok bramki, zawodniczka została ostro potraktowana przez Norweżki.
      Skomentuj 0
      38 min. - 20:17 - Eliza Buceschi wyprowadzona na czystą pozycję, jednak górą Silje Magareta Solberg. Amanda Kurtovic rzuca obok bramki. Melinda Geiger trafia w słupek.
      Skomentuj 0
      37 min. - 20:17 - Stine Oftedal indywidualną akcją wypracował sobie pozycję rzutową i zdobywa bramkę. Eliza Buceschi nieskutecznie. Sanna Charlotte Solberg trafia ze skrzydła.
      Skomentuj 0
      35 min. - 18:17 - Veronika Kristiansen zdobywa bramkę z koła. Adriana Nechita trafia ze skrzydła po znakomitej akcji Rumunii.
      Skomentuj 0
      34 min. - 17:16 - Norweżki tracą piłkę i po kontrataku w drugie tempo bramkę kontaktową zdobywa Gabriela Perianu.
      Skomentuj 0
      32 min. - 17:15 - Norweżki rozpoczęły drugą połowę od nieskutecznej akcji. Cristina Neagu zdobywa bramkę. Mari Kristine Molid dodatkowo ukarana wykluczeniem.
      Skomentuj 0
      Początek drugiej połowy.
      Skomentuj 0
      Po pierwszej połowie Norwegia prowadzi z Rumunią 17:14.
      Skomentuj 1
        3 bramki, to żadna różnica...ale stawiam na Norwegię, choć chciałbym żeby wygrały Rumunki, bo zawsze kibicuję potencjalnie słabszym.
        29 min. - 17:14 - Cristina Neagu rzuca nieskutecznie. Stine Oftedal fauluje w ataku. Adriana Nechita trafia ze skrzydła w słupek. Stine Oftedal wywalczyła rzut karny. Nora Mork nieskutecznie, górą Paula Ungureanu!
        Skomentuj 0
        28 min. - 17:13 - Oana Manea trafia z koła do dobrej akcji Rumunek. Nora Mork trafia w słupek. Czas dla Rumunii.
        Skomentuj 0
        27 min. - 17:13 - Strata Norweżek. Eliza Buceschi fauluje w ataku. Heidi Loke wywalczyła rzut karny, dodatkowo wykluczona Eliza Buceschi. Nora Mork zdobywa bramkę.
        Skomentuj 0
        25 min. - 16:13 - Cristina Neagu pomyliła się w sytuacji sam na sam. Oana Manea zdobywa bramkę z koła dla Rumunii.
        Skomentuj 0
        24 min. - 16:12 - Adriana Nechita trafia ze skrzydła. Rzut karny dla Norwegii, bramkę zdobywa Nora Mork.
        Skomentuj 0
        23 min. - 15:11 - Valentina Ardean Elisei zdobywa bramkę ze skrzydła dla Rumunii. Stine Oftedal ograła dwie rywalki i zdobyła bramkę dla Norwegii.
        Skomentuj 0
        22 min. - 14:10 - Strata Rumunek i bramkę z kontrataku zdobywa Camilla Herrem.
        Skomentuj 0
        21 min. - 13:10 - Nora Mork zdobywa bramkę po indywidualnej akcji.
        Skomentuj 0
        20 min. - 12:10 - Melinda Geiger trafia do bramki Norweżek. Nora Mork szczęśliwie rzutem z biodra pokonuje bramkarkę rywalek.
        Skomentuj 0
        18 min. - 11:9 - Heidi Loke zdobywa bramkę z koła. Eliza Buceschi pomyliła się w doskonałej sytuacji. Norwegia ponownie w ataku. Veronika Kristiansen zdobywa bramkę po indywidualnej akcji.
        Skomentuj 1
        17 min. - 9:9 - Veronika Kristiansen wyprowadzona na czystą pozycję i kolejna bramka Norwegii. Rzut karny dla Rumunii. Cristina Neagu zdobywa bramkę.
        Skomentuj 0
        15 min. - 8:8 - Melinda Geiger pomyliła się w dobrej sytuacji. Bramkę dla Norwegii ze skrzydła zdobywa Camilla Herrem. Eliza Buceschi przedarła się przez obronę i doprowadza do remisu.
        Skomentuj 0
        13 min. - 7:7 - Oana Manea trafia z koła. Veronika Kristiansen znakomicie rzuca z drugiej linii.
        Skomentuj 0
        12 min. - 6:6 - Rzut karny dla Norwegii. Paula Ungureanu broni! Nora Mork fauluje w ataku. Cristina Neagu wywalczyła rzut karny. Poszkodowana zdobywa bramkę.  Szybko odpowiada Nora Mork.
        Skomentuj 0
        10 min. - 5:5 - Stine Oftedal skutecznie rzuca z podłoża, natychmiast odpowiada Cristina Neagu. Aurelia Bradeanu ukarana wykluczeniem.
        Skomentuj 0
        9 min. - 4:4 - Cristina Neagu popisuje się znakomitym rzutem z drugiej linii. Heidi Loke trafia w poprzeczkę, Oana Manea doprowadza do remisu.
        Skomentuj 0
        7 min. - 4:2 - Aurelia Bradeanu trafia w poprzeczkę. Rzut karny dla Norwegii. Amanda Kurtovic zdobywa bramkę.
        Skomentuj 0
        6 min. - 3:2 - Stine Oftedal rzuca w środek bramki, górą Paula Ungureanu. Rumunki faulują w ataku. Veronika Kristiansen wyprowadza Norwegię na prowadzenie.
        Skomentuj 0
        4 min. - 2:2 - Heidi Loke rzutem z koła doprowadza do remisu. Cristina Neagu rzuca obok bramki.
        Skomentuj 0
        3 min. - 1:2 - Nora Mork odpowiada skutecznym rzutem z drugiej linii. Eliza Buceschi ponownie trafia do bramki Norwegii.
        Skomentuj 0
        1 min. - 0:1 - Spotkanie rozpoczęła Rumunia. Eliza Buceschi otwiera wynik meczu.
        Skomentuj 0
        Początek spotkania.
        Skomentuj 0
        Drużyna narodowa Rumunii w drodze do półfinału pokonała Brazylię i Danię. Byli to zatem niezwykle wymagający rywale. Najlepszą zawodniczką zespołu jest niesamowita Cristina Neagu - 45 bramek.
        Skomentuj 0
        Reprezentacja Norwegii w 1/8 finału pokonała Niemcy, natomiast w 1/4 finału Czarnogórę. Najskuteczniejszą zawodniczką zespołu jest Nora Mork - 35 bramek.