24:29. Bramka! Trafił z koła Maksym Babiczew.

Nieskutecznie rzut karny wykonał Mateusz Kus.

Kolejne świetne zagranie Julena Aguinagalde. Rzut karny dla kielczan.

czas 59'

23:29. Bramka! Trafił Dainis Kristopans.

MBR 22 : 29 IDK
czas 58'

22:29Julen Aguinagalde zadał kolejny cios leżącym na łopatkach graczom Mieszkowa.

czas 57'

Piotr Chrapkowski został wykluczony na 2 minuty.

MBR 22 : 28 IDK
czas 57'

22:28. Kolejną bombę z drugiej linii posłał Karol Bielecki.

56'

Sasza Tiumencew nieskutecznie. Filip Ivić wygrał z nim pojedynek "oko w oko".

MBR 22 : 27 IDK
czas 55'

22:27Karol Bielecki przełamał złą passę w rzutach z drugiej linii. Bezcenny gol dla Vive Tauronu.

czas 55'

Maksym Babiczew został wykluczony na 2 minuty za celowe zagranie nogą.

54'

Ale Dainis Kristopans posłał piłkę obok bramki!

czas 54'

Mariusz Jurkiewicz został wykluczony na 2 minuty.

MBR 22 : 26 IDK
czas 53'

22:26. Skutecznie rzut karny wykonał Mateusz Kus.

1
53'

Karny dla Vive Tauronu. Faulowany Uros Zorman.

MBR 22 : 25 IDK
czas 52'

22:25. Bardzo ładna akcja ekipy z Brześcia, zakończona przez Rajko Prodanovica.

52'

Ostatni czas dla gospodarzy.

MBR 21 : 25 IDK
czas 52'

21:25. Raz jeszcze kielczanie skontrowali ekipę Mieszkowa. Po trafieniu Manuela Strleka ich przewaga wzrosła już do czterech goli.

MBR 21 : 24 IDK
czas 51'

21:24Julen Aguinagalde poczuł krew i nie odpuszcza. Druga z rzędu bramka na koncie Hiszpana.

MBR 21 : 23 IDK
czas 51'

21:23. Bramka! Trafił Siergiej Szyłowicz.

MBR 20 : 23 IDK
czas 50'

20:23. Walczący na kole jak lew Julen Aguinagalde w końcu doszedł do pozycji rzutowej i od razu zdobył gola.

49'

Fenomenalna parada Filipa Ivica po rzucie Imana Jamaliego. Piłka dla Vive Tauronu.

czas 49'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty.

MBR 20 : 22 IDK
czas 49'

20:22. Po chwili chaosu kielczanie skonstruowali kontrę, którą na gola zamienił Tobias Reichmann.

48'

Indywidualna akcja Pawieła Atmana, Mateusz Kus wyprowadzony w pole, ale Rosjanin rzucił obok słupka.

47'

Strata Urosa Zormana.

47'

Czas dla Vive Tauronu.

46'

Uros Zorman przestrzelił z czystej pozycji, ale rzut Rade Mijatovica przez całe boisko także nieudany.

MBR 20 : 21 IDK
czas 45'

20:21Iman Jamali miał dużo miejsca i bezlitośnie to wykorzystał.

czas 45'

1
MBR 19 : 21 IDK
czas 44'

19:21. Kontra i defensywa. Oto dwa klucze do kolejnych goli dla kielczan. Trafił Manuel Strlek.

1
43'

Czas dla Mieszkowa.

MBR 19 : 20 IDK
czas 43'

19:20. I czynią to po kolejnej bramce Mateusza Jachlewskiego!

1
43'

Strata gospodarzy. Kielczanie mogą wrócić na prowadzenie.

MBR 19 : 19 IDK
czas 42'

19:19. Fenomenalną technikę pokazał Tobias Reichmann, trafiając do siatki z niezwykle wymagającej pozycji.

MBR 19 : 18 IDK
czas 42'

19:18Siergiej Szyłowicz znowu nie do zatrzymania.

41'

Nieudane zagrania z obu stron. Przy piłce ekipa Mieszkowa.

MBR 18 : 18 IDK
czas 40'

18:18. Remis! Jeszcze jedno dobre zagranie kielczan w obronie i jeszcze jedna kontra. Autorem wyrównującej bramki Krzysztof Lijewski.

1
MBR 18 : 17 IDK
czas 40'

18:17. Kontra wyprowadzona przez Vive Tauron. Problemów ze zdobyciem bramki nie miał Tobias Reichmann.

MBR 18 : 16 IDK
czas 39'

18:16. Drugi z rzędu gol Mateusza Jachlewskiego.

1
MBR 18 : 15 IDK
czas 39'

18:15Pawieł Atman nie zniechęcił się poprzednią nieudaną próbą i tym razem pokonał Filipa Ivica.

MBR 17 : 15 IDK
czas 38'

17:15. Bramka! Trafił z lewego skrzydła Mateusz Jachlewski po cudownym dograniu Urosa Zormana.

1
37'

Filip Ivić zatrzymał rzut Pawieła Atmana. Piłka dla Vive Tauronu.

37'

Po konsultacji sędziowie zmienili decyzję i odgwizdali Urosowi Zormanowi faul w ataku.

MBR 17 : 14 IDK
czas 36'

17:14. Skutecznie rzut karny wykonał Rastko Stojković.

36'

Karny dla Mieszkowa.

MBR 16 : 14 IDK
czas 35'

16:14. Po raz kolejny ciężar gry ofensywnej wziął na swoje barki Krzysztof Lijewski.

MBR 16 : 13 IDK
czas 34'

16:13Rastko Stojković znów urwał się obrońcom. A z czystych pozycji rzutowych jeszcze dziś się nie pomylił.

MBR 15 : 13 IDK
czas 34'

15:13. Kolejnego gola dołożył Mateusz Kus, tym razem po szybkim ataku. Wcześniej świetnie w bramce zagrał Filip Ivić.

MBR 15 : 12 IDK
czas 33'

15:12. Skutecznie rzut karny wykonał Mateusz Kus.

33'

Uros Zorman wypracował rzut karny.

czas 33'

Wiaczesław Szumak został wykluczony na 2 minuty. Za atak na twarz Krzysztofa Lijewskiego.

MBR 15 : 11 IDK