31:22
Zakończony
Polska
komentarz

My już dziękujemy za spędzeniu czasu z portalem WP SportoweFakty. We wtorek (6 grudnia) Polki zagrają z Holandią, która także przegrała swój mecz otwarcia z Niemkami 27:30. Z całą pewnością i jedne, i drugie powalczą o zwycięstwo. Emocje gwarantowane.

komentarz

Najwięcej bramek dla Biało-Czerwonych zdobyła Kinga Grzyb (6 na 8 prób).

komentarz

Są jednak pewne pozytywy. Poprawiliśmy swoją ofensywę. Na koniec zawodów zanotowaliśmy już 52 procent skuteczności przy rzutach na bramkę. Imponująco jednak wygląda to po stronie naszych rywalek (74 procent).

komentarz

Wypadek przy pracy?

komentarz

Niestety trener Leszek Krowicki nie znalazł recepty dla swoich podopiecznych. Szwankowała skuteczność i to właśnie ten element zaważył na losach meczu.

komentarz

Radość Francuzek w pełni zasłużona.

komentarz

Zaczynamy te mistrzostwa Europy od bardzo wysokiej porażki 22:31. Francuzki okazały się być piekielnie skuteczne w formacji ofensywnej. U nas ta statystyka wygląda fatalnie.

komentarz

Estelle Nze-Minko została uznana za MVP meczu.

60'

W ostatniej akcji znów błąd po stronie ekipy Trójkolorowych, które i tak mogą być po tym spotkaniu bardzo zadowolone.

FRA 31 : 22 POL
czas 59'

31:22. Korzystamy z błędów Francuzek. Wynik poprawiła nieco Joanna Kozłowska.

FRA 31 : 21 POL
czas 59'

31:21. W swojej akcji pomyliła się Horacek. Z kolei po drugiej stronie parkietu skutecznie Katarzyna Janiszewska.

FRA 31 : 20 POL
czas 59'

31:20. Bramka! Trafiła Alina Wojtas. To dopiero dwudzieste trafienie Polek.

FRA 31 : 19 POL
czas 57'

31:19. Dziurę w defensywie Polek wykorzystała Grace Zaadi.

Spodziewałeś się tak wysokiej wygranej Francuzek?
Nie mam zdania
FRA 30 : 19 POL
czas 56'

30:19. Zatańczyła w bramce Gloser, ale skutecznie rzut karny wykonywała Kinga Grzyb.

55'

Rzut karny dla Polek. Już szósty w tym meczu.

FRA 30 : 18 POL
czas 55'

30:18. Mamy trzedzieste trafienie w meczu. Dorobek Francuzek poprawiła Tamara Horacek.

54'

Broni Gawlik. Niestety faul ofensywny w wykonaniu Andrzejewskiej.

FRA 29 : 18 POL
czas 54'

29:18. Staramy się odrabiać po błędzie rywalek. Bramkę na swoje konto dopisała Alina Wojtas.

FRA 29 : 17 POL
czas 53'

29:17. Na pocieszenie z dystansu trafiła Ewa Andrzejewska.

FRA 29 : 16 POL
czas 52'

29:16. Kontrę skutecznie wykończyła Estelle Nze-Minko. O tym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć, ale przedtem wyciągnąć wnioski.

FRA 28 : 16 POL
czas 52'

28:16. Dwanaście goli przewagi ekipy Trójkolorowych po bramce Grace Zaadi.

51'

Dobrze bronią Francuzki i cóż, przejęły piłkę.

51'

Ryzykujemy bez bramkarki.

czas 50'

Alina Wojtas została wykluczona na 2 minuty.

FRA 27 : 16 POL
czas 50'

27:16. Tymczasem rzutem z dystansu pogrążyła nas teraz Marie-Paule Gnabouyou.

50'

Kolejna prosta strata piłki po stronie ekipy Krowickiego.

FRA 26 : 16 POL
czas 49'

26:16. Bramkę zaliczyła Manon Houette.

49'

To samo po stronie Biało-Czerownych. Kontra i mamy coraz gorszą sytuację.

49'

Błąd po stronie Francuzek.

FRA 25 : 16 POL
czas 48'

25:16. Trzecia skuteczna próba Wojtas.

46'

Przepraszamy za problemy natury technicznej.

FRA 22 : 12 POL
czas 40'

22:12. Deklasacja Polek. Bramka! Trafiła Estelle Nze-Minko.

40'

W tej sposób nawet z Francuzkami nie powalczymy.

39'

Próbowała Królikowska po podaniu od Andrzejewskiej. Lepsza jednak Leynaud.

czas 38'

Alexandra Lacrabere została wykluczona na 2 minuty.

38'

Kroki po stronie Francuzek.

38'

Czwarta nieudana próba Gęgi.

FRA 21 : 12 POL
czas 37'

21:12. Znów sporo miejsca miała Amanda Kolczynski.

FRA 20 : 12 POL
czas 36'

20:12. Skutecznie rzut karny wykonywała Kinga Grzyb.

czas 36'

Estelle Nze-Minko została wykluczona na 2 minuty.

36'

Niezła akcja Polek. Kombinacyjna, przez dwie obrotowe. Będziemy mieli rzut karny.

36'

Czas dla Polek.

FRA 20 : 11 POL
czas 36'

20:11. Pogrom w tym meczu. Bramka! Trafiła Siraba Dembele. Gramy bardzo statycznie.

czas 36'

Monika Kobylińska została wykluczona na 2 minuty.

FRA 19 : 11 POL
czas 35'

19:11.Znów więcej miejsca na skrzydle miała Camile Ayglon-Saurina i oczywiście skutecznie.

FRA 18 : 11 POL
czas 34'

18:11. Coraz spokojniej grają Francuzki. Bramkarka Polek przerzucona przez Amandę Kolczynski.

FRA 17 : 11 POL
czas 34'

17:11. Bramka! Trafiła z koła Joanna Drabik.

34'
FRA 17 : 10 POL
czas 33'

17:10. Strata Polek, do kontry pobiegła Amanda Kolczynski. Dystans jest coraz większy.

FRA 16 : 10 POL
czas 32'

16:10. Ze skrzydła trafiła Siraba Dembele.

FRA 15 : 10 POL
czas 31'

15:10. Skutecznie rzut karny wykonywała Kinga Grzyb. Ma już 4 bramki.

31'

I od razu rzut karny będą miały Polki.

31'

Zaczynamy drugą połowę.

komentarz

Nasza skuteczność w ataku: uwaga - 38 procent. Rywalek? Aż 71. W tym aspekcie jest wiele do poprawy.

komentarz

Wśród Biało-Czerwonych najlepsza jest Kinga Grzyb. Także trafiła trzykrotnie, ale... na 5 prób.

komentarz

Największe zagrożenie pod bramką Polek stwarzają: Alexandra Lacrabere oraz Estelle Nze-Minko. Obie mają po 3 trafienia.

komentarz

Dobre pytanie.

1
1
komentarz

Ten komentarz po pierwszej połowie mówi sam za siebie.

1
Polki zdołają odwrócić los meczu po zmianie stron?
komentarz

Trener Krowicki musi błyskawicznie coś wymyślić. Fatalnie gramy w ataku. Tracimy proste piłki, ale gorzej, że nie kończy swoich akcji bramką. Rywalki kontrują i dzięki temu prowadzą, dodajmy całkiem zasłużenie.

FRA 15 : 9 POL
czas 30'

15:9. Jest źle. Do pustej bramki trafiła... bramkarka Amandine Leynaud. To były już ostatnie sekundy pierwszej połowy.

30'

Wojtas zbyt czytelnie i bramkarka broni. Tymczasem pusta bramka po stronie Polek.

30'

Faul ofensywny Minko uratował ekipę Krowickiego.

29'

Przechwyt Francuzek przy grze pasywnej polskiej siódemki.

FRA 14 : 9 POL
czas 29'

14:9. Francuzki mają już 5 goli więcej. Skutecznie rzut karny wykonywała bowiem Allison Pineau.