19:31
Zakończony
Francja
komentarz

Najwięcej bramek zanotowali w tym meczu wspominany uprzednio Ludovic Fabregas (7/7) oraz Kento Uegaki (5 celnych rzutów). My już dziękujemy za śledzenie relacji live na naszym portalu. Francja z dwoma zwycięstwami zachowała pozycję lidera w grupie A.

komentarz

MVP meczu wybrano oczywiście Ludovica Fabregasa. Był on tego dnia bezbłędny.

1
60'

Japonia przy piłce, długa akcja. Jednak bez rezultatu.

czas 59'

19:31. Wreszcie ponownie ucieszył swoich kibiców Nikola Karabatić. Minuta do końca!

1
1
czas 59'

19:30. Wyraźnie stanęli nam Francuzi. Długo nie mogą już zdobyć gola, a tymczasem trafił Kohei Narita.

58'

Obrony po jednej, jak i drugiej stronie parkietu. Kimura poprawia sobie statystykę między słupkami.

czas 57'

18:30. Odrabiają część strat Japończycy. Bramka! Trafił Atsushi Mekaru.

57'

Z bliskiej odległości pomylił się Cedric Sorhaindo.

czas 56'

17:30. Poprawia się nieco bardzo ubogi stan posiadania po stronie zawodników z Kraju Kwitnącej Wiśni. Bramkę zdobył Hiroyasu Tamakawa.

czas 55'

16:30. Jest jeszcze jedno trafienie dla graczy Ortegi.

czas 55'

15:30. Rośnie nam ten wynik, głównie po stronie Francuzów. Trafił William Accambray.

czas 54'

15:29. Jedna z nielicznych, udanie wykorzystanych kontr Japończyków. W roli głównej Goki Koshio.

53'

Coś niesamowitego. Takich akcji nie można marnować! 50 procent obron ma już Gerard.

2
czas 53'

14:29. Tymczasem ponownie skutecznie zakończył akcję William Accambray. Trybuny śpiewają.

1
1
52'

Obok bramki uderzał teraz jeden z Azjatów. Będą mieli bardzo słabą skuteczność w ataku.

1
51'

Czas dla Japonii.

1
czas 51'

14:28. Znów Japonia nie poradziła sobie w ofensywie. Tymczasem własną statysytykę poprawia sobie William Accambray.

czas 50'

14:26. Ponownie z dystansu rozrzucił się Shinnosuke Tokuda. To mogło się pododać.

2
50'

Francuzi wyraźnie się nie spieszą, nie muszą.

2
1
czas 49'

13:26. Piękne trafienie zaliczył Shinnosuke Tokuda. Gerard zupełnie zmylony.

3
48'

Nie trafił William Accambray.

1
48'

Biją głową w mur Japończycy. Zupełnie nie mają pomysłu na sforsowanie defensywy rywali.

2
czas 47'

12:26. A akcję zakończył Olivier Nyokas.

1
47'

Zablokowany jeden z Japończyków. Piłkę przejął Gerard.

2
46'

Udana obrona po stronie Azjatów.

4
czas 46'

Atsushi Mekaru został wykluczony na 2 minuty.

1
45'

Francja ewidentnie dominuje nad rywalem warunkami fizycznymi. Tego problemu Japonia dziś nie rozwiąże.

2
45'

Nie poradził sobie Abalo. Ale kontry Japonia także nie potrafi zamienić na gola. Piłkę przejął bowiem Vincent Gerard.

2
czas 44'

12:25. Bramka! Trafił Luc Abalo. Podanie otrzymał od swojego bramkarza przez całe pole gry.

1
1
czas 43'

12:24. Nie będziemy mieli z typem na MVP meczu. Będzie nim Ludovic Fabregas. 6/6 w rzutach.

2
czas 43'

12:23. Japonia jeszcze ratuje sobie statystyki.

1
42'

Dzieli i rządzi Fabregas.

1
czas 41'

11:23. Z drugiej linii przymierzył teraz Atsushi Mekaru. Jeden z ładniejszych goli w tym meczu.

2
czas 41'

10:23. Przekroczona linia pola bramkowego. Błyskawicznie akcję rozpoczęli Trójkolorowi. Pogrom to już mało powiedziane. Trafił Nikola Karabatić.

czas 40'

10:22. Tymczasem prawdziwe strzelanie urządził sobie Ludovic Fabregas.

czas 39'

10:21. W końcu. Stały fragment meczu i skutecznie rzut karny wykonywał Yuto Agarie.

czas 39'

9:21. Bramka! Trafił Olivier Nyokas. Mecz ten nie będzie miał już żadnej historii, może poza jedną, drugim pogromem, jaki zafundowali sobie Francuzi.

38'

Kolejna akcja bez zmiany wyniku po stronie graczy Ortegi. Coś nieprawdopodobnego.

37'

Nie trafił ze skrzydła Luc Abalo. Piłka obiła się o parkiet i spadła na poprzeczkę.

1
37'

Broni Gerard. Kiedy w końcu otworzą wynik Azjaci?

1
36'

Między 18. a 36. minutą Japonia trafiła tylko jeden raz. Coś niesamowitego!

czas 36'

9:20. Podania od kolegi nie zmarnował Kentin Mahe.

36'

Ależ prosta strata Japończyków.

1
1
36'

Czas dla Ortegi. Czy coś to jednak zmieni?

1
czas 35'

9:19. Ależ mają problem z defensywą mistrzów świata Azjaci. Kolejna ich strata i od razu kontra, którą na bramkę zamienił Luka Karabatić.

czas 34'

9:18. Wreszcie pierwsza bramka w drugiej połowie. Na kole trafienie dołożył Ludovic Fabregas. Jego statystyka to 4/4.

34'

Przechwycili piłkę Les Blues.

33'

Zablokowany Hiroki Shida. Francja broni bardzo wysoko, bo aż na 9. metrze i mocno utrudni zadanie rywalowi.

33'

Długo trwała ta akcja Japonii. Rzut rozpaczy bez problemu obronił Gerard. Francja ponownie jednak nieskuteczna. Trwa ich jakiś impas rzutowy.

32'

Ostra gra Trójkolorowych, ale bez konsekwencji.

32'

Poprzeczka ratuje Gerarda. Nie ma bramki dla Azjatów. Między słupkami dobrze jednak zachował się Masatake Kimura.