Liga Mistrzów: Grupa A
01 paź 2017 19:00

Mamy jeszcze bramkę dla płoczan, ale to nic nie zmiena. FC Barcelona Lassa wygrała w Orlen Arenie 37:30.

8
4
1
2
1

Schemat. Asysta Doleneca, dogranie na koło i bramka! Trafił Alexis Borges Hernandez.

3
3
3
3
3

Fantastyczne trafienie! Zawisł w powietrzu Tomasz Gębala, huknął i pokonał Perzea De Vargasa.

3
3
2
59'

Dwie minuty dla Virana Morrosa. Do końca spotkania Orlen Wisła będzie zatem grała w przewadze.

2
1
1
1
2

I znów doskonała asysta Doleneca. Bramka! Trafił Raul Entrerrios.

1
3
1
1

Kolejna kontra Nafciarzy i bramka Gilberto Duarte. Spoe rozprężenie wkradło się w szeregi gości.

3
2
1

Najpierw bramka, potem dobre zachowanie w defensywie Żabicia i piłka znów w rękach Wisły. Kontra i trafił Lovro Mihić.

3
3
1
1
56'

Nie dał rady Ivić, ale na posterunku jest Igor Zabic.

1

Goście jednak nie odpuszczają i wciąż walczą o jak najwyższą wygraną. Bramka! Trafił Raul Entrerrios.

2
3
2
3
2

Tak! Na takie rzuty czekamy, piękna bramka w wykonaniu Igora Źabicia.

1
1
1
53'

Przebudzli się nieco gospodarze, z trudnej pozycji piłkę w bramce zmieścił Valentin Ghionea.

1

Starają się jeszcze zmniejszyć prowadzenie rywali płocczanie, skutecznie tym razem Lovro Mihić.

1
1
3

Błyskawiczna odpowiedź Raula Entrerriosa.

Z ogromnym trudem przychodzi Wiśle zdobywanie bramek. Tym razem skutecznie Sime Ivić.

1
2

Zabawa trwa. Dogranie Doleneca i Alexis Borges Hernandez.

2
1

Uff, wreszcie coś wpadło. Trafił Valentin Ghionea.

1
1
2

Koło, rozegranie, a tym razem skrzydło. Bramka! Trafił Aitor Arino.

1
1
45'

Cudów w bramce Hiszpanów ciąg dalszy.

3

Kwadrans do końca. Katalończycy prowadzą już dwunastoma bramkami. Trafił Timothey N'guessan.

1
1
komentarz

Kompletnie nie radzą sobie Wiślacy z pokonaniem Pereza De Vargasa. Płocczanie strasznie męczą się w ataku.

2
2
1
43'

Próbował Krajewski, ale w bramce FC Barcelony zapora nie do przejścia - Gonzalo Perez de Vargas

3
2

Bramka! Trafił Raul Entrerrios.

2
1

Odpowiedź na trafienia Jallouza? Latający Tomasz Gębala.

1
1
1

Mocno, prezyzyjnie, skutecznie. Doskonale wymierzył  Wael Jallouz.

2

Mnożą się też bramki Hiszpanów - kolejne trafienie na swoim koncie zapisał Dika Mem.

3
1
2
1
1
37'

Faul w ataku. Mnożą się te pomyłki Nafciarzy

1
2
1
1
1

Błąd Wisły, kontratak i trafił Yanis Lenne.

2

Piłka kilka razy obiła się o bramkę, ale jest kolejne trafienie dla Wisły. Szczęśliwie Jose Guilherme de Toledo.

1
1
1
32'

Brawo Marcin Wichary! Doskonale jednak także jego vis a vis - Gonzalo Perez de Vargas

1
2
3
1
1
31'

Wracamy do gry, ale Wisła zaczyna od rzutu w słupek. Na szczęście mylą się także Katalończycy.

1
1
2
1
1
komentarz

To fakt, Polacy słyną z gościnności, ale może w drugiej połowie Orlen Wisła powinna o tym zapomnieć?