23:27 Skutecznie rzut karny wykonywał David Balaguer

23:26 Błyskawiczna odpowiedź Francuzów. Trafił Cedric Sorhaindo.

5
4
1

22:26 To trafienie już przesądza wszystko! Doskonale na kole odnalazł się Aguinagalde.

8
3
3
2
2

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Daniel Sarmiento.

1
3
6
4
6

Nikola Karabatić został wykluczony na 2 minuty.

10
5
2
1
2

22:25 Walczą jeszcze Trójkolorowi, Valentin Porte. pokonał Corralesa.

1
58'

Nadzieje Francuzów przedłuza Cyril Dumoulin - męczą się Hiszpanie w ataku.

4

Daniel Sarmiento został wykluczony na 2 minuty. Karny dla Francuzów.

2
1
3
3
2

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Valero Rivera.

3
2
2
5
5
54'

Mocna obrona Hiszpanów i Francuzi nie byli w stanie się przebić z rzutem.

3

20:24 Szczęśliwie zaliczone trafienie Joana Canellasa. Hiszpanie na chwilę uciekli  sprzed topora.

2
1
2
52'

Corrales ratuje kolegów - nerwy u szczypiornistów obu ekip zaczynają grać główną rolę.

1

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Ferran Sole.

Romain Lagarde został wykluczony na 2 minuty.

20:23 ALEŻ KONTRA! Dwa razy piłkę stracił Michael Guigou. Ostatecznie udało mu się jednak ją oponaować, zdobył bramkę i strata Francuzów stopniała już tylko do trzech trafień.

19:23 Przebudził się też Valentin Porte. Francuzi walczą z czasem i z minuty na minutę spisują się coraz lepiej.

1
1
50'

Strata Hiszpanów - w szeregach La Rioja robi się naprawdę nerwowo.

3
2
2
3
4
49'

Czas dla Hiszpanów.

4
2
3
4
3

18:23 I kolejna strata Hiszpanów! Błyskawiczna kontra i tym razem skuteczny okazał się  Luc Abalo. Seria czterech bramek z rzędu dla Francuzów! Czy to poderwie ich do walki?

2
3
3
2
3

17:23 Słupek uratował Francuzów po rzucie Entreririosa. Kontra! Trafił Adrien Dipanda.

1
2
1
2
1

16:23 Zdobywanie bramek wziął na swoje barki młodziutki Romain Lagarde. To już trzecie trafienie z rzędu rozgrywającego, a dla Trójkolorowych ostatni gwizdek, by odrabiać straty.

1
1
1
1
1

15:23 Na bramkę Dujszebajewa błyskawicznie z dziewiątgo metra odpowiedział Romain Lagarde. To jednak wciąż osiem trafień straty. Do końca spotkania został tylko kwadrans.

1
1
1
1
3

14:23 I mamy kolejne trafienie przedstawiciela PGNiG Superliga Mężczyzn.Tym razem trafił Alex Dujshebaev.

2
2
2
1
3

14:22 Nieskutecznie siódemkę wykonywał Raphael Caucheteux. Strebik królem karnych!

2
1
1
1
1

14:22 Obrona Francuzów nadal w rozsypce. Defensorzy znów nie proadzili soebie z Raul Entrerriosem.

2
2
1
1
2

14:21 Wreszcie coś się ruszyło w szeregach Trójkolorowych. Bramka! Trafił Romain Lagarde.

1
2
1
2
3
43'

Dwie znakomite interwencje Corralesa. Francuzi nie potrafią nawet wykorzystać błędów rywali.

2
1
1
1
1

13:21 To już jest prawdziwe lanie. Skutecznie rzut karny wykonywał .

1
3
1
1
1
41'

Piękne dogranie Sarmiento do Aguinagalde. Kołowy wywalczył rzut karny.

1
2
1
2
1

13:20 Sędziowie sygnalizowali już grę pasywną, ale dzisiaj fantastycznie spisuje się Daniel Sarmiento. Wytrzymał presję i rzucił bezbłędnie. Miny Francuzów nietęgie.

3
3
2
1
1

13:19 Raz się nie udało, ale poprawka już bezbłędna. Kolejna bramka dla Hiszpanów, tym razem skutecznie trafił Aitor Arino.

komentarz

Fantastycznie broni Rodrigo Corrales, Francuzi próbują indywidualnych akcji, ale to nie przynosi żasnego skutku.

1
1

12:18 I znów Raul Entrerrios, znów sześć bramek przewagi Hiszpanów.

2

11:17 Łatwe trafienie Hiszpanów, francuski golkiper nie zdążył wbiec na boisko i do pustej bramki trafił Raul Entrerrios.

1

11:16 Po nieudanej połowie do pracy ostro wziął się  Nikola Karabatić.

10:16 Skutecznie rzut karny wykonywał Ferran Sole.

1

Adrien Dipanda został wykluczony na 2 minuty.

1
1
1

10:15 Drugą połowę udanie rozpoczął Nikola Karabatić.

1
1
komentarz

A tymczasem - ostatni raz na mistrzostwach Europy Francuzi w pierwszej połowie rzucili mniej niż dziesięć bramek aż osiem lat temu. W półfinale norweskiego czempionatu przeciwko Chorwacji. Wtedy też to było dziewięć trafień.

komentarz

Defensywa Trójkolorowych jest w rozsypce. To nie jest też spotkanie bramkarzy - Vincent Gerard zdołał odbić tylko trzy piłki. Po trzydziestu minutach gry Hiszpanie są w bardzo komfortowej sytuacji.

6
1
5
2
1

9:15 Ależ precyzyjny rzut! Bramka! Skutecznie rzut karny wykonywał Ferran Sole. Hiszpanie mają sześć bramek na plusie. Coś nieprawdopodobnego - Francuzi zostali całkowicie zdominowani.

5
6
2
3
1
30'

Ależ błąd Francuzów w ataku! Strata, kontra Canellasa nieskuteczna, ale sędziowie podyktowali rzut karny.

1
4
1

Alex Dujshebaev został wykluczony na 2 minuty.

2
2
3

9:14 Popracowali w obronie Francuzi, ale piłka wciąż w rękach Hiszpanów. Dobra poprawka w wykonaniu Fuguerasa i już pięć bramek przewagi Hiszpanów. Czas dla Dinarta. Trójkolorowi w opałach.

1

9:12 Do trzech razy sztuka - Francuzi wreszcie trafifli, wreszcie udało im się też z linii siódemego metra pokonać Sterbika. Skutecznie rzut karny wykonywał Raphael Caucheteux.

2
1

8:12 Francuzi nie trafiają, a Hiszpanie po prostu robią robią swoje. Bramka! Trafił Daniel Sarmiento.

2
2
1
1
26'

Minęło już osiem minut od ostatniej bramki Francuzów! Mistrzowie świata zaczynają być w sporych tarapatach.

1
1

8:11 Hiszpanie nie mają na linii siódmego metra takich kłopotów jak rywale. Skutecznie rzut karny wykonywał Ferran Sole.

3
1
1

8:10 I znów fantastycznie Sterbik! Nieskutecznie rzut karny wykonywał Michael Guigou.

1
1
22'

I pomylił się Nikola Karabatić! Nieskutecznie także Canellas, ale piłka wciąż w rękach szczypiornistów z Hiszpanii.

2
1

8:10 Kompletnie pogubiona defensywa Francuzów. Bardzo dużo miejsca na środku miał Daniel Sarmiento i trafił! Znów dwie bramki zaliczki Hiszpanów.

1
2

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe. Wejście smoka zaliczył Arpad Sterbik, który przed półfinałem zastąpił w składzie Hiszpanów kontuzjowanego Gonzalo Pereza de Vargasa.

1

8:9 Nieskutecznie z koła rzucał Aguinagalde, ale ogromną przytomność zachował Gurbindo. Rozgrywający ukradł piłkę Francuzom i trafił Eduardo Gurbindo.

1
1
1
1

8:8 Skutecznie rzut karny wykonywał Kentin Mahe i znów mamy remis!

1
1
1
1

7:8 Jedna rzecz funkcjonuje bezbłędnie w ofensywie Trójkolorowych. Hiszpanie nie potrafią znaleźć recepty na Cedrica Sorhaindo.

1
1
1

6:8 Skutecznie rzut karny wykonywał Ferran Sole.

3
1
2
1

6:7 Strata Hiszpanów, piłkę przechwycił Luc Abalo, Francuzi zaczęli spokojnie konstruować atak pozycyjny. Podanie na kole doskonale wykorztstał Cedric Sorhaindo.

1

5:6 Nie pozwalają Francuzi rywalom na odskoczenie. Włączyli błyskawiczne wznowienie i bramka! Trafił Cedric Sorhaindo.

1
1

4:6 Na kłopoty lider -  Nikola Karabatić.

1
3
1
1

3:6 Ależ trafienie Eduardo Gurbindo. Trzecia bramka z rzędu dla Hiszpanów, rozkręcają się szczypiorniści z Półwypsu Iberyjskiego.

2

3:4 Julen Aguinagalde to niezwykle mocny punkt hiszpańskiego zespołu. Kołowy nie rzucił bramki, ale wywalczył rzut karny. Z siódmego metra bezbłędny był Ferran Sole.

4
4
3
3
3

3:3 Błyskawicznie odpowiedział jednak Kentin Mahe. Początek spotkania jest bardzo wyrównany.

3
3
3
3
4

2:3 Świetna postawa Corralesa między słupkami. Hiszpanie zagrali mocno w obronie i to przyniosło oczekiwane efekty. W ataku natomiast doskonale zachował się Raul Entrerrios i La Rioja na pierwszym prowadzeniu w meczu.

3
2
2
2
2

2:2 Hiszpanie szybko pokazali, że oni też potrafią dograć na koło. Julen Aguinagalde bez problemu pokonał Gerarda.

4
3
3
2
2

Valentin Porte został wykluczony na 2 minuty. Francuz zrobił ruch nogą w kierunku piłki.

3
3
2
2
3

2:1 Na przebój poszedł Dika Mem. Indywidualna akcja młodego rozgrywającego przyniosła spodziewany efekt.

3

1:0 Och! Ależ fantastyczne dogranie Porte do Cedrica Sorhaindo. Piękna bramka dla Francuzów, rywale nie mieli nic do powiedzenia.

3
3
2
2
4
1'

Długo kontruowali akcję w ataku pozycyjnym Hiszpanie, ale nie zakończyła się ona dla nich szczęśliwie. Faul w ataku popełnił Eduardo Gurbindo.