O ile do nas przyjdą, bo teraz poszli w stronę kibiców, by rozdawać autografy i pozować do zdjęć. Zrobimy jednak wszystko co w naszej mocy!

Skomentuj 0

My już bardzo dziękujemy za uwagę i zapraszamy na łamy naszego portalu po wypowiedzi bohaterów dzisiejszego widowiska.

Skomentuj 0

Paweł Zagumny podrzucany teraz do góry przez kolegów z drużyny. To był jego przedostatni mecz w biało-czerwonych barwach. Ostatni odbędzie się w niedzielę w Katowicach.

Skomentuj 0

POLSKA 26:24 GWIAZDY Giba atakuje w aut! Polacy wygrywają 2:1!

Skomentuj 0

POLSKA 25:24 GWIAZDY Giba atakuje w taśmę. Druga piłka meczowa dla reprezentacji Polski.

Skomentuj 0
  • POLSKA 23:23 GWIAZDY Zawodnicy już "jadą na rezerwach", ale dzielnie walczą do samego końca.

Skomentuj 0

POLSKA 21:22 GWIAZDY Jedni i drudzy próbowali niemal wszystkich sposobów na zdobycie punktu. Skończyło się jednak na ataku po bloku Nalberta.

Skomentuj 0

POLSKA 20:20 GWIAZDY Paweł Zagumny nie będzie się bawił w jakieś przebijanki. Techniczne zagranie w 9. metr mistrza świata.

Skomentuj 0

POLSKA 17:18 GWIAZDY Bardzo zacięty przebieg ma ta partia. Oba zespoły chcą chyba, by trwała jak najdłużej!

Skomentuj 0

POLSKA 14:14 GWIAZDY Pan Siatkarz  Giba zablokowany. Marcin Nowak może czuć się zaszczycony.

Skomentuj 0

Mamy kilka ekskluzywnych ujęć prosto z Gdyni!

Skomentuj 0

POLSKA 12:12 GWIAZDY Łukasz Kadziewicz pokazał klatę. Trybuny nieśmiało zapiszczały.

Skomentuj 0

POLSKA 9:10 GWIAZDY Waldemar Wspaniały prosi o czas.

Skomentuj 0

POLSKA 6:4 GWIAZDY Paweł Zagumny kiwa... no własnie nie wiadomo czy w boisko, czy w aut.

Skomentuj 0

POLSKA 5:1 GWIAZDY Ależ ściana wyrosła teraz Nalbertowi! Marcin Nowak i Grzegorz Szymański w roli głównej!

Skomentuj 0

POLSKA 1:1 GWIAZDY Łukasz Kadziewicz skorzystał z chwili przerwy na poprawienie fryzury.

Skomentuj 0

Ostatni set będzie zatem decydujący. I tak by był, bo na trzy partie zakontraktowany jest dzisiejszy pojedynek.

Skomentuj 0

POLSKA 18:25 GWIAZDY David Fiel wbija gwoździa z krótkiej na koniec drugiego seta.

Skomentuj 1

POLSKA 17:22 GWIAZDY Giba kończący atak z II linii. Bezcenny widok.

Skomentuj 0

POLSKA 14:20 GWIAZDY Krzysztof Stelmach efektownym plasem sprowadził Stephane'a Antigę na kolana.

Skomentuj 0

POLSKA 12:18 GWIAZDY Sebastian Świderski w wybornej formie na zagrywce, a także w ataku z pipe'a.

Skomentuj 0

POLSKA 9:17 GWIAZDY David Lee chyba minął się z powołaniem na środku, bo z prawego skrzydła idzie mu równie dobrze.

Skomentuj 0

POLSKA 9:14 GWIAZDY Pod siatką tak iskrzy, że sama siatka zaczęła tańczyć. Niewykluczone, że Michał Masny troszkę jej w tym pomagał.

Skomentuj 0

POLSKA 7:14 GWIAZDY Druga przerwa dla trenera reprezentacji Polski. Jest też kilka zmian. Na boisku Paweł Papke, a także bracia Stelmachowie.

Skomentuj 0

POLSKA 7:11 GWIAZDY Waldemar Wspaniały poprosił o przerwę. Nie zacytujemy jednak, w jaki sposób to zrobił.

Skomentuj 0

POLSKA 6:8 GWIAZDY Rywalizacji przyglądają się z trybun siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk i Calzedonii Werona.

Skomentuj 0

POLSKA 4:7 GWIAZDY Michał Masny wykonał zagrywkę zza band reklamowych. Problem w tym, że Polacy zagrali krótką i nie zdążył wrócić do obrony.

Skomentuj 0

POLSKA 2:4 GWIAZDY Marcin Nowak był bardzo bliski zablokowania Samiki, ale jednak mu się to nie udało. Coś tam sobie powiedział pod nosem i chyba nie była to "motyla noga".

Skomentuj 0

POLSKA 1:3 GWIAZDY Po ataku Davida Fiela piłka odbiła się jeszcze od... Nalberta. Punkt przyznano Reszcie świata

Skomentuj 0

Drugi set rozpoczął się od kłótni, kto go zacznie. Guillaume Samica bardzo chciał to zrobić, ale arbiter pokazał w stronę reprezentacji Polski.

Skomentuj 0

POLSKA 25:17 GWIAZDY Andrzej Stelmach kończy pierwszego seta. Ale warto zwrócić uwagę na zagrywkę z wyskoku Damiana Dacewicza. Nieoficjalnie wiemy, że była to pierwsza taka w jego karierze.

Skomentuj 0

POLSKA 23:17 GWIAZDY Skrzydła Papke-Świderski jak za najlepszych czasów!

Skomentuj 0

POLSKA 20:16 GWIAZDY Wymiana pełna pościgów, wybuchów oraz fantastycznych obron zakończona skutecznym atakiem Pawła Papke

Skomentuj 0

POLSKA 19:14 GWIAZDY Łukasz Kadziewicz podbiegł do ratownika medycznego. Z tego, co usłyszeliśmy, potrzebuje tlenu.

Skomentuj 0

POLSKA 18:14 GWIAZDY Krzysztof Stelmach nie przestraszył się bloku Paszyckiego, a akcję później zablokował Stephane'a Antigę.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

POLSKA 14:13 GWIAZDY Dmytro Paszycki dobrze czuje się nie tylko w atakach ze środka, ale również i z I strefy.

Skomentuj 0

POLSKA 11:11 GWIAZDY Sebastian Świderski bardzo skuteczny w atakach z II linii. Aż nie chce się wierzyć, że zakończył już karierę.

Skomentuj 0

POLSKA 7:8 GWIAZDY Łukasz Kadziewicz popisał się pojedynczym blokiem i wdrapał się na stoliki dla dziennikarzy, by posłuchać wrzawy dla niego

Skomentuj 0

POLSKA 5:8 GWIAZDY Miała być przerwa techniniczna, ale została odwołana w myśl nowego regulaminu PlusLigi i Orlen Ligi.

Skomentuj 0

POLSKA 5:5 GWIAZDY Stephane Antiga przebija się przez podwójny blok. Dawno nie mieliśmy okazji tego napisać, prawda?

Skomentuj 0

POLSKA 3:5 GWIAZDY Na boisku melduje się Gilberto Godoy Filho de Amauri Giba!

Skomentuj 0

POLSKA 2:3 GWIAZDY Obrona Krzysztofa Stelmacha wzbudziła większą wrzawę niż udany atak Roberta Szczerbaniuka.

Skomentuj 0

POLSKA 1:1 GWIAZDY Łukasz Kadziewicz skończył pierwszą krótką od kilkunastu miesięcy.

Skomentuj 0

Wyjściowe szóstki

Polska: Nowak, K. Stelmach, Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Szczerbaniuk, Gacek (libero).

Reszta świata: Grbić, Giani, Nalbert, Antiga, Paszycki, Lee, Samica. Tylko... kto będzie grał na (libero)?

Skomentuj 0

Zgodnie z meczowym protokołem, teraz nadszedł czas... dla fotoreporterów, by zrobili zdjęcia obu drużynom.

Skomentuj 0

I dalej trwa...

Skomentuj 0

Rozpoczęła się prezentacja obu drużyn.

Skomentuj 0

Za nami też przemówienie oficjeli. Czas na to, na co wszyscy czekaliśmy!

Skomentuj 0

Walka pomiędzy reprezentacją Polski a resztą świata odbędzie się na dystansie trzech setów.

Skomentuj 0

Dostępna jest też już relacja z meczu sparingowego, który zakończył się przed blisko godziną.

Skomentuj 0

Rozgrzewka dobiega końca. Wyglada na to, że zawodnicy obu drużyn przeszli przez tę część meczu cali i zdrowi.

Skomentuj 0

Skład reprezentacji Polski:

Paweł Zagumny (kapitan), Marcin Nowak, Robert Szczerbaniuk, Łukasz Kadziewicz, Damian Dacewicz, Krzysztof Stelmach, Andrzej Stelmach, Grzegorz Szymański, Sebastian Świderski, Jarosław Stancelewski, Paweł Papke, Marcin Prus, Piotr Gacek. Trener: Waldemar Wspaniały.

Skomentuj 0

Skład drużyny Reszty świata:

Giba (kapitan), Andrea Giani, Nalbert Bitencourt, Nikola Grbić, Stephane Antiga, David Lee, Guillaume Samica, Leandro Macias, David Fiel, Michał Masny, Dmytro Paszycki. Trener: Andrea Anastasi.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Z rzeczy ważnych; Gilberto Godoy Filho de Amauri Giba rozgrzewa się w parze ze Stephane Antigą, a Andrea Giani z Nikolą Grbiciem.

Skomentuj 0

O 19:00 początek meczu Polska - Reszta świata. Obie ekipy pojawiły się właśnie na boisku.

Skomentuj 0

Tymczasem na parkiecie w Gdynia Arena rozgrzewają się już reprezentanci Polski m. in. Marcin Prus, Krzysztof Stelmach, Grzegorz Szymański, Łukasz Kadziewicz i Paweł Zagumny, którzy zmierzą się w trzysetowym pojedynku z drużyną światowych gwiazd.

Skomentuj 0

Bartosz Pietruczuk obija blok rywali, co kończy spotkanie! Gdańszczanie wygrali 26:24 czwartego seta i 3:1 całe spotkanie z Calzedonią Verona.

Skomentuj 0

Pojawiają się emocje w końcówce czwartej partii. Jest 23:23.

Skomentuj 0

Nam też się wydawało, że skądś znamy te stroje...

Skomentuj 0

A na boisku trwa zacięta walka. Lotos Trefl - Calzedonia 17:17.

Skomentuj 0

Na trybunach w hali Gdynia Arena obecni są siatkarze Onico AZS Politechniki Warszawskiej.

Skomentuj 0

Mamy obrazki prosto z szatni!

Skomentuj 1

Gwiazdy, gwiazdy wszędzie!

Skomentuj 0

Toncek Stern udanym atakiem z prawego skrzydła dał zwycięstwo Calzedonii w trzeciej odsłonie.

Skomentuj 0

Zrobiło się troszkę głośniej w hali. Szymon Romać asem serwisowym zmniejszył straty Lotosu Trefla do jednego punktu (22:23).

Skomentuj 0

Trzeci set dużo trudniejszy dla Lotosu Trefla. Goście z Werony prowadzą 18:14.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Przypominamy, że kibicujemy też naszym juniorom, którzy w półfinale mistrzostw Europy walczą z Rosją. Relacja na zywo TUTAJ.

Skomentuj 0

Na pozycji libero w ekipie z Gdańska występuje 19-letni Fabian Majcherski z drużyny Młodej Ligi.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Dmytro Paszycki asem serwisowym zakończył drugą partię wygraną przez Lotos Trefl 25:22.

Skomentuj 0

Podopieczni Andrei Anastasiego prowadzili już 12:5, ale w tej chwili zostały im dwa punkty przewagi (22:20). Na boisku pojawili się m.in. Szymon Romać oraz Przemysław Stępień.

Skomentuj 0

W drugim secie Lotos Trefl prowadzi z Calzedonią 19:14.

Skomentuj 0

Poza dwójką Francuzów widzimy też oczywiście po prawej stronie Nikolę Grbicia.

Skomentuj 0

Pierwszą partię rozstrzygnęli na swoją korzyść gdańszczanie. Wygrali 25:22.

Skomentuj 0

W trakcie tego spotkania uczestnicy Meczu Gwiazd rozdają autografy. Do Giby i Nalberta Bitencourta już teraz jest spora kolejka...

Skomentuj 0

Składy drużyn prezentują się następująco:

Lotos Trefl: Pietruczuk, Schulz, Paszycki, Gawryszewski, Masny, Ptaszyński, Gacek (libero).

Calzedonia: U. Kovacevic, Baranowicz, S. Holt, Mengozzi, Stern, Anzani, Giovi (libero).

Skomentuj 0

Jako preludium do dzisiejszego meczu gwiazd zaplanowano mecz kontrolny drużyny Lotosu Trefla Gdańsk z Calzedonią Verona.