LŚ: Włochy - Rosja na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Tomasz Rosiński
Włochy - Rosja 1:3 (12:25, 23:25, 26:24, 20:25) Rosjanie w finale Ligi Światowej 2013!!!
Skomentuj 0
O godzinie 1:00 kolejny mecz półfinałowy Brazylia - Bułgaria, a my zapraszamy na relację LIVE!
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Najlepszym punktującym meczu był rosyjski atakujący Nikołaj Pawłow, który zapisał na swoim koncie 21 "oczek". Iwan Zajcew zdobył 17 punktów.
Skomentuj 0
Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 20:24) Autowa zagrywka Simone Parodiego. 4 piłki meczowe dla Rosji!
Skomentuj 0
  • 1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 19:23) Parodi zablokowany przez Muserskiego!
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 19:22) Włosi wciąż walczą, ale ich sytuacja jest trudna.
    Skomentuj 0
    Dwie czerwone kartki (druga żółta i po chwili czerwona) dla Aleksieja Spiridonowa w jednej akcji! Musi opuścić boisko.
    Spiridonow został wyrzucony z boiska / fot: FIVB Spiridonow został wyrzucony z boiska / fot: FIVB
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 17:19) Żółta kartka dla Dragana Travicy za nadmierną radość w kierunku Rosjan.
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 16:19) Atakujący Italii zepsuł zagrywkę.
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 16:18) Włosi kontrują i znów skuteczny Iwan Zajcew. Już tylko dwa "oczka" przewagi Rosji.
    Skomentuj 0
    Włochy - Rosja 1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 15:18) Dobra zagrywka Zajcewa!
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 13:17) Iwan Zajcew wykorzystał kontratak Włochów.
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 11:17) Grankin do Spiridonowa, a ten zdobywa punkt.
    Skomentuj 0
    Włochy - Rosja 1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 10:16) Emanuele Birarelli atakuje ze środka w aut. Rosjanie prowadzą już 6 punktami. Czy tym razem Sborna nie zaprzepaści okazji do wygrania meczu?
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 10:14) Włosi odpłacili rywalom i zablokowali Pawłowa.
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 8:14) Zablokowany Simone Parodi! O czas dla kadry Włoch poprosił Mauro Berruto.
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 7:12) Zupełnie zagrywkę popsuł Cristian Savani.
    Skomentuj 0
    Włochy - Rosja 1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 6:11) As serwisowy Aleksieja Spiridonowa!
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 5:9) Spiridonow obija blok rywali! 9:5 dla Rosji!
    Skomentuj 0
    Włochy - Rosja 1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 5:8) Rosjanie mają 3 punkty przewagi na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 4:6) Coraz bardziej nakręca się Aleksiej Spiridonow.
    Spiridonow i trener Woronkow / fot: FIVB Spiridonow i trener Woronkow / fot: FIVB
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 3:5) Spiridonow i Muserski zablokowali Parodiego.
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 3:2) Cristian Savani skuteczny z 6 strefy.
    Skomentuj 0
    1:2 (12:25, 23:25, 26:24, 1:1) Zajcew gra teraz, jak w transie.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Włochy - Rosja 1:2 (12:25, 23:25, 26:24) Pomylił się Nikołaj Pawłow! Reprezentacja Włoch zmniejszyła straty w tym spotkaniu.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 25:24) Zajcew znów skończył swój atak! Setbol dla Włochów!
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 24:24) Iwan Zajcew! Będzie gra na przewagi w 3. partii.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 23:24) Bronią się jeszcze Włosi.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 22:24) Dwie piłki meczowe dla reprezentacji Rosji!
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 21:23) Nikołaj Apalikow zdobywa punkt ze środka siatki.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 21:22) As serwisowy Emanuele Birarelliego!
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 19:22) Vettori zepsuł zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 19:21) Skuteczny z lewej strony siatki Iwan Zajcew.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 18:21) As serwisowy! Jewgienij Siwożelez!
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 18:20) Sborna odskakuje na dwa "oczka" w trzecim secie.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 18:19) Świetna obrona Savaniego, a Simone Parodi zdobywa punkt!
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 17:19) Włosi odrabiają straty. Czy dogonią Rosjan?
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 15:19) Reprezentacja Rosji mężczyzn coraz bliżej finału Ligi Światowej 2013.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 12:17) Siwożelez obija "ścianę" Włochów, jak tylko chce.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 12:16) Trwa bardzo dobry okres gry Grankina, który robi "wiatrak" z rywali. Tym razem skuteczny ze środka Apalikow.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 11:15) Aleksiej Spiridonow przedarł się przez potrójny blok Włochów.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 10:14) Świetne rozegranie Siergieja Grankina do Nikołaja Pawłowa!
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 10:12) Chyba po raz pierwszy w meczu został zablokowany Pawłow.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 9:11) Cristian Savani przedarł się przez blok Rosjan.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 7:10) Trwa niemoc Włochów. Już 10:7 dla reprezentacji Rosji mężczyzn w trzecim secie.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 7:8) Parodi w aut, a Włosi protestują, że było po bloku, chociaż nie mają racji.
    fot: FIVB fot: FIVB
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 7:7) Nikołaj Pawłow gra niesamowicie skutecznie.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 7:6) Apalikow zablokowany przez Travicę!
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 5:5) Po chwili Zajcew huknął z zagrywki w pół siatki.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 5:4) Iwan Zajcew blok-aut.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 4:4) Na razie Rosjanie i Włosi kończą swoje akcje.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 3:3) Emanuele Birarelli punktuje ze środka.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 2:3) Spiridonow skuteczny w kontrataku.
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25, 1:1) Skuteczny na lewym skrzydle Jewgienij Siwożelez.
    Skomentuj 0
    III seta od zagrywki rozpocznie Nikołaj Apalikow.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W dwóch setach najwięcej punktów dla Rosji zdobył Nikołaj Pawłow (10 pkt.), zaś dla Włochów Iwan Zajcew (9 pkt.).
    Atakujący Nikołaj Pawłow / fot: FIVB Atakujący Nikołaj Pawłow / fot: FIVB
    Skomentuj 0
    0:2 (12:25, 23:25) Świetny na "kontrze" Nikołaj Pawłow i Rosjanie prowadzą 2:0 w setach, chociaż nie tak dawno w drugiej partii przegrywali 12:16.
    Skomentuj 1
    0:1 (12:25, 23:24) Setbol dla reprezentacji Rosji mężczyzn.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 23:23) Punktuje Simone Parodi z prawego skrzydła.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 22:23) Podwójne odbicie Dragana Travicy. O czas poprosił Mauro Berruto.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 22:22) Remis, po 22. Będzie ciekawa końcówka seta.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 22:21) Emanuele Birarelli skuteczny z przesuniętej krótkiej.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 21:20) Pawłow zablokowany na prawym skrzydle. Włosi znów na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 19:20) Błąd przejścia linii 9 metra Savaniego.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 18:19) As serwisowy Ilji Żylina!
    Skomentuj 0
    [b]0:1 (12:25, 18:18) [/b]Żylin wszedł na zagrywkę, którą źle przyjęli Włosi! 18:18!
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 18:16) Muserski zagrywa piłkę w siatkę.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 17:15) Dłuższa wymiana wygrana przez reprezentację Włoch.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 16:15) Cristian Savani atakuje daleko w aut!
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 16:14) Rosjanie powoli odrabiają straty. Już tylko 2 punkty.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 16:12) Reprezentacja Włoch mężczyzn prowadzi czterema punktami na 2. przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 15:12) Iwan Zajcew zablokowany przez Siergieja Grankina.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 15:10) Błąd własny Rosjan. Żółta kartka dla Aleksieja Spiridonowa.
    Skomentuj 1
    0:1 (12:25, 13:9) Zajcew kontynuuje swoją dobrą grę.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 12:8) Aleksiej Spiridonow zdobył punkt, ale został upomniany przez sędziego za odwrócenie się w stronę rywali.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 12:7) Role się odwróciły! Pięć punktów przewagi w drugim secie Włochów. Czy Rosjanie będą w stanie odrobić straty w tej partii?
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 11:7) Aleksiej Wierbow upolowany zagrywką przez Cristiana Savaniego.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 9:6) Dobra zagrywka Iwana Zajcewa dała "kontrę" Włochom, którą wykorzystał Beretta.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 8:6) Reprezentacja Włoch mężczyzn otrząsnęła się z letargu i prowadzi 8:6 na pierwszej przerwie technicznej w II secie.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 6:6) Nikołaj Pawłow jest nie do zatrzymania dla włoskich siatkarzy.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 5:4) Skuteczna "kontra" Włoch. Zawodnicy z Italii bardzo się mobilizują.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 4:4) Swój atak na prawym skrzydle znów skończył Parodi.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 3:3) Rosjanie momentalnie odrobili 2 "oczka" straty.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 3:1) Udany kontratak Włochów - Iwan Zajcew.
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25, 2:1) Dobry atak Simone Parodiego i 2:1 dla Włoch.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:1 (12:25) Błąd popełnił Dragan Travica i pierwszego seta Rosjanie wygrali z Włochami aż 25:12!
    Skomentuj 0
    0:0 (11:22) As serwisowy Muserskiego.
    Skomentuj 1
    Filippo Lanza zmienił Cristiana Savaniego.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:21) Włoscy siatkarze popełniają zbyt dużo błędów własnych, żeby mogli myśleć o nawiązaniu walki w 1. secie.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:19) Włosi nie mają nic do powiedzenia w inauguracyjnej partii. Aż 19:10 dla reprezentacji Rosji mężczyzn.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:17) Dmitrij Muserski nie do zatrzymania dla Włochów!
    Skomentuj 0
    0:0 (8:16) 16 do 8 dla reprezentacji Rosji na drugiej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:15) Trwa świetny okres gry Pawłowa i Apalikowa.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:13) Rosjanie bardzo dobrze zagrywają, a na "kontrze" skuteczni Muserski i Pawłow. Czas dla Mauro Berruto, gdyż już 6 punktami prowadzi Rosja w I secie.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:11) Od początku bardzo skuteczny Nikołaj Pawłow.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:9) Pomyłka w ataku ze środka Emanuele Birarelliego.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:8) Skuteczny z 6 strefy Siwożeleż i jest 8:6 dla Rosji na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    0:0 (5:6) Reprezentacja Włoch mężczyzn odrabia straty, gdyż pomylił się Spiridonow na lewym skrzydle.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:6) Aleksiej Spiridonow już rozpoczyna swoje show.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:5) Już 5:2 dla Rosji - Dmitrij Muserski!
    Skomentuj 0
    0:0 (2:4) Cristian Savani zablokowany przez Siergieja Grankina.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:3) Na zagrywce pomylił się Iwan Zajcew.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:2) Kolejne dwie akcje padły łupem Rosjan.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:0) Pierwszy atak z prawego skrzydła wykorzystał Iwan Zajcew.
    Skomentuj 0
    Pierwszy skład reprezentacji Rosji: Apalikow, Grankin, Siwożelez, Pawłow, Spiridonow, Muserski, Jerkmakow (libero) oraz Werbow (libero)
    Skomentuj 0
    Wyjściowa szóstka reprezentacji Włoch: Zajcew, Travica, Beretta, Savani, Birarelli, Giovi (libero)
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Rosjanie i Włosi skończyli przedmeczową rozgrzewkę. Za chwilę zostaną odegrane hymny narodowe, a po nich początek walki o finał Ligi Światowej 2013.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1. półfinał może być pojedynkiem atakujących pomiędzy Nikołajem Pawłowem a Iwanem Zajcewem. Pierwszy zdobył w Final Six 44 punkty, zaś drugi 35 "oczek".
    Grafika najlepiej punktujących / FIVB Grafika najlepiej punktujących / FIVB
    Skomentuj 0
    W tym roku Rosjanie grali z Włochami dwukrotnie w fazie interkontynentalnej Ligi Światowej w Surgucie. Pierwszy mecz wygrały Włochy 3:1, zaś drugi po tie-breaku padł łupem Rosji.
    Skomentuj 0
    - Teraz gramy z Rosjanami o finał, z tą samą drużyną, z którą spotkaliśmy się w fazie interkontynentalnej. Wtedy podzieliliśmy się punktami. Musimy skupić się wyłącznie na własnej grze. Myślę, że potrafimy grać ze Sborną, ale jak zwykle będzie to niezwykle trudny przeciwnik. W Mar del Placie, jak dotąd, nie zobaczyliśmy jeszcze siatkówki na wysokim poziomie. Wygra ta drużyna, która będzie wierzyła w zwycięstwo - powiedział Cristian Savani, kapitan reprezentacji Włoch.
    Skomentuj 0
    Czy dzisiaj również będzie iskrzyć pod siatką?
    Skomentuj 1
    • levvy Zgłoś komentarz
      Ten mecz to Zajcew, Travica kontra Spiridonow :D Czuję, że będzie się działo.
      Skomentuj 0
      "12" reprezentacji Włoch: Atakujący: Luca Vettori, Iwan Zajcew Rozgrywający: Dragan Travica, Marco Falaschi Środkowi: Thomas Beretta, Matteo Piano, Emanuele Birarelli Przyjmujący: Filippo Lanza, Cristian Savani, Simone Parodi Libero: Andrea Giovi, Salvatore Rossini
      Skomentuj 0
      "12" reprezentacji Rosji: Rozgrywający: Siergiej Grankin, Siergiej Makarow Atakujący: Nikołaj Pawłow, Maksim Michajłow Przyjmujący: Aleksiej Spiridonow, Jewgienij Siwożelez, Ilia Żylin Środkowy: Nikołaj Apalikow, Andriej Aszczew, Dmitrij Muserski Libero: Aleksiej Werbow, Artiem Jermakow