Orlen Liga: Tauron MKS - Chemik na żywo!

16:25 [0:2 (20:25, 13:25)] Spotkanie kończy atak Werblińskiej
Statuetka MVP powędrowała do Agaty Sawickiej.
Skomentuj 1
16:24 [0:2 (20:25, 13:25)]  Skuteczna kiwka Kaczmar
Skomentuj 0
15:24 [0:2 (20:25, 13:25)]  Mróz pewnie kończy atak i daje piłkę meczową swojej drużynie
Skomentuj 0
12:20 [0:2 (20:25, 13:25)] Liniarska zmienia Adams na zagrywce, a w Chemiku pojawiała się Bjelica
Skomentuj 0
11:20 [0:2 (20:25, 13:25)] As serwisowy Kowalińskiej. Zmiana w MKS-ie: za Brussę weszła Zaroślińska
Skomentuj 0
  • 11:17 [0:2 (20:25, 13:25)] Długą akcję kończy pewny atak Staniuchy-Szczurek, a wszyscy kibice poderwali się do dopingu MKS-u
    Skomentuj 0
    10:17 [0:2 (20:25, 13:25)] Skuteczny atak Sassy
    Skomentuj 0
    8:16 [0:2 (20:25, 13:25)] Chemik pewnie prowadzi na drugiej przerwie technicznej, a chwila ciszy, która zapanowała w hali po gwizdku sędziego doskonale oddała nastroje panujące wśród kibiców MKS-u
    Skomentuj 0
    7:15 [0:2 (20:25, 13:25)] Autowy atak Dziękiewicz
    Skomentuj 0
    6:12 [0:2 (20:25, 13:25)] Skuteczny atak Staniuchy-Szczurek z lewego skrzydła
    Skomentuj 0
    5:10 [0:2 (20:25, 13:25)] Skuteczna kontra w wykonaniu dąbrowianek, punkt po ataku z "jednej nogi" zdobyła Eleonora Dziękiewicz
    Skomentuj 0
    3:9 [0:2 (20:25, 13:25)] Rachael Adams zaserwowała w siatkę
    Skomentuj 0
    2:8 [0:2 (20:25, 13:25)] Na pierwszej przerwie pewnie prowadzą siatkarki Chemika
    Skomentuj 0
    2:7 [0:2 (20:25, 13:25)] Skuteczny atak Katarzyny Gajgał z "jednej nogi"
    Skomentuj 0
    1:5 [0:2 (20:25, 13:25)] Skuteczny atak Adams daje MKS-owi pierwszy punkt w tym secie
    Skomentuj 0
    0:5 [0:2 (20:25, 13:25)] Zmiana w MKS-ie: za Skowrońską weszła Staniucha-Szczurek
    Skomentuj 0
    0:4 [0:2 (20:25, 13:25)] Autowy atak Brussy i trener Kawka zdecydował się szybko zareagować, prosząc o czas.
    Skomentuj 0
    0:2 [0:2 (20:25, 13:25)] Skowrońska nie zdołała przebić się przez podwójny blok Chemika
    Skomentuj 0
    [0:2 (20:25, 13:25)] Rozpoczął się trzeci set. W składzie Chemika nie ma żadnych zmian, a MKS gra w składzie: Kaczmar, Brussa, Dziękiewicz, Adams, Skowrońska, Sassa, Strasz (libero).
    Skomentuj 0
    13:25 [0:1 (20:25)] Drugiego seta kończy autowy atak Joanny Staniuchy-Szczurek. Przed nami teraz dłuższa, bo dziesięciominutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    10:20 [0:1 (20:25)] As serwisowy Kowalińskiej. W MKS-ie za Skowrońską weszła Sassa
    Skomentuj 0
    10:18 [0:1 (20:25)] Zaroślińska zaatakowała daleko w aut. O czas poprosił Waldemar Kawka
    Skomentuj 0
    10:17 [0:1 (20:25)] Sędziowie odgwizdali podwójne odbicie Katić. Podwójna zmiana powrotna w MKS-ie, na boisku znów są Kaczmar i Zaroślińska
    Skomentuj 0
    10:16 [0:1 (20:25)] Autowa kontra w wykonaniu Brussy
    Skomentuj 0
    10:15 [0:1 (20:25)] Autowy atak Dziękiewicz
    Skomentuj 0
    10:12 Podwójna zmiana w MKS-ie: na boisku pojawiły się Marina Katić i Natalia Guadalupe Brussa za Zaroślińską i Kaczmar
    Skomentuj 0
    9:12 [0:1 (20:25)] Małgorzata Glinka-Mogentale zaatakowała ponad blokiem rywalek. O czas poprosił trener Kawka
    Skomentuj 0
    9:10 [0:1 (20:25)] Glinka dostała w kontrataku piłkę z pola i zaatakowała w siatkę
    Skomentuj 0
    8:9 [0:1 (20:25)] Autowa zagrywka Ognjenović
    Skomentuj 0
    7:8 [0:1 (20:25)] Po kombinacyjnej akcji Chemika, którą wykończyła Glinka, na pierwszej przerwie technicznej prowadzą przyjezdne
    Skomentuj 0
    3:4 [0:1 (20:25)] Skuteczny atak Katarzyny Mróz z "jednej nogi"
    Skomentuj 0
    2:3 [0:1 (20:25)] Mróz z Ognjenović zablokowały Skowrośnką
    Skomentuj 0
    2:1 [0:1 (20:25)] Katarzyna Zaroślińska będąc w trudnej sytuacji przedarła się przez podwójny blok Chemika
    Skomentuj 0
    [0:1 (20:25)] Rozpoczynamy drugiego seta. W wyjściowym składzie Chemika nie ma żadnej zmiany, natomiast w składzie MKS-u za Sassę pojawiła się Staniucha-Szczurek
    Skomentuj 0
    20:25 Dąbrowianki nie poradziły sobie z przyjęciem zagrywki Anny Grejman
    Skomentuj 0
    20:24 Małgorzata Glinka-Mogentale zaatakowała mocno i skutecznie. Zmiana w Chemiku: Grejman weszła na zagrywkę za Mróz
    Skomentuj 0
    19:23 Autowy atak Zaroślińskiej. Kolejna zmiana w MKS-ie: za Zaroślińską weszła Natalia Guadalupe Brussa
    Skomentuj 0
    19:22 Skowrońska zablokowana na kontrze z szóstej strefy. Zmiana w MKS-ie: za Sassę weszła Joanna Staniucha-Szczurek
    Skomentuj 0
    19:20 Przez nierówny blok MKS-u przedarła się Izabela Kowalińska. O czas poprosił trener Kawka
    Skomentuj 0
    18:17 Kowalińska kolejny raz zaatakowała skutecznie. O czas poprosił trener Kawka
    Skomentuj 0
    15:13 Mróz skutecznie zaatakowała z "jednej nogi"
    Skomentuj 0
    14:11 Czas dla Chemika
    Skomentuj 0
    9:10 Zaroślińska zablokowana przy próbie ataku z szóstej strefy
    Skomentuj 0
    9:9 Trudna zagrywka Werblińskiej pozwoliła Chemikowi na wyprowadzenie skutecznej kontry
    Skomentuj 0
    9:8 As serwisowy Werblińskiej
    Skomentuj 0
    9:6 Autowy atak Werblińskiej
    Skomentuj 0
    8:6 Podwójny blok Sassy i Adams sprowadził obie drużyny na pierwszą przerwę techniczną