PlusLiga: BBTS - Lotos Trefl i Resovia - Transfer na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 3:1 (25:18, 25:13, 21:25, 25:21) Piotr Nowakowski atakiem ze środka kończy całe spotkanie. Trzy punkty pozostają w Rzeszowie. MVP: Lukas Tichacek (Asseco Resovia)
Skomentuj 0
Dziękujemy Państwu za poświęcony czas i zapraszamy na kolejne relacje na żywo z meczów PlusLigi, Orlen Ligi oraz zmagań polskich ekip w meczach o europejskie trofea. Jednocześnie zapraszamy na nasze profile w serwisach społecznościowych, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawostek ze świata siatkówki. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Wyniki pozostałych meczów 4. kolejki PlusLigi: AZS Olsztyn - Politechnika Warszawska 3:0 (25:21, 25:12, 25:18) AZS Częstochowa - Effector Kielce 1:3 (24:26, 25:18, 21:25, 20:25) BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3 (22:25, 15:25, 21:25) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 2:3 (18:25, 18:25, 25:17, 25:20, 9:15) natomiast w trwającym jeszcze spotkaniu: Cerrad Czarni Radom prowadzą z PGE Skrą Bełchatów  2:1 (29:27, 21:25, 25:22) w czwartym secie jest 21:21. Przebieg tego spotkania można śledzić tutaj
Skomentuj 0
Skomentuj 1
Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 24:20) Pierwsza piłka meczowa dla mistrzów Polski.
Skomentuj 0
Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 23:20) Odpowiedź Wojciecha Jurkiewicza ze środka
Skomentuj 0
  • Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 23:19) Efektowny atak Petera Veresa z pipe'a
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 22:19) Yasser Portuondo skutecznie z przechodzącej. Goście jeszcze nie składają broni
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 21:17) Marcin Wika atakuje w aut, ale rehabilituje się przy kolejnej akcji
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 20:16) Trwa koncert Petera Veresa
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 18:15) Peter Veres najwyraźniej postanowił wziąć ciężar zdobywania punktów na swoje barki. Kolejny skuteczny atak Węgra
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 16:15) Peter Veres skutecznie atakuje z lewego skrzydła
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 14:14) Skuteczny serwis Yassera Portuondo i trener gospodarzy prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    Tymczasem w Radoimiu nadal niespodzianka. Cerrad Czarni Radom prowadzą z PGE Skrą Bełchatów 2:1 (29:27, 21:25, 25:22) i w czwartym secie 10:4!
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 14:12) Skuteczny atak Oliega Achrema kończy długą wymianę
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 11:10) Zablokowany Bartosz Janeczek
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25, 8:7) W 4. secie gra gospodarzy wygląda już nieco lepiej. Pierwsza przerwa techniczna przy trzypunktowym prowadzeniu podopiecznych Andrzeja Kowala
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:1 (25:18, 25:13, 21:25) Goście nie wypuścili z rąk swojej szansy i dowieźli przewagę do końca seta.
    Skomentuj 1
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13, 17:23) Autowy atak Bartosza Janeczka, ale gospodarze dotykają siatki i punkt dla przyjezdnych
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13, 14:21) Czwarta partia w Rzeszowie zbliża się nieuchronnie. Wojciech Jurkiewicz obija ręce Łukasza Perłowskiego i siatkarze Transfera są krok od przedłużenia rywalizacji.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:3 (22:25, 13:25, 21:25) Podopieczni trenera Bułkowskiego mimo ambitnej walki w końcówce seta, ostatecznie przegrywają 0:3. MVP: Jakub Jarosz (Lotos Trefl)
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:2 (22:25, 13:25, 18:23) W Bielsku-Białej losy meczu są już praktycznie przesądzone. Gospodarzom w walce z Lotosem Treflem Gdańsk zdecydowanie brakuje argumentów. Słaba obrona i brak kończącego ataku prawdopodobnie pogrążą ten zespół.
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13, 13:18) Zagrywka Oliega Achrema pozwoliła miejscowym zmniejszyć straty
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13, 9:16) Zmiany w zespole Asseco Resovii. Na boisku pojawiają się Fabian Drzyzga i Jochen Schoeps
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13, 9:16) Bydgoszczanie zaczynają odjeżdżać rywalom. Tym razem na blok nadział się Dawid Konarski
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:2 (22:25, 13:25, 13:19) Kolejny raz przypomniał o sobie Jakub Jarosz
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13, 9:13) Bartosz Janeczek skutecznie atakuje mimo podwójnego bloku
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:2 (22:25, 13:25, 13:16) Myli się w ataku Tomasz Kalembka. Wygląda na to, ze tym razem, po zakończeniu meczu gospodarze nie będą mieli powodów do zadowolenia.
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13, 5:10) Peter Veres atakuje w aut, wzrasta przewaga gości
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:2 (22:25, 13:25, 7:10) Dobry atak Grzegorza Kokocińskińskiego, przerwa dla trenera Panasa
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13, 4:8) W Rzeszowie jak na razie niespodzianka, bydgoszczanie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej 4 punktami.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:2 (22:25, 13:25, 4:8) Po dobrym początku, ponownie do głosu dochodzą siatkarze znad morza
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13, 3:6) Yasser Portuondo atakuje po rękach gospodarzy. Czyżby 10 minutowa przerwa pozytywnie wpłynęła na gości?
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:2 (22:25, 13:25, 3:3) Wyrównany początek trzeciej odsłony. Czy gospodarzom uda się powrócić do gry po 10 minutowej przerwie?
    Skomentuj 0
    Wracamy do gry w Bielsku-Białej.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Przypominamy, ze mecze z Radomia i Olsztyna śledzić możecie Państwo na łamach naszego portalu.
    Skomentuj 0
    W Olsztynie Indykpol AZS Olsztyn prowadzi po pierwszym secie z AZS Politechniką Warszawską 1:0 (25:21). W drugiej partii jest 20:10 dla gospodarzy, a przed chwilą kocert gry w polu serwisowym dał Matti Oivannen.
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:13) Dobiegła końca druga odsłona meczu w Rzeszowie. Również tym razem wygrali gospodarze, którzy prowadzą w całym meczu 2:0.
    Skomentuj 0
    Tymczasem w Radomiu ogromną niespodziankę. Po pierwszej partii miejscowi Cerrad Czarni prowadzą z PGE Skrą Bełchatów 1:0 (29:27). W drugim secie jest wynik 13:9 dla gospodarzy!
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:2 (22:25, 13:25) Wspaniała gra Jakuba Jarosza, który poprowadził swój zespół do wygranej także w drugim secie.
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 1:0 (25:18, 23:11) Mistrzowie Polski po raz kolejny bardzo pewnie zmierzają po wygraną.
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:1 (22:25, 13:24) Po pierwszym w miarę wyrównanym secie, drugi należy już wyłącznie do siatkarzy Lotosu
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:1 (22:25, 11:23) Podopieczni Radosława Panasa są o krok od wygrania 2. partii
    Skomentuj 0
    BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:1 (22:25, 8:18) Trener Bułkowski poszukuje optymalnego ustawienia dokonując wielu zmian. Na boisku pojawili się już m.in. Akimienka, Bućko i Stojković
    Skomentuj 0
    Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 1:0 (25:18, 18:8) Marcin Waliński na pojedynczym bloku atakuje w aut
    Skomentuj 1
    • jarekz Zgłoś komentarz
      Przykro robi się widząc ten rezultat.Delecta była smaczniejsza od Transferu.Transfer to kredyty czy coś takiego?Jesli się mylę ,skorygujcie mnie,proszę.
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 1:0 (25:18, 16:8) Spore problemy z przyjęciem zaczynają mieć bydgoszczanie. Tymczasem skutecznym atakiem ze środka popisuje się Piotr Nowakowski
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:1 (22:25, 8:18) W ataku szaleje Jakub Jarosz, a w drużynie gosci problemy z wykończeniem akcji zaczyna mieć także niezawodny dotychczas Jose Luis Gonzalez
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 1:0 (25:18, 11:7)
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:1 (22:25, 8:16) Goście prowadzeni przez Jakuba Jarosza zdecydowanie dominują na boisku.
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 1:0 (25:18, 11:7) Dawid Konarski obija ręce rywali
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 1:0 (25:18, 8:6) Skuteczny atak Oliega Achrema z 6. strefy
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:1 (22:25, 3:8) Kolejny znakomity atak Jakuba Jarosza. Reprezentant Polski rozgrywa znakomite spotkanie.
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:1 (22:25, 3:7) Kamil Kwasowski zmienia Macieja Fijałka
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:1 (22:25, 3:7) Skuteczny atak Jakuba Jarosza
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 1:0 (25:18, 5:4) Marcin Wika obija ręce rywali
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:1 (22:25, 3:6) Myli się z lewego skrzydła Martin Vlk. Czas dla trenera gospodarzy
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:1 (22:25, 3:5) Skuteczny blok w wykonaniu zespołu gosci. Zmiana w ekipie BBTS-u. Tomasz Kalembka zastępuje Bartosza Buniaka
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 1:0 (25:18, 2:1) Marcin Wika dwukrotnie nie kończy ataku
      Skomentuj 0
      Na łamach naszego serwisu śledzić możecie Państwo także relację na żywo z dwóch pozostałych meczów.
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk  0:1 (22:25) Goście wygrywają pierwsza partię
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (20:24) Janusz Bułkowski prosi o przerwę
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 1:0 (25:18) Mimo trudnej sytuacji Olieg Achrem skutecznie kończy akcję, pieczętując wygraną gospodarzy w pierwszym secie
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 0:0 (23:17) Rzeszowianie kontrolują sytuację boiskową. Po asie Dawida Konarskiego trener gości prosi o przerwę.
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (20:23) Michał Błoński obija blok
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (19:23) Gospodarze odrabiają straty. Trener gości prosi o przerwę
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (15:21) Zmiana rozgrywających w drużynie BBTS, Kwasowski zastępuje Fijałka
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (15:21) Jakub Jarosz obija blok gospodarzy
      Skomentuj 0
      Rzeszowianie występują dziś bez Krzysztofa Ignaczaka, który doznał kolejnego urazu. zastępują go Penczew i Masłowski.
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 0:0 (16:10) Pojedynczy blok Konarskiego
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 0:0 (10:10) Wojciech Jurkiewicz po bloku
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (12:16) Atomowy atak Gonzaleza, a chwilę później kiwka Fijałka dają punkty gospodarzom
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (10:16) Bartosz Gawryszewski skutecznie atakuje
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (9:13) Martin Vlk kapitalnie trafia po prostej
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (7:13) Jak na razie to przyjezdni dyktują warunki na parkiecie w Bielsku-Białej
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 0:0 (8:7) Przyjezdni jak na razie stawiają mocny opór mistrzom Polski
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (6:9) Skuteczny atak Michała Błońskiego
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (4:8) Kolejny punkt ekipy znad morza
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (3:7) Skutecznie atakuje Bartosz Gawryszewski
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz 0:0 (4:2) Dawid Konarski atakuje blok-antenka
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 0:0 (0:2) Dobry początek gości. Maciej Zajder skutecznie zaatakował z krótkiej, Krzysztof Wierzbowski obił blok rywala i pierwsze punkty padły łupem przyjezdnych
      Skomentuj 0
      Asseco Resovia Rzeszów - Transfer Bydgoszcz Resovia: Konarski, Nowakowski, Tichacek, Achrem, Perłowski, Veres, Penczew (libero) oraz Masłowski (libero) Transfer: Woicki, Janeczek, Wika, Portuondo, Jurkiewicz, Nowakowski, Bonisławski (libero)
      Skomentuj 1
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk Lotos: Żaliński, Łomacz, Jarosz, Gawryszewski, Zajder, Wierzbowski, Rusek (libero) BBTS : Fijałek, Vlk, Błoński, Gonzalez, Buniak, Kokociński, Swaczyna (libero)
      Skomentuj 0
      BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk Zakończyła się już rozgrzewka. Na hali ok. 1200 widzów. Oba zespoły przygotowują się do prezentacji.
      Skomentuj 0
      W trwającym aktualnie meczu ZAKSA - Jastrzębski Węgiel zanosi się na tiebreak. Relację z tego spotkania śledzić możecie Państwo na żywo na łamach  naszego portalu.