Orlen Liga: Sobotnie mecze na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 9:15) Joanna Staniucha-Szczurek kończy ten mecz!
Skomentuj 1
  • araxiel Zgłoś komentarz
    Skandal!!!Panie trenerze Kawka.Idź Pan do muzeum regionalnego i zobacz Pan Jak wyglądają cymbały a potem proszę spojrzeć w lustro i podać różnice. To co Pan zrobił z tymi wspaniałymi
    Czytaj całość
    dziewczynami tego po prostu nie da się opisać!! Jeżeli masz Pan honor(...)to odejdź Pan!!
    Dziękujemy za śledzenie tych spotkań z portalem SportoweFakty.pl i zapraszamy na nasze kolejne relacje oraz kanały społecznościowe. Dobrej nocy!  Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Sytuacja w tym meczu zmieniała się jak w kalejdoskopie i ostatecznie siatkarki Nafty i Tauronu podzieliły się punktami. Myślicie, że to sprawiedliwy wynik?
    Skomentuj 0
    Statuetka MVP trafia do rąk Eleonory Dziękiewicz.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 9:14) Piłka meczowa dla Tauronu!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 7:13) Joanna Kuligowska ponownie zablokowana.
    Skomentuj 0
  • PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 7:12) Ward serwuje prosto w siatkę. Liczba błędów popełnionych w tym secie przez pilanki może przerażać.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 5:11) Joanna Kuligowska nie poradziła sobie z blokiem dąbrowianek.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 5:9) Kibice w Pile długo czekali na skuteczny atak swojego zespołu. Daria Paszek zdobywa punkt po długiej przerwie.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 4:9) Tym razem w aut atakuje Daria Paszek.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 4:8) I kolejny autowy atak Krawulskiej.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 4:7) Natalia Krawulska znowu nie trafia w boisko.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 4:6) Eleonora Dziękiewicz znalazła dziurę w bloku rywalek. Wiesław Popik prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 4:4) Ale kolejny atak Krawulskiej już zepsuty.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 4:3) Skuteczny atak w wykonaniu Natalii Krawulskiej.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 2:2) Joanna Kuligowska przebija się przez blok rywalek.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 1:1) Rozpoczynamy decydująca partię.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    Trzeba przyznać, że odpowiedź dąbrowianek na przegraną w trzecim secie bardzo efektowna.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:2 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25) Elżbieta Skowrońska doprowadza do tie-breaka!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 12:24) Piłka setowa dla dąbrowianek!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 12:23) Daria Paszek nadziała się na blok rywalek.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 12:21) Elżbieta Skowrońska sprytnie poradziła sobie z blokiem rywalek.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 11:20) Kolejny punkt Joanny Staniuchy-Szczurek w postaci asa serwisowego.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 11:18) Joanna Staniucha-Szczurek kończy atak.
    Skomentuj 0
    Przed chwilą zakończył się mecz w Jastrzębiu. Gospodarze bez większych problemów pokonali bydgoskich siatkarzy.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 11:16) I mamy drugą przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 11:15) Skuteczny atak Wawrzyniak.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 10:14) Pilanki w końcu przerwały niesamowitą serię przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 8:12) Natalia Krawulska atakuje w aut i Wiesław Popik prosi o kolejną przerwę.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 8:11) Po przerwie w dalszym ciągu punktują dąbrowianki. Skutecznie atakowała Elżbieta Skowrońska.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 8:10) Piąta z rzędu wygrana akcja przyjezdnych! Czas dla Nafty.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 8:9) Chyba za wcześnie prorokowaliśmy koniec tego meczu. Dąbrowianki po przerwie technicznej wróciły do gry i wyszły na prowadzenie w tym secie.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 8:5) Myślicie, że to już ostatni set tego spotkania?
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13, 6:4) Czwarty set rozpoczął się po myśli pilanek. Gospodynie tego spotkania prowadziły już nawet czterema punktami, ale dąbrowianki zaczęły powoli odrabiać straty.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    A statuetka MVP za zwycięstwo z Aluprofem trafiła do rąk Katarzyny Gajgał-Anioł.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:18, 23:25, 25:13) Daria Paszek kończy tę partię!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 24:13) W Pile zaraz skończy się trzeci set, ale to nie będzie ostatnia partia.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:3 (17:25, 15:25, 20:25) I ostatnie słowo należy oczywiście do Chemika!
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25, 20:23) BKS prawie dogonił rywalki, ale przestój w grze może kosztować Aluprof zwycięstwo w tym meczu.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 21:10) Dobra passa pilanek trwa w najlepsze!
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25, 18:21) Bielszczanki jeszcze się nie poddały! Właśnie zdobyły cztery punkty z rzędu.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 19:10) Kudakova ze środka i pilanki pewnie zmierzają po zwycięstwo w tym secie.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25, 14:21) Wyrok na bielszczanki chyba już zapadł. Chemik szybko zmierza ku końcowi.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 16:9) I mamy przerwę techniczną. Dąbrowianki wyraźnie pogubiły się w defensywie, a pilanki bezlitośnie wykorzystują te chwile słabości.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 15:9) Kolejne dwa punkty zdobywa Natalia Krawulska.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25, 13:17) Siatkarki z Polic znowu uciekają rywalkom. Czy to już ostatni akt tego pojedynku?
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 13:8) Pilanki włączyły dodatkowy bieg! Waldemar Kawka prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 10:8) A dąbrowianki cały czas gonią Naftę. Kolejny udany atak Dziękiewicz.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25, 11:12) BKS i Chemik zdobywają teraz punkty falami.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 9:7) Udany atak Eleonory Dziękiewicz.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25, 9:11) Natalia Strózik i as serwisowy!
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25, 8:11) A Chemik znowu ucieka!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 9:4) Katarzyna Zaroślińska trafia w siatkę.
    Skomentuj 2
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 8:4) Kolejny udany atak Krawulskiej.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 7:3) Natalia Krawulska punktuje z zagrywki.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25, 6:6) Szybki zwrot akcji. Chemik pogubił się w ataku, co wykorzystały bielszczanki.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 4:0) Mocne otwarcie w wykonaniu pilanek!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 2:0) Natalia Krawulska drugi raz z rzędu skutecznie atakuje.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25, 1:0) Trzeci set rozpoczął się również w Pile.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25, 1:5) Mirosław Zawieracz już prosi o czas.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25, 0:2) Wracamy do gry. Chemik już na początku seta zaczyna dominować.
    Skomentuj 0
    W zespole BKS-u tylko jeden jasny punkt - Helena Horka i jej 12 punktów.
    Skomentuj 0
    Szybki rzut na statystyki i... Chemik miażdży atakiem bielszczanki - 50% do 26%. W zespole przyjezdnych równo punktują cztery siatkarki: Katarzyna Gajgał-Anioł i Ana Bjelica mają po 9 punktów, a "oczko" mniej - Anna Werblińska i Małgorzata Glinka-Mogentale. Czy bielszczanki odwrócą jeszcze losy tego spotkania?
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Błędy w końcówce seta popełniane przez pilanek były wodą na młyn dla przyjezdnych. 10 minut przerwy.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:1 (25:18, 23:25) Dąbrowianki nie zmarnowały już drugiej okazji!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 23:24) Pilanki wybroniły pierwszą piłkę setową.
    Skomentuj 0
    Zmiany w Nafcie - pojawiają się Irina Archangielskaja i Magdalena Wawrzyniak.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 22:23) Emocjonująca końcówka zapowiada nam się za to w Pile.
    Skomentuj 0
    Przypomnijmy, że jeszcze kilka minut temu to bielszczanki prowadziły 14:12, ale po przerwie technicznej punktowały już tylko przyjezdne.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:2 (17:25, 15:25) Coś niebywałego! Chemik błyskawicznie wygrywa drugiego seta!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 20:20) W poprzedniej akcji Katarzyna Zaroślińska została zablokowana rywalkom, ale teraz odwdzięczyła się rywalkom.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 20:19) Skuteczny blok w wykonaniu Faimie Rose Kingsley.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 15:21) A bielszczanki stanęły w miejscu. Swoje ataki kończą Ana Bjelica i Anna Werblińska, co zapowiada kolejny wygrany set Chemika.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 17:17) W Pile ostra walka punkt za punkt.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 16:16) Elżbieta Skowrońska przedziera się przez blok rywalek.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 16:15) W Pile taki sam wynik, ale na korzyść gospodyń.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 15:16) Udany plas Any Bjelica i to Chemik jest znowu na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 15:15) Udana pogoń dąbrowianek.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 15:14) Nieporozumienie w zespole pilanek i przewaga szybko topnieje. Wiesław Popik prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 15:12) Katarzyna Zaroślińska skutecznie atakuje.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 14:12) Helena Horka przebija piłkę.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 11:11) Skuteczny atak Anny Werblińskiej.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 12:10) Faimie Rose Kingsley obija blok rywalek.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 9:9) Szybki kontratak BKS-u. Heike Beier kończy atak i mamy remis!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 10:9) Skuteczny atak Natalii Krawulskiej.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 6:9) Kapitalna bomba w wykonaniu Małgorzaty Glinki-Mogentale!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 9:9) Dwa zdecydowane ataki Faimie Rose Kingsley i pilanki doprowadzają do remisu.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 6:8) Joanna Kuligowska obija blok rywalek.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 6:8) Przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 6:7) Bielszczanki nie cieszyły się długo z prowadzenia.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 6:8) Natalia Krawulska atakuje w aut i zmiana krajobrazu w Pile.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 6:4) BKS dobrze gra w przyjęciu.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 6:6) Eleonora Dziękiewicz doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 4:2) Mariusz Wiktorowicz chwilę porozmawiał ze swoimi siatkarkami i Chemik zdobył pierwsze punkty.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 3:2) Katarzyna Zaroślińska atakuje ze środka.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18, 2:1) W Pile też rozpoczął się drugi set.
    Skomentuj 1
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25, 4:0) Kubeł zimnej wody podziałał motywująco na bielszczanki.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    O ile zwycięstwo Chemika można przewidzieć, o tyle wygrana pilanek to już mała niespodzianka. Również za taką możemy uznać rozmiary zwycięstwa zespołu z Polic.
    Skomentuj 2
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:0 (25:18) ...i pierwszego seta kończy atakiem ze środka Kudakova!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (24:18) Piłka setowa dla gospodyń!
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:1 (17:25) Chemik szybko rozprawił się w tym secie z bielszczankami!
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (23:17) Mały przestój pilanek i Wiesław Popik prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (23:15) Ward punktuje z zagrywki.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:0 (15:23) Aluprof jeszcze się broni.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (21:15) W Pile też zapowiada się końcówka seta bez emocji. Na boisku pojawia się Aleksandra Liniarska.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:0 (14:23) Piłka odbija się od Małgorzaty Lis i... bielszczanki zdobywają punkt. Takie przebłyski szczęścia to jednak za mało.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (19:15) Skuteczny atak Joanny Staniuchy-Szczurek.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:0 (13:20) Pierwszy set powoli zmierza ku końcowi. W zespole przyjezdnych do gry wchodzi Justyna Raczyńska.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (18:13) A w Pile obserwujemy blokadę dąbrowianek. Waldemar Kawka prosi o czas.
    Skomentuj 0
    Zmiany w zespole BKS-u: Koleta Łyszkiewicz i Marta Szymańska pojawiają się na boisku.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:0 (11:18) Bielszczanki zapowiadały dużo walki, ale na razie nie potrafią przeciwstawić się sile Chemika.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (16:13) Ładna kiwka Emilii Kajzer i druga przerwa techniczna w Pile.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (15:13) Katarzyna Zaroślińska obija blok rywalek.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:0 (10:16) Błąd za błędem siatkarek Aluprofu i Chemik już wyraźnie prowadzi.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (14:11) Pilanki zdołały odeprzeć atak siatkarek MKS-u.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:0 (9:14) Bielszczanki pogubiły się w ostatnich akcjach. Aleksandra Trojan próbowała na siłę przebić piłkę i punkt zdobyły rywalki. O czas poprosił Mirosław Zawieracz.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (11:9) Faimie Rose Kingsley serwuje w aut i już tylko "oczko" przewagi pilanek.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:0 (8:10) Helena Horka obija blok rywalek.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (10:8) Pilanki prowadziły już trzema punktami, ale błąd przekroczenia linii ataku popełniła Joanna Kuligowska.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:0 (6:8) Inicjatywa, jak na razie, po stronie siatkarek Chemika.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (8:5) Emilia Kajzer zagrywa na asa serwisowego i gospodynie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Police 0:0 (3:5) Spotkanie lepiej zaczęło się dla siatkarek Chemika.
    Skomentuj 0
    I szybko przeskakujemy do Bielsko-Białej. Oto składy: BKS: Wilk, Trojan, Stózik, Horka, Lis, Beier,Wojtowicz (libero). Chemik: Gajgał-Anioł, Glinka-Mogentale, Werblińska, Mróz, Ognjenović, Bjelica, Sawicka(libero).
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (5:3) Kolejny błąd Szczurek.
    Skomentuj 0
    PGNiG Nafta Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:0 (2:0)  Joanna Staniucha-Szczurek atakuje w aut.
    Skomentuj 0
    Znamy już wyjściowe składy meczu w Pile. Nafta: Kuligowska, Kajzer, Kudakova, Paszek, Krawulska, Kingsley, Kuehn-Jarek (libero). Tauron: Staniucha-Szczurek, Dziekiewicz, Zaroslinska, Cemberci, Adams, skowronska, Strasz (libero).
    Skomentuj 0
    Izabela Bełcik w obu meczach typuje zwycięstwo 3:0 zespołów przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    W drugim meczu PGNiG Nafta Piła podejmie u siebie Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Faworyt jest jeden, ale w końcu siatkówka widziała już niejedną sensacją, którą niewątpliwie byłoby zwycięstwo gospodyń.
    Skomentuj 0
    Zespół beniaminka w tym sezonie stracił dopiero jednego seta, którego niespodziewanie wygrały tydzień temu siatkarki Pałacu. Bielszczanki mają jednak spore apetyty na zmianę tego bilansu, a może nawet i zwycięstwo w tym meczu.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Witamy serdecznie w ten jesienny wieczór. Chociaż za oknem wieje chłodem, to za chwilę zapewne rozgrzejemy się siatkarskimi emocjami, bowiem o 18 startują dwa mecze Orlen Ligi.