PlusLiga: Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Najman
0:3 (23:25, 25:27, 17:25) Jochen Schoeps kończy to spotkanie! Asseco Resovia Rzeszów wygrywa w pełni zasłużenie!
Skomentuj 0
Dziękujemy za udział w naszej relacji i zapraszamy na kolejne z pojedynków PlusLigi.
Skomentuj 0
MVP: Peter Veres.
Skomentuj 0
Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
0:2 (23:25, 25:27, 17:24) Autowa zagrywka gości.
Skomentuj 0
0:2 (23:25, 25:27, 16:24) Jochen Schoeps zdobywa punkt bezpośrednio zagrywką. Pierwsza piłka meczowa dla mistrzów Polski.
Skomentuj 0
  • 0:2 (23:25, 25:27, 16:22) Błąd w ataku po stronie kielczan.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 16:21) Resovia pewnie zmierza po zwycięstwo. Na zagrywce Jochen Schoeps.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 16:19) Znów mamy problem z liniami...
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 16:18) Sławomir Jungiewicz, który na parkiecie pojawił się kilkadziesiąt sekund wcześniej popisał się udanym atakiem.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 15:18) Cristian Poglajen.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 14:18) Czas dla trenera Daszkiewicza.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 14:18) Błąd w zespole z Kielc. Goście to wykorzystali powiększając tym samym swoją przewagę do czterech punktów.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 14:16) Łukasz Polański udanie z krótkiej. Na zagrywkę w ekipie gospodarzy wędruje bohater ostatniej akcji.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 13:16) Druga przerwa techniczna po udanym ataku siatkarza Resovii.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 13:15) Cristian Poglajen.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 12:15) Siatkarze Asseco Resovia Rzeszów nie dają sobie odebrać prowadzenia.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 12:13) Bardzo dobra obrona Piotra Lipińskiego. Akcję po rozegraniu Bartosza Kaczmarka zamknął Bruno Romanutti.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 10:13) Peter Veres efektownie skończył akcję swojego zespołu.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 10:12) Złe rozegranie gości i kolejny punkt wędruje na konto Effectora Kielce.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 9:12) Tym razem gospodarzy zaskoczył Piotr Nowakowski.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 8:11) Peter Veres na wyczyszczonej siatce!
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 7:10) Kolejna w tym meczu nieudana zagrywka kielczan.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 6:9) Szybko odpowiedzieli jednak zawodnicy trenera Kowala.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 6:8) Cristian Poglajen, blok-aut i gospodarze próbują złapać kontakt.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 5:8) Rzeszowianie poradzili sobie z zagrywką Piotra Lipińskiego. Łukasz Perłowski mocno i mamy przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 5:7) Po weryfikacji sędzia przyznał punkt ekipie z Kielc. Łukasz Perłowski dotknął siatki.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 4:6) Cristian Poglajen zdobywa punkt.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 3:6) Dariusz Daszkiewicz poprosił o czas.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 3:5) Goście powiększają przewagę. Na zagrywce w ich zespole Olieg Achrem.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 3:4) Przesunięta krótka kielczan.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 2:4) Bruno Romanutti zepsuł zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 2:3) Po ataku Adriana Staszewskiego piłka trafiła w blok rzeszowian a następnie w antenkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 1:3) Żółta kartka dla Krzysztofa Ignaczaka.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 1:3) Siatkarze Effector Kielce nie zdołali podbić piłki.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 1:2) Na zagrywce Łukasz Perłowski.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 1:1) Tym razem ścianę nie do przebicia postawili mistrzowie Polski.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 1:0) Adrian Staszewski i Dawid Dryja popisał się udanym blokiem.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27, 0:0) Seta numer trzy rozpoczął Łukasz Polański.
    Skomentuj 0
    Kilka minut przerwy i wracamy do walki o punkty w PlusLidze.
    Skomentuj 0
    0:2 (23:25, 25:27) Koniec drugiej partii! Gospodarze znów pomylili się w ataku!
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 25:26) Błąd w ataku. Na zagrywkę idzie Piotr Nowakowski.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 25:25) Emocjonująca końcówka drugiego seta. Adrian Staszewski zepsuł zagrywkę i znów remis.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 24:24) Kielczanie grają dalej.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 23:24) Ależ fatalnie rozegrana akcja przez miejscowych. Atak daleko w aut i pierwsza piłka setowa w drugiej partii dla ekipy z Podkarpacia.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 23:23) Tym razem to trener Daszkiewicz wykorzystuje swój czas.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 23:23) Asseco Resovia Rzeszów znów odrobiła straty! Błąd przyjęcia w zespole Effectora.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 23:21) Gospodarze podwyższają blok. Na boisku pojawił się Sławomir Jungiewicz.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 23:21) Atak z krótkiej i kielczanie mają dwa oczka przewagi. Czas dla ekipy mistrzów Polski.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 21:21) Szybka odpowiedź Piotra Nowakowskiego.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 21:20) Bruno Romanutti jest jak dotąd w bardzo dobrej dyspozycji.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 20:20) Precyzyjny atak jednego z gości.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 20:19) Trener Andrzej Kowal prosi o czas.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 20:19) Piotr Lipiński do Łukasza Polańskiego a ten nie dał się zatrzymać drużynie Resovii.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 19:18) Znakomita wymiana! Kapitalne obrony po obu stronach! Ostatecznie punkt wędruje na konto gospodarzy po ataku blok-aut Bruno Romanuttiego.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 18:18) Błąd zagrywki jednego z graczy Resovii i w Hali Legionów mamy kolejny remis.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 16:17) Jochen Schoeps popisał się kapitalnym atakiem z bardzo niewygodnej piłki.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 16:16) Bruno Romanutti.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 15:16) Olieg Achrem trafił zagrywką w Bartosza Sufę. Druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 15:15) Piotr Nowakowski popisał się udanym atakiem.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 15:14) Goście nie poradzili sobie z mocną zagrywką Bruno Romanuttiego!
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 14:14) Podopieczni Dariusza Daszkiewicza po udanym, choć szczęśliwym bloku doprowadzają do remisu.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 12:14) Krótka rzeszowian wykończona przez Piotra Nowakowskiego.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 12:13) Bruno Romanutti.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 11:13) Olieg Achrem zdobywa punkt.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 11:12) Przełożenie ręki przez jednego z gości na stronę kielczan.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 9:10) Asseco Resovia Rzeszów prowadzi jednym punktem. Na zagrywce Lukas Tichacek.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 8:9) Lipiński i Dryja znów popisali się udaną, szybką akcją na siatce. Kolejny "gwóźdź" na koncie gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 6:8) Plasowana zagrywka Oliega Achrema nie sprawiła kielczanom problemów, czego efektem była udana akcja Adriana Staszewskiego.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 6:8) Jochen Schoeps i mamy pierwszą przerwę techniczną w drugiej partii.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 6:7) Cristian Poglajen z szóstej strefy w aut.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 6:5) Bruno Romanutti zdobywa punkt.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 5:5) Tym razem Staszewski popełnił błąd atakując w taśmę.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 5:3) Łukasz Perłowski zagrał zbyt lekko, co kielczanie wykorzystali z zimną krwią. Adrian Staszewski po rękach blokujących z Rzeszowa.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 4:2) Podwójny blok gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 3:2) Dawid Konarski myli się w ataku.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 2:2) Zepsuta zagrywka kielczan.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 2:1) Piękna akcja gospodarzy zakończona udanym atakiem przez Cristiana Poglajena.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 1:1) Błąd odbicia po stronie zespołu trenera Kowala.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 0:1) Zabrakło szczęścia. Piłka po rękach jednego z graczy Effector Kielce wyszła na aut.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25, 0:0) Drugiego seta zaczynają rzeszowianie, a dokładniej Lukas Tichacek.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:25) As serwisowy! Jochen Schoeps! Asseco Resovia Rzeszów wygrywa pierwszą partię!
    Skomentuj 0
    0:0 (23:24) Mocny serwis Cristiana Poglajena, ale bardzo dobrze przyjął Krzysztof Ignaczak co zapoczątkowało skuteczną kontrę. Za chwilę pierwsza piłka setowa dla gości.
    Skomentuj 0
    0:0 (22:23) Blok-aut i Peter Veres z kolejnym punktem na swoim koncie. Na zagrywce Piotr Nowakowski.
    Skomentuj 0
    0:0 (22:22) Kielczanie roztrwonili delikatną przewagę. Dariusz Daszkiewicz poprosił o pierwszy w tym secie czas.
    Skomentuj 0
    0:0 (22:21) Peter Veres sprytną kiwką umieścił piłkę w boisku.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (22:20) Druga przerwa dla zespołu Asseco Resovii Rzeszów.
    Skomentuj 0
    0:0 (22:20) Błąd Piotra Nowakowskiego. Nie pomogła weryfikacja wideo, gospodarze prowadzą dwoma punktami.
    Skomentuj 0
    0:0 (20:20) Olieg Achrem i znów mamy remis.
    Skomentuj 0
    0:0 (20:19) Andrzej Kowal wziął czas.
    Skomentuj 0
    0:0 (20:19) As serwisowy Dawida Dryji!
    Skomentuj 0
    0:0 (18:18) Lukas Tichacek walczył o piłkę ale większym sprytem wykazał się Adrian Staszewski.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:17) Piotr Lipiński do Dawida Dryji a ten popisał się atomowym "gwoździem".
    Skomentuj 0
    0:0 (14:16) Lukas Tichacek zaserwował mocno, ale kielczanie poradzili sobie z tą zagrywką, wyprowadzając kontrę, którą udanie zakończył Adrian Staszewski.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:16) Druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:15) Radość kibiców Effectora nie trwała jednak zbyt długo. Poglajen posłał piłkę w aut.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:14) Adrian Staszewski i straty wyrównane.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:14) Cristian Poglajen i kielczanie odrabiają straty.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:14) W Hali Legionów obecni są nie tylko fani gospodarzy, ale także liczna grupa sympatyków Sovii.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:13) Szósta strefa. Adrian Staszewski.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:13) Piotr Lipiński chciał kiwać przy siatce, ale zamiast udanej akcji Resovia zdobyła punkt.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:11) Dawid Konarski pomylił się na zagrywce.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:10) Blok Effectora! Dryja i Lipiński powstrzymali akcję przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:8) Piotr Lipiński do Adrian Staszewskiego, który zapisał punkt na swoim koncie.
    Skomentuj 0
    0:0 (5:8) Dynamiczna akcja Resovii. Łukasz Perłowski zdobywa punkt na pierwszą przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    0:0 (5:7) Bruno Romanutti nie myli się jak dotąd. Kolejny punkt atakującego kielczan.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:7) Rzeszowianie powiększyli swoją przewagę. Na zagrywce Piotr Nowakowski.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:5) Gospodarze z powodzeniem przyjęli zagrywkę Oliega Achrema, wyprowadzając po chwili kontrę, którą zakończył Romanutti.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:4) Błędy w zagrywce po obu stronach.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:3) Mieliśmy krótką przerwę. Pojawił się mały problem z siatką, ale został on szybko naprawiony przez organizatorów.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:3) Udanie atakował Bruno Romanutti.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:2) I jego pierwsze "oczko" dla kielczan.
    Skomentuj 0
    0:0 (0:2) Pierwsza dwa punkty dla gości. Na zagrywce Peter Veres.
    Skomentuj 0
    Pierwsze szóstki: Effector Kielce:  Lipiński, Staszewski, Poglajen, Polański, Dryja, Romanutti, Sufa (libero). Asseco Resovia Rzeszów: Konarski, Nowakowski, Tichacek, Achrem, Perłowski, Veres, Ignaczak (libero).
    Skomentuj 0
    Siatkarze obu drużyn intensywnie się rozgrzewają. Już niedługo prezentacja.
    Skomentuj 0
    Dzisiejszy mecz cieszy się w stolicy woj. świętokrzyskiego ogromnym zainteresowaniem kibiców. Wszystko wskazuje na to, że na trybunach zasiądzie komplet widzów. Już teraz praktycznie wszystkie krzesełka są zajęte.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Witam serdecznie prosto z kieleckiej Hali Legionów! Za niespełna kwadrans rozpocznie się ostatnie spotkanie 7. kolejki PlusLigi w którym miejscowy Effector zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski, Asseco Resovią Rzeszów.