PlusLiga: BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Agnieszka Kaszuba
BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (18:25, 23:25, 17:25) Kamil Kwasowski psuje zagrywkę, kończąc tym samym spotkanie. Bielszczanie mają o czym myśleć po tym pojedynku.
Skomentuj 0
Dziękujemy za dzisiejszą relację i zapraszamy na kolejne siatkarskie emocje. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Nagrodę MVP w pełni zasłużenie odbiera Rafał Buszek.
Skomentuj 0
0:2 (18:25, 23:25, 16:24) Maksim Akimenko zablokowany. Pierwsza piłka meczowa dla AZS-u.
Skomentuj 0
0:2 (18:25, 23:25, 16:22) Fatalne przyjęcie po stronie BBTS-u.
Skomentuj 0
0:2 (18:25, 23:25, 16:19) Pablo Bengolea atakuje w siatkę. Argentyńczyk zostaje zmieniony przez Piotra Łukę.
Skomentuj 0
  • 0:2 (18:25, 23:25, 13:17) Blok gospodarzy i czas dla AZS-u. - Panowie, ten mecz się nie skończył! - mobilizuje podopiecznych Krzysztof Stelmach.
    Skomentuj 0
    0:2 (18:25, 23:25, 11:17) Piotr Hain zagrywa w aut, ale olsztynianie i tak mają bezpieczną przewagę.
    Skomentuj 0
    0:2 (18:25, 23:25, 8:15) Kolejny błąd gospodarzy. Zmiany w obu zespołach: Bartosz Krzysiek w Indykpolu i Maksim Akimenko po stronie BBTS-u.
    Skomentuj 0
    0:2 (18:25, 23:25, 7:13) Grzegorz Szymański odbija się od bloku.
    Skomentuj 0
    0:2 (18:25, 23:25, 4:11) Jose Luis Gonzalez "tradycyjnie" psuje zagrywkę. Będą dodatkowe treningi dla Argentyńczyka?
    Skomentuj 0
    0:2 (18:25, 23:25, 2:9) Bartosz Bućko wchodzi na parkiet i od razu zapoznaje się z blokiem rywali.
    Skomentuj 0
    0:2 (18:25, 23:25, 2:7) Martin Vlk zablokowany. To może być bardzo krótki set.
    Skomentuj 0
    0:2 (18:25, 23:25, 2:5) Piotr Hain skutecznie z przechodzącej piłki. Czas dla trenera Bułkowskiego.
    Skomentuj 0
    0:2 (18:25, 23:25, 2:3) Potrójny blok Akademików zatrzymuje Michała Błońskiego.
    Skomentuj 0
    0:2 (18:25, 23:25, 1:0) Bartosz Buniak otwiera trzecią partię skutecznym atakiem.
    Skomentuj 0
    0:2 (18:25, 23:25) Rafał Buszek kończy seta. Olsztynianie są bardzo blisko wywiezienia z Bielska-Białej kompletu punktów.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 22:24) Grzegorz Szymański precyzyjnie po prostej.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 22:23) Jose Luis Gonzalez atakuje w aut, ale po weryfikacji punkt zdobywają gospodarze.
    Skomentuj 0
    Piotr Łukasik podwyższa blok AZS-u.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 20:23) Rafał Buszek punktuje z drugiej linii. Czas dla miejscowych.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 20:21) Zmian po stronie gospodarzy ciąg dalszy. Na boisku pojawiają się Kamil Kwasowski i Milos Stojkovic. Długą wymianę kończy Martin Vlk.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 17:20) Nieudane wejście młodego siatkarza BBTS-u. Psuje zagrywkę i opuszcza boisko.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 17:19) Rafał Buszek dotyka taśmy. Na zagrywce pojawia się Bartosz Bućko.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 15:18) Matti Oivanen nadal w dobrej formie.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 13:16) Jose Luis Gonzalez kolejny raz psuje zagrywkę. W ten sposób gospodarze z pewnością nie odwrócą losów pojedynku.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 11:14) Skutecznie Piotr Hain. Środek to dziś mocna strona gry Akademików.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 10:12) Rafał Buszek wpada w siatkę, przerywając tym samym ciekawą wymianę.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 7:10) Michał Błoński nie kończy ataku, więc olsztynianie wyprowadzają kontrę. Matti Oivanen punktuje ze środka.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 6:8) Mocny atak Grzegorza Szymańskiego. Po początkowych problemach inicjatywę odzyskał AZS. Czy ta partia będzie równie jednostronna jak poprzednia?
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 5:7) Martin Vlk nie radzi sobie w przyjęciu.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 3:5) As serwisowy Rafała Buszka.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 3:2) Pablo Bengolea skutecznie ze środka drugiej linii.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25, 2:1) Gonzalez radzi sobie z blokiem.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:25) Zepsuty serwis Jose Luisa Gonzaleza kończy pierwszego seta. To była fatalna partia w wykonaniu BBTS-u Bielsko-Biała.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:24) Grzegorz Kokociński dotyka taśmy. Piłka setowa dla AZS-u.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (16:23) Efektowny blok olsztynian i jeszcze jedna przerwa dla miejscowych.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:21) Jeszcze jeden zepsuty serwis po stronie BBTS-u, a później błąd przejścia linii środkowej. Janusz Bułkowski prosi o czas.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:19) Gospodarze nie wykorzystują dwóch kontr, za co karci ich Piotr Hain.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:17) Na potwierdzenie Pablo Bengolea zagrywa w aut.
    Skomentuj 0
    0:0 (12:16) Zepsuta zagrywka Gonzaleza sprowadza zespoły na przerwę techniczną. Obie drużyny mają dzisiaj ogromne problemy z serwisem.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:13) Michał Błoński przedziera się przez potrójny blok.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:12) Kontrę olsztynian na punkt zamienia Grzegorz Szymański.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:9) Rafał Buszek obija blok rywali.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:8) Michał Błoński atakuje w aut i na pierwszą przerwę techniczną z prowadzeniem schodzą goście.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:6) Matti Oivanen nie trafia w boisko.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:4) Tym razem efektowną krótką popisuje się Piotr Hain.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:1) Bartosz Buniak skutecznie ze środka.
    Skomentuj 0
    Zespoły rozpoczną spotkanie w następujących składach: BBTS Bielsko-Biała: Błoński, Buniak, Fijałek, Kokociński, Vlk, Gonzalez, Swaczyna (libero). Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Bengolea, Buszek, Szymańki, Oivanen, Hain, Żurek (libero).
    Skomentuj 0
    Olsztynianie mają na swoim koncie 13 punktów i zajmują 6. miejsce w tabeli PlusLigi. Gospodarze dzisiejszego pojedynku radzą sobie znacznie gorzej. Z 6 oczkami znajdują się dopiero na 11. pozycji.