Puchar CEV kobiet: "Polskie" mecze na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna 1:3 (25:22, 24:26, 16:25, 27:29) Koniec! Mineralne wygrywają po dramatycznej końcówce i robią duży krok, w kierunku awansu do kolejnej rundy Pucharu CEV!
Skomentuj 0
Serdecznie dziękujemy Państwu za spędzenie z nami tego emocjonującego wieczoru i żegnając się, zapraszamy na nasze profile w serwisach społecznościowych. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 27:28) Skutecznie Aleksandra Jagieło!
Skomentuj 0
SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 27:27) Gospodynie nadal walczą!
Skomentuj 0
SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 25:26) Dramatyczna końcówka meczu w Schwechat
Skomentuj 0
SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 24:25) Skuteczny blok duetu Sosnowska-Kurnikowska i piłka meczowa dla polskiego zespołu!
Skomentuj 0
  • SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 24:24) Skuteczny atak Różyckiej, kapitalna zagrywka Wojcieskiej i mamy remis!
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 24:22) Renata Sandor przerywa niemoc gospodyń
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 23:22) Skuteczny atak Różyckiej, dobra zagrywka Jagieło i Mineralne wracają do gry!
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 22:18) Skuteczny atak Aleksandry Jagieło
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 21:17) Sosna psuje zagrywkę i wszystko wskazuje na to, ze będzie 5. set
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 18:14) Justyna Sosnowska zablokowana
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 15:14) Rózycka zmniejsza straty Mineralnych
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 13:13) Skuteczna zagrywka Wojcieskiej doprowadza do remisu
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 13:10) Aleksandra Jagieło atakuje w aut z 6. strefy
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 9:7) Punkt z zagrywki Salanciovej
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 7:6) Emilia Mucha atakuje w aut ponad blokiem rywalek
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 5:6) Miejscowe psują zagrywkę
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 3:3) Psuje zagrywkę Wojcieska, skutecznie atakuje Salanciowa i mamy remis
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25, 0:2) Skutecznie Sylwia Wojcieska, dobra zagrywka Aleksandra Jagieło i prowadzenie gości
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:2 (25:22, 24:26, 16:25) Emilia Mucha kończy seta atakiem z przechodzącej
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:1 (25:22, 24:26, 14:23) Justyna Sosnowska skutecznie z obiegnięcia
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:1 (25:22, 24:26, 12:22) Skutecznie atakuje Karolina Różycka i set praktycznie w rękach Mineralnych
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:1 (25:22, 24:26, 10:19) Sylwia Wojcieska kiwa nad blokiem
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:1 (25:22, 24:26, 7:16) Skuteczny blok duetu Aleksandra Jagieło - Sylwia Wojcieska
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:1 (25:22, 24:26, 7:15) Rozgrywająca gospodyń kiwa w siatkę
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:1 (25:22, 24:26, 7:14) Renata Sandor atakuje w aut i Mineralne powiększają dystans
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:1 (25:22, 24:26, 6:11) Mylą się na zagrywce miejscowe
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:1 (25:22, 24:26, 4:8) Mocne uderzenie polskiego zespołu na początku 3. partii
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna 1:1 (25:22, 24:26) Marković atakuje w aut i mamy remis w całym meczu!
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 24:25) Justyna Sosnowska skutecznie z przechodzącej! Fantastyczna końcówka Mineralnych!
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 24:24) Emilia Mucha popisuje się skutecznym blokiem i mamy remis!
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 24:23) Justyna Sosnowska skutecznie ze środka!
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 24:22) Karolina Różycka atakuje skutecznie
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 24:21) Piłka setowa dla rywalek
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 23:21) Renata Sandor skutecznie mimo bloku
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 22:20) Niestety miejscowe zyskują przewagę
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 20:20) Dwa nieudane ataki Natalii Kurnikowskiej i mamy remis
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 18:19) Skuteczna kiwka gospodyń, straty zmniejszone do minimum
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 15:18) Austriaczki atakują w aut z 6. strefy
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 11:14) Psuje zagrywkę Renata Sandor
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22, 7:10) Chukwuma zmniejsza przewagę przyjezdnych
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (25:22, 4:7) Początek drugiego seta znacznie lepszy w wykonaniu Mineralnych
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 25:27, 22:25) Siatkarki Aluprofu Bielsko-Biała wygrywają w Grecji bez straty seta!
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 25:27, 21:22) Mistrzynie Grecji jeszcze walczą
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 25:27, 19:22) Bielszczanki o krok, od awansu do kolejnej rundy Pucharu CEV. Trudno bowiem sobie wyobrazić, aby roztrwoniły przewagę na własnym parkiecie
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:0 (25:22) Mineralne psują zagrywkę i przegrywają pierwszą partię
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (24:21) Chukwuma skutecznie kiwa i w pierwszej partii pachnie niespodzianką.
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 25:27, 17:20) Wszystko wskazuje na to, że zespół Mirosława Zawieracza losy awansu rozstrzygnie w pierwszym meczu
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (22:19) Skutecznie atakuje Aleksandra Jagieło. Wcześniej Mazurek zmieniła Jasińską
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (21:17) Skutecznie Sandor, zablokowana Piątek i druga przerwa dla trenera gości
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 25:27, 15:17) Zespół z Bielska-Białej utrzymuje niewielką przewagę
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (19:16) Gospodynie odskakują na trzy oczka. Nadal bardzo dobrze w ataku spisuje się Renata Sandor
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (16:15) Sandor ponownie obija polski blok. Polski zespół gra słabo w ataku. Większość punktów zawdzięcza nie najlepszej grze gospodyń
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 25:27, 11:13) Aluprof nadal kontroluje sytuację
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (15:15) Herelova atakiem ze środka daje remis miejscowym
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 25:27, 9:12) Polski zespół powiększa przewagę do 3 oczek
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (13:13) Skuteczny blok przyjezdnych i mamy remis!
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (11:10) Dobry atak Sandor daje punkt miejscowym
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 25:27, 7:8) Pierwsza przerwa techniczna dla gości
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (10:10) Psują atak rywalki i mamy remis
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 25:27, 4:6) Bielszczanki rozpoczęły tym razem dobrze, w przeciwieństwie do pierwszych dwóch partii
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 25:27, 1:3) Tym razem dobry początek bielszczanek
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 0:0 (4:2) Słaby początek Mineralnych
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 25:27) Drugi set ponownie pada łupem przyjezdnych
    Skomentuj 0
    SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna Wyjściowe szóstki: SVS: Chukwuma, Salanciova, Sandor, Enzinger, Rimser, Herelova, Markovic Muszynianka: Jasińska, Jagieło, Różycka, Sosnowska, Wojcieska, Piątek, Maj
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 25:25) Aluprof broni piłkę setową
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 24:24) Będzie gra na przewagi!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 23:22) Końcówka 2. seta i minimalna przewaga gospodyń
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 22:20) Niestety miejscowe odskakują
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 20:20) Mamy remis i czas dla gospodyń tym razem
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 20:18) Greczynki kolejny raz udowadniają, że łatwo się nie poddadzą
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 18:18) Straty ponownie odrobione. Końcówka zapowiada się emocjonująco
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 16:13) Druga przerwa techniczna przy przewadze gospodyń
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 14:12) W dalszym ciągu niewielką przewagę posiadają gospodynie
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 12:9) Przewaga Greczynek wzrosła do trzech oczek
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 10:9) Gospodynie odzyskują prowadzenie
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 7:8) Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu bielszczanek
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 5:6) Przyjezdne dość niespodziewanie, stawiają zacięty opór czwartemu zespołowi Orlen Ligi w minionym sezonie
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25, 4:3) Tymczasem w drugim secie meczu w Pireusie, walka toczy się punkt za punkt
    Skomentuj 0
    Za około 30 minut rozpocznie się spotkanie SVS Post Schwechat - Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS Muszyna. Zapraszamy na relację na żywo również z tego starcia!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:1 (23:25) Polski zespół konsekwentnie gonił rywalki, aby na finiszu przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść!
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (23:24) Znakomity finisz polskiego zespołu!
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (23:23) W końcu mamy długo oczekiwany remis!
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (21:19) Inicjatywa wciąż po stronie miejscowych. Zapowiada się emocjonująca końcówka
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (20:19) Trwa walka punkt za punkt
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (19:18) Zapowiada się emocjonująca końcówka tego spotkania
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (16:14) Druga przerwa techniczna również dla gospodyń
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (14:13) Niestety na krótko...
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (12:13) Kolejna udana akcja i przyjezdne są już na prowadzeniu
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (12:12) Trener Mirosław Zawieracz chyba zarządził pobudkę, bowiem zespół Aluprofu odrobił straty
    Skomentuj 0
    Warto przypomnieć, że przed rokiem w Challenge Cup drużyna z Grecji zmierzyła się z ekipą AZS Metal-Fach Białystok. W starciu na Podlasiu triumfowały gospodynie 3:0 (25:21, 25:15,25:21). Rewanż natomiast zakończył się sukcesem Greczynek, które wygrały 3:0 (25:16, 25:19, 25:18). Awans do kolejnej rundy zapewniła sobie jednak polska ekipa, triumfując w złotym secie 15:12.
    Skomentuj 0
    Czas dla trenera Mirosława Zawieracza
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (11:5) Zespół z Bielska-Białej najwyraźniej jeszcze "nie dojechał" na mecz, bowiem to Greczynki dyktują warunki na parkiecie
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (8:3) Pierwsza przerwa techniczna dla mistrzyń Grecji
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (5:1) Siatkarki Aluprofu nie radzą sobie z kończącym atakiem, gospodynie natomiast są bardzo skuteczne na kontrach
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 (3:0) Zaskakująco dobry początek meczu w wykonaniu gospodyń
    Skomentuj 0
    Olympiakos Pireus - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:0 Wyjściowa szóstka Aluprofu: BKS: Nikić, Horka, Lis, Strózik, Beier, Wilk, Wojtowicz (libero)