Orlen Liga: Pałac Bydgoszcz - Beef Master Budowlani Łódź na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
Pałac Bydgoszcz - Beef Master Budowlani Łódź 0:3 (20:25, 23:25, 22:25) Łodzianki kończą ten mecz!
Skomentuj 0
Budowlane tym samym wygrywają 3:0 w Bydgoszczy i mogą już być pewne gry w fazie play-off. Dziękujemy za spędzenie tego wieczoru z nami i zapraszamy do naszych kolejnych relacji na żywo, a także na nasze kanały społecznościowe.  Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Skomentuj 0
Agata Durajczyk odbiera statuetkę dla MVP.
Skomentuj 0
0:2 (20:25, 23:25, 22:24) Pałac ciągle się broni.
Skomentuj 0
0:2 (20:25, 23:25, 20:24) Cała seria błędów Pałacu! Piłka meczowa!
Skomentuj 0
0:2 (20:25, 23:25, 20:23) Tym razem Katarzyna Wysocka źle przyjęła piłkę i bydgoszczanki są już pod ścianą.
Skomentuj 0
  • 0:2 (20:25, 23:25, 20:22) Trzeci z rzędu zepsuty atak Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 20:21) Kolejny atak w aut Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 20:20) Zepsuty atak Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 20:18) Bydgoszczanki bronią się przed naporem rywalek. Dwudziesty punkty zdobyła Tamara Kaliszuk.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 19:18) Monika Naczk nie wykorzystała przechodzącej piłki, atakując w aut.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 19:17) Łodzianki mocno pomyliły się w ataku i chociaż protestowały, to punkt został po stronie Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 17:17) Pałac atakuje w aut i tym samym mamy remis.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 17:14) Tamara Kaliszuk obija blok łodzianek. Oba zespoły grają jednak nierówno i w tym secie jeszcze wszystko może się zdarzyć.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 16:13) Pałac przerwał dobrą serię rywalek.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 15:13) Tamara Kaliszuk trzykrotnie próbowała skończyć atak, ale piłka wylądowała poza boiskiem.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 15:12) Trzy punkty z rzędu łodzianek i Rafał Gąsior przerywa grę.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 15:9) Gra łodzianek kompletnie siadła w tej części partii.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 13:9) Kolejny atak ze środka, tym razem w wykonaniu Katarzyny Połeć.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 11:7) Monika Naczk pewnie atakuje ze środka.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 10:6) Bydgoszczanki znowu punktują i Adam Grabowski prosi o przerwę. Czy Pałac zdoła utrzymać tę przewagę?
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 9:6) Agata Karczmarzewska-Pura kończy kolejny atak.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 8:6) Tamara Kaliszuk obija blok rywalek.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 7:6) Pałac stawia skuteczny blok i wychodzi na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 6:6) Łodzianki źle rozegrały tę piłkę i mamy remis!
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 5:6) Kwiatkowska i Cabajewska wchodzą na boisko.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 4:6) Autowy atak przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 2:6) Udany blok łodzianek. Na boisko wchodzi Jana Sawoczkina.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 1:4) Błąd bydgoszczanek i Budowlane znowu uciekają.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25, 1:2) Sylwia Pycia ze środka.
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się trzeci set. Ostatni?
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Pałac był blisko wygranej, ale to Budowlane prowadzą w setach 2:0. Przed nami 10-minutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    0:2 (20:25, 23:25) Autowy atak Pałacu!
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 23:24) Pałac nie zdołał skończyć tej akcji.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 23:23) Ależ to był blok! Pałac doprowadza do remisu!
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 21:23) Martyna Grajber wchodzi w pole zagrywki... i as serwisowy! To może być kluczowa akcja w tym secie.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 21:22) Błąd w ataku Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 20:21) Do gry wchodzi Norris Cabrera.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 20:20) Zdecydowany atak Agaty Karczmarzewskiej-Pury.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 18:19) Po raz pierwszy na boisku pojawia się Paulina Głaz.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 18:18) Bydgoszczanki wyraźnie pogubiły się w tej akcji i zapowiada się emocjonująca końcówka.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 18:16) Julia Twardowska obija blok łodzianek.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 17:16) Łodzianki zmniejszyły prowadzenie rywalek i Rafał Gąsior prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 17:14) Agata Karczmarzewska-Pura obija blok rywalek.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 16:13) Łodzianki mylą się w ataku i Pałac powiększa przewagę.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 15:13) Monika Naczk atakuje ze środka.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 13:12) Kolejny błąd Budowlanych i Pałac po raz pierwszy na prowadzeniu w tym secie.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 11:11) Budowlane kilkukrotnie atakowały, ale Pałac popisał się efektownym blokiem i mamy remis. Adam Grabowski prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 10:11) Łodzianki źle rozegrały piłkę i Pałac traci już tylko punkt.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 7:11) Błąd przyjęcia Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 6:9) Natalia Nuszel skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 5:8) Olga Tracz przebija się przez blok rywalek.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 4:7) Anna Korabiec wchodzi na wzmocnienie przyjęcia.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 4:6) Długa wymiana zakończona udanym atakiem bydgoszczanek.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 2:5) Dorota Ściurka obija bydgoski blok.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 0:3) Skuteczny blok przyjezdnych. Łodzianki, podobnie jak w pierwszej partii, zaczynają od mocnego uderzenia. Agata Karczmarzewska-Pura zmienia Kaliszuk.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25, 0:1) Pierwszy punkt w drugim secie zapisujemy po stronie łodzianek.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:1 (20:25) Tamara Kaliszuk psuje zagrywkę!
    Skomentuj 0
    0:0 (19:24) Tamara Kaliszuk tym razem atakuje w aut. Piłka setowa!
    Skomentuj 0
    0:0 (19:22) Dorota Ściurka poradziła sobie z bydgoskim blokiem.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:21) Nieudany atak bydgoszczanek.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:18) Dorota Ściurka wykorzystuje przechodząca piłkę.
    Skomentuj 0
    Ewa Cabajewska wchodzi na boisko.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:16) Długa wymiana zakończona skutecznym atakiem łodzianek.
    Skomentuj 0
    Zmiany w Pałacu: Jana Sawoczkina i Agata Karczmarzewska-Pura wchodzą na boisku, ale praktycznie tylko na jedną akcję.
    Skomentuj 0
    Czas dla Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:14) Złe przyjęcie Pałacu i łodzianki wyrównują.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:12) Pałac dobrze zagrał w obronie, ale atak bydgoszczanek był autowy.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:11) Skuteczną kiwką popisuje się Magdalena Śliwa. Anna Korabiec zmienia Dybek.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:10) Skuteczny blok Pałacu. Adam Grabowski prosi o kolejną przerwę.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:10) Tym razem asa zagrywa Kinga Dybek. Przypomnijmy, że przed chwilą Pałac przegrywał 2:8. Na boisko wchodzi Martyna Grajber.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:10) Przejście środkowej linii przez siatkarkę zespołu gości.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:9) Tamara Kaliszuk - jej nazwisko będziemy powtarzać do znudzenia, bo atakująca Pałacu znowu punktuje z zagrywki i gospodynie doprowadzają do remisu. Adam Grabowski prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:9) Tamara Kaliszuk znowu punktuje z zagrywki. Za Nuszel wchodzi Tabi Love.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:9) I kolejny punkt Pałacu, tym razem z "krótkiej" atakowała Monika Naczk. Gospodynie przebudziły się po słabym początku.
    Skomentuj 0
    0:0 (5:9) Tamara Kaliszuk i... as serwisowy!
    Skomentuj 0
    0:0 (3:9) Tym razem pewnie w ataku Natalia Nuszel.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:8) Dorota Ściurka bez większych problemów zdobywa punkt i przyjezdne mają już wyraźną przewagę.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:5) Tamara Kaliszuk zdobyła pierwszy punkt dla gospodyń.
    Skomentuj 0
    0:0 (0:4) Błąd przyjęcia w Pałacu i Rafał Gąsior prosi już o przerwę.
    Skomentuj 0
    0:0 (0:2) Łodzianki obejmują prowadzenie po skutecznym bloku.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz: Biedziak, Twardowska, Dybek, Poleć, Kaliszuk, Naczk, Wysocka (libero). Beef Master Budowlani Łódź: Śliwa, Kwiatkowska, Ściurka, Tracz, Nuszel, Pycia, Durajczyk (libero).
    Skomentuj 0
    Zaczyna się prezentacja zespołów, za chwilę poznamy wyjściowe składy. Jaki wynik obstawiacie?
    Skomentuj 0
    W bydgoskiej hali trwa jeszcze rozgrzewka.
    Skomentuj 0
    Kibice w Bydgoszczy nie mogą jednak narzekać na brak siatkówki. W sobotę siatkarze Transferu podejmowali bowiem w hali "Łuczniczka" mistrzów Polski.
    Skomentuj 1
    Skomentuj 0
    W przedmeczowej ankiety ponad 60% czytelników SportoweFakty.pl jako zwycięzcę tego meczu wskazało zespół przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    W zupełnie innej sytuacji znajdują się łodzianki. Jeżeli wygrają dziś w Bydgoszczy, to mogą być już pewne miejsca w pierwszej "ósemce" Orlen Ligi.
    Skomentuj 0
    Bydgoscy kibice nie mają powodów do zadowolenia. Siatkarki Pałacu wygrały dotąd tylko jedno spotkanie i brak punktów w meczu z łodziankami definitywnie przekreśla ich szanse na walkę o fazę play-off.
    Skomentuj 0
    Witamy z bydgoskiej hali "Łuczniczka". O godz. 18 rozpocznie się mecz Orlen Ligi, w którym Pałac Bydgoszcz będzie podejmował zespół Beef Master Budowlani Łódź.