Orlen Liga: PGNiG Nafta Piła - Pałac Bydgoszcz na żywo!

3:0 (25:14, 25:19, 25:15) Ward kończy seta, mecz i całą rywalizację!
Skomentuj 0
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w portalu SportoweFakty.pl! Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Skomentuj 0
Nafta zajmuje 9. miejsce w rozgrywkach Orlen Ligi w sezonie 2013/2014. Pałac okazał się najsłabszą ekipą w ekstraklasie siatkarek.
Skomentuj 0
MVP spotkania wybrana została Magdalena Wawrzyniak.
Skomentuj 0
2:0 (25:14, 25:19, 23:14) Wawrzyniak punktuje zagrywką.
Skomentuj 0
2:0 (25:14, 25:19, 21:14) Pałac jeszcze podrywa się do walki. O czas prosi Wiesław Popik.
Skomentuj 0
  • 2:0 (25:14, 25:19, 21:12) Skorupa bez problemów skończyła atak na czystej siatce.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:19, 20:10) Wawrzyniak! Czyżby MVP tego meczu była już znana?
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:19, 16:10) Druga przerwa techniczna. Pałac w dramatycznej sytuacji.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:19, 15:10) Daria Paszek punktuje, przewaga pilanek ciągle rośnie.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:19, 12:10) Dybek przebiła się przez blok.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:19, 9:7) Wawrzyniak ponownie skutecznie.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:19, 8:4) Pierwsza przerwa techniczna. W międzyczasie Magdalena Hawryła zastąpiła Kingsley.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:19, 6:2) Szybko toczą się wydarzenia w trzeciej części gry. Już 6:2 po zbiciu Wawrzyniak i czas dla Pałacu.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:19, 1:1) Początek trzeciego seta. Udane zbicie Czyżnielewskiej.
    Skomentuj 0
    Zawodniczki udały się na 10-minutową przerwę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:19) Joanna Kuligowska kończy drugą partię! Nafta o krok od wygrania rywalizacji o 9. miejsce w lidze!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 23:19) Kaliszuk podtrzymuje nadzieję bydgoszczanek na zaciętą końcówkę.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 22:18) Pilanki odskakują i... kolejne 30 sekund przerwy.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 20:18) Pałacanki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Dybek obija ręce pilanek. Kolejna przerwa w grze, tym razem dla Nafty.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 19:15) Atak Babicz w sam narożnik boiska. O przerwę poprosił Rafał Gąsior.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 16:12) Na boisku pojawiła się Joanna Kuligowska, która zastąpiła Darię Paszek.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 16:12) Kinga Dybek psuje zagrywkę. Druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 13:10) Magdalena Wawrzyniak jest dziś nie do zatrzymania przez rywalki.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 11:10) Połeć "pocelowała" zagrywką Darię Paszek.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 11:8) Szkoleniowiec PTPS dotarł do swoich podopiecznych. Pilanki ponownie na trzypunktowym prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 8:8) Bydgoszczanki doprowadzają do remisu. Po raz pierwszy o czas prosi Wiesław Popik.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 8:6) Pierwsza przerwa techniczna w drugiej odsłonie.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 7:6) Pałac niweluje straty. Sawoczkina ponownie oszukała blokujące z Piły i skutecznie kiwnęła.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 7:4) W odpowiedzi Katarzyna Połeć.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 6:2) Kolejny udany atak Faimie Rose Kingsley ze środka.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 3:1) Daria Paszek skutecznie obiła blok rywalek.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 0:1) Pałac na prowadzeniu. Udany początek partii w ataku Tamary Kaliszuk.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14) Koniec pierwszego seta. PTPS o dwie zwycięskie partie od zajęcia 9. miejsca w Orlen Lidze w sezonie 2013/2014.
    Skomentuj 0
    0:0 (23:14) Kolejne zmiany. W Nafcie Irina Archangielskaja za Wawrzyniak, natomiast w Pałacu na parkiecie Małgorzata Skorupa zastąpiła Połeć.
    Skomentuj 0
    0:0 (22:12) Podwójna zmiana w Pałacu. Na boisku Marta Biedziak i Zuzanna Czyżnielewska, na ławce Sawoczkina i Kaliszuk. Korekta ustawienia także w szeregach gospodyń: Colleen Ward za Kajzer. Po asie serwisowym Wawrzyniak już 22:12.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:12) Jana Sawoczkina zaskoczyła broniące rywalki kiwką.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:10) Zmiana w szeregach przyjezdnych. Kinga Dybek zastąpiła Agatę Purę. Tym czasem na boisku bezbłędna Faimie Rose Kingsley, a po chwili kolejny punkt dołożyła Magdalena Wawrzyniak. Druga przerwa techniczna w premierowej partii.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:7) Monika Naczk skończyła atak ze środka siatki.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:5) Już pięć "oczek" przewagi gospodyń. O drugą przerwę prosi trener Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:5) Pierwsza przerwa techniczna po skutecznym zbiciu Babicz w sam narożnik boiska.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:3) Ładny atak Agaty Karczmarzewskiej-Pury trafił w linię.
    Skomentuj 0
    0:0 (5:1) Szybko reaguje Rafał Gąsior. Pierwsza przerwa dla szkoleniowca zespołu gości.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:1) Pilanki szybko obejmują trzypunktowe prowadzenie. Agata Babicz przebiła się przez potrójny blok.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:0)   Mecz asem serwisowym rozpoczęła Emilia Kajzer.
    Skomentuj 0
    Wyjściowe składy: PGNiG Nafta PiłaKajzer, Wawrzyniak, Kudakova, Paszek, Babicz, Kingsley, Kuehn-Jarek (libero). Pałac Bydgoszcz: Połeć, Głaz, Sawoczkina, Naczk, Pura, Kaliszuk, Wysocka (libero).
    Skomentuj 0
    Zespoły kończą już rozgrzewkę, za chwilę pierwsze szóstki wybiegną na parkiet.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W sobotnim meczu Nafty i Pałacu górą były gospodynie, które wygrały w trzech setach:
    Skomentuj 0
    Porażka Pałacu Bydgoszcz nie będzie oznaczała, że zespołu zabraknie w kolejnych zmaganiach najlepszych siatkarek w kraju nad Wisłą. Zwycięzca tej pary zagra z wicemistrzem I ligi. Kto okaże się lepszy w tej rywalizacji będzie miał zapewnione miejsce w Orlen Lidze w sezonie 2014/2015. Pokonany w tej parze, ostatnia drużyna ligi oraz ekipy, które odpadły w półfinale rozgrywek na zapleczu ekstraklasy zagrają dodatkowy turniej barażowy, z którego dwie najlepsze drużyny uzyskają promocję do walki w Orlen Lidze.
    Skomentuj 0
    Niedzielne spotkanie w hali przy ulicy Żeromskiego może być ostatnim w rywalizacji o 9. miejsce w Orlen Lidze. W rywalizacji do czterech zwycięstw pilanki prowadzą już 3:0.