Koniec meczu po autowym ataku Milana Ebadipoura.

Piłki meczowe po bloku Aluronu Virtu CMC.

2
1
23 : 13 SKR
czas 4 SET

Mateusz Malinowski nie pozwolił sobie na błąd na prawym skrzydle. Dominik Kwapisiewicz zamyślił się, ale chyba już na tym co powiedzieć po zwycięstwie w strefie mieszanej.

3
1
21 : 12 SKR
czas 4 SET

Marcin Kania efektownie na środku. Najpierw odegrał do Piotra Lipińskiego, a sekundę później dostał piłkę zwrotną od brawurowo grającego zawodnika.

3
1
19 : 11 SKR
czas 4 SET

Koncert. Pełna harmonia. Milan Katić nie sforsował ściany ustawionej przy siatce przez zawiercian. Podskakują i bawią się gospodarze.

1
1
1
17 : 11 SKR
czas 4 SET

Blok Marcina Walińskiego na Mariuszu Wlazłym. Można odnieść wrażenie, że jest coraz głośniej w hali, ponieważ Aluron Virtu CMC prezentuje się wyśmienicie w czwartym secie. Być może ostatnia przerwa na żądanie Michała Gogola.

1
15 : 10 SKR
czas 4 SET

Nikołaj Penczew znalazł sposób na wciśnięcie piłki między bełchatowski blok a siatkę. Po akcji konsultacje gospodarzy, ponieważ trzeba poskromić ostatni szturm rozdrażnionych przyjezdnych.

1
13 : 7 SKR
czas 4 SET

Blok na Dusanie Petkoviciu i od razu na boisko został wezwany z kwadratu rezerwowych Mariusz Wlazły.

3
2
1
11 : 6 SKR
czas 4 SET

Po ataku Marcina Kanii przerwa na żądanie trenera Michała Gogola. Mobilizują się przyjezdni po przemowie coraz bardziej poddenerwowanego szkoleniowca.

2
1
10 : 6 SKR
czas 4 SET

Nikołaj Penczew zwieńczył efektowną akcję Aluronu Virtu CMC atakiem obok podwójnego bloku w środek pola PGE Skry Bełchatów. Milan Katić za Piotra Orczyka w zespole z województwa łódzkiego.

czas 4 SET

Mateusz Malinowski już odpowiedział na wątpliwości skutecznym atakiem. Kandydat na MVP spotkania, ale najpierw trzeba je wygrać.

2
2
1
5 : 4 SKR
czas 4 SET

Blok na Mateuszu Malinowskim. Tego jeszcze w tym meczu nie grali, a atakujący Aluronu Virtu CMC musi przez chwilę zastanowić się czy czasami bełchatowianie nie nauczyli się czegoś w poprzednich setach.

2
5 : 2 SKR
czas 4 SET

W kontrataku środkowy Aluronu Virtu CMC Zawiercie. Karnawał po stronie gospodarzy, ale jeszcze spora droga do pokonania zanim będzie można świętować pokonanie ligowego mocarza.

1
1
1
1
3 : 0 SKR
czas 4 SET

Milad Ebadipour pozostał w ustawieniu PGE Skry Bełchatów, tyle że wyrzucił już dwie piłki poza boisko. W ten sposób nie pomoże drużynie z Bełchatowa.

1
1
1 : 0 SKR
czas 4 SET

Marcin Waliński celnie ze skrzydła na początek czwartego seta. Celem gospodarzy jest wzbogacenie się o trzy punkty i włączenie do walki o ćwierćfinał mistrzostw Polski

1
1
czas 3 SET
Czy Aluron Virtu CMC zdobędzie komplet punktów?
1
1
komentarz

Aluron Virtu CMC bogatszy o punkt zdobyty kosztem PGE Skry Bełchatów.

czas 3 SET

Pierwsza setowa wykorzystana. Pogubili się podopieczni Michała Gogola po potężnej zagrywce, a dostarczona za darmo piłka została wbita w pole przez Patryka Czarnowskiego.

24 : 20 SKR
czas 3 SET

Piłki setowe po ataku ze środka Patryka Czarnowskiego.

2
1
23 : 19 SKR
czas 3 SET

Mateusz Malinowski nie myli się na prawym skrzydle.

1
1
1
22 : 18 SKR
czas 3 SET

Syrena w zawierciańskiej hali. Trudno powiedzieć z jakiej okazji. Być może z powodu zepsutego serwisu Dusana Petkovicia.

20 : 16 SKR
czas 3 SET

Nieporozumie bełchatowian i za moment mogą stracić punkt w Zawierciu. Grzegorz Łomacz rozegrał do nieistniejącego kompana z klubu i Jakubowi Kochanowskiemu nie udało się już uratować sytuacji.

1
2
2
19 : 16 SKR
czas 3 SET

Mateusz Malinowski nie oszczędza przeciwników swoimi atakami. Po przeciwnej stronie siatki Milad Ebadipour zastąpił na boisku Piotra Orczyka.

1
1
18 : 15 SKR
czas 3 SET

Istotna akcja. Dusan Petković miał w górze szansę na zdobycie punktu kontaktowego, jednak huknął po przekątnej w powietrze. Przerwa na żądanie trenera Michała Gogola.

1
1
1
16 : 14 SKR
czas 3 SET

Odrobinę stopniała zaliczka zawiercian, ale natychmiast Marcin Waliński poprawił po poprzedniej, nieudanej akcji i piłka wylądowała po krótkiej przerwie w bełchatowskim polu.

2
1
2
2
14 : 11 SKR
czas 3 SET

Po przerwie as Marcina Walińskiego. To może być decydujący moment seta.

czas 3 SET

Dwupunktowa zaliczka Aluronu Virtu CMC i natychmiast zareagował przerwą na żądanie Michał Gogol. Mateusz Malinowski nie robi problemu z bloku PGE Skry Bełchatów.

1
1
11 : 10 SKR
czas 3 SET

Mateusz Malinowski co prawda zepsuł serwis w trzecim secie, ale już dawno odrobił stratę potężnymi atakami. Atakujący Aluronu Virtu CMC bombarduje przeciwników z Bełchatowa.

2
10 : 9 SKR
czas 3 SET

Szalka przechylona na stronę Aluronu Virtu CMC. Teraz to gospodarze uciekają, a przyjezdni mają za zadanie odpowiadać swoimi akcjami.

1
1
6 : 6 SKR
czas 3 SET

Sporo zepsutych zagrywek na początku trzeciej rundy. W pewnym momencie PGE Skra Bełchatów miała szansę na wypracowanie dwupunktowej zaliczki, ale oddała piłkę i Marcin Waliński nie pozwolił sobie na drugi błąd.

1
1
1
2
3 : 3 SKR
czas 3 SET

Równowaga po początkowych piłkach w secie. Aluron Virtu CMC przypomniał sobie o atutach przeciwnika i nie zamierza pozwolić na równie dużo.

1
1 : 0 SKR
czas 3 SET

Na początek trzeciego seta punkt dla Aluronu Virtu CMC po ataku poza boisko Dusana Petkovicia. Przeklął pod nosem atakujący PGE Skry Bełchatów.