Bombardujący atak Gavina Schmitta kończy dzisiejsze spotkanie (IV set, 25:17).

Tym razem Rossard posyła piłkę w środek siatki (IV set, 24:17).

1
komentarz

Zza 9. metra Rossard posyła piłkę bezpośrednio w boisko rywali (IV set, 24:16).

komentarz

Piorunujący atak Penczewa, jednak to z punktu cieszą się gospodarze, bowiem przyjmujący wpada w siatkę (IV set, 23:16).

1
komentarz

Podwójny blok z Gavinem Schmittem w roli głównej! Rzeszowski atakujący dzisiaj pełni funkcję motoru napędowego (IV set, 21:16).

1
komentarz

Niezawodny pozostaje Gavin Schmitt, który nie wstrzymuje ręki nawet w najtrudniejszych sytuacjach (IV set, 20:15).

1
komentarz

Roztrwoniona, wysoka przewaga Pasów. Marcin Możdżonek wpada w siatkę i prezentuje kolejny punkt rywalom (IV set, 19:15).

1
1
komentarz

W tej akcji dumę czuć mogą bełchatowianie, bowiem po szeregu nerwowych wymian, zatrzymali na siatce rozpędzonego Perrin (IV set, 19:14).

1
komentarz
komentarz

Bełchatowianie odpowiadają jednak mocnym atakiem Winiarskiego (IV set, 19:13).

1
komentarz

Rzeszowianie są coraz bliżej zwycięstwa w tym pojedynku. Kolejne punkty do puli dorzuca swoim atakiem Rossard (IV set, 19:12).

komentarz

W roli przyjmującego Piotr Nowakowski! Po świetnym odbiorze kończy akcję Schmitt (IV set, 18:11).

1

Szybka interwencja szkoleniowca Pasów.

komentarz

Powtórka z poprzedniej akcji, tym razem na lewym skrzydle bełchatowianie zatrzymują rzeszowskiego przyjmującego (IV set, 17:11).

1
komentarz

Podwójny blok bełchatowian z Januszem w roli głównej. To jednak ciągle jest bardzo wysoka przewaga gospodarzy (IV set, 17:10).

1
komentarz

W świetnej dyspozycji jest za to Gavin Schmitt, który kończy kolejny atak (IV set, 17:8).

1
komentarz

Bardzo długa, nerwowa akcja, w której ciśnienia nie wytrzymuje Kurek. Atakujący wyrzuca piłkę daleko w aut (IV set, 16:8).

1
komentarz

Rossard nieco słabiej, dzięki czemu piłka po dokładnym przyjęciu trafia pod rękę środkowego Skry (IV set, 15:7).

1
komentarz

Gdzie jest przyjęcie PGE Skry Bełchatów?! Fantastyczna zagrywka Rossarda zwiększa przewagę gospodarzy (IV set, 15:6).

1
komentarz

Bełchatowianie nie utrzymują na rękach bombardującego ataku rzeszowskiego przyjmującego (IV set, 14:6).

2
komentarz

Rozpędzona ofensywa rzeszowian sprawia, że po znakomitym ataku Rossarda Pasy prowadzą już ośmioma punktami (IV set, 13:5).

1
komentarz

Błąd w polu serwisowym Piotra Nowakowskiego (IV set, 12:5).

1
komentarz

Podwójna zmiana w PGE Skrze. Schodzą: Uriarte, Wlazły zaś pojawia się Janusz oraz Kurek.

1
komentarz

Zmiana w ekipie gości. Na boisku pojawia się Winiarski, zaś schodzi Szalpuk.

1
komentarz

Artur Szalpuk po ataku wpada w siatkę. Rzeszowianie są jednak oburzeni nie samą siatką, ale błędem w rozegraniu (IV set, 10:3).

O drugą przerwę prosi Philipe Blain.

komentarz

Gospodarze ryzykują zagrywką, co sprawia, że dopisują kolejne punkty na swoje konto. Piekielny serwis Johna Perrin przełamał ręce bełchatowian (IV set, 9:3).

1
komentarz

Dopiero za drugim razem, jednak skutecznie. Na lewym skrzydle Perrin (IV set, 8:3).

2
komentarz

Piorunujący serwis Schmitta sprawia, że piłka po odbiorze Milczarka leci wysooooko pod sam sufit! Rzeszowianie nie wykorzystują jednak swojej szansy. Efektowny blok na Nowakowskim (IV set, 7:3).

2
komentarz

Uriartę posyła piłkę do Szalpuka, jednak ten myli się i wyrzuca piłkę w aut (IV set, 7:2).

1

O przerwę prosi szkoleniowiec Skry.

komentarz

Bombardująca zagrywka Gavina Schmitta! Rzeszowski atakujący w tym meczu jest nie do zatrzymania (IV set, 6:2).

2
komentarz

Psuje zagrywkę Penczew (IV set, 5:2).

1
komentarz

Udana kiwka Mariusza Wlazłego. Rzeszowianie nie zdążyli nawet zareagować na to zagranie (IV set, 4:2).

2
komentarz

Fantastycznie na środku poradził sobie w tej akcji Piotr Nowakowski (IV set, 4:1).

1
komentarz

Najpierw Rossard punktuje zagrywką, by po chwili wyrzucić piłkę w aut (IV set, 2:1).

1
komentarz

Po zmianie stron swoją siłę w pierwszej akcji pokazują rzeszowianie. W lewej flanki Schmitt (IV set, 1:0).

1
2

W nerwowej końcówce partii więcej zimnej krwi zachowali gopodarze, którzy zapisują na swoje konto kolejnego seta (III set, 30:28).

3
3
komentarz

Na zagrywce ręka drży bełchatowianom, którzy wyrzucają piłkę daleko w aut (III set, 29:28).

2
1
komentarz

Ponownie do remisu doprowadza skuteczny atak Lisinaca (III set, 28:28).

2
1
komentarz

Nerwowa atmosfera na boisku. Wytrzymuje ją najlepiej środkowy z rzeszowa, który ustawia pojedynczy blok (III set, 28:27).

komentarz

Ze środka Lisinac (III set, 27:27).

2
2
komentarz

Dużo zamieszania na siatce, aż w końcu błąd popełnia Wlazły (III set, 27:26).

komentarz

Schmitt próbował dwa razy, jednak w końcu poradził sobie z bełchatowskim kolektywem (III set, 26:26).

komentarz

Rzeszowianie nerwowo w końcówce popełniają błąd. Po challengu Andrzeja Kowala, decyzja sędziów zostaje podrzymana (III set, 25:26).

1
komentarz

Iii.. zepsuta zagrywka rzeszowian (III set, 25:25).

1
komentarz

Pierwszy atak Rossarda zablokowany, jednak rzeszowianie czujnie w obronie. Po dokładnym rozegraniu Możdżonka akcję pewnie kończy Rossard (III set, 25:24).

komentarz

Kłos robi prezent gospodarzom i posyła zagrywkę daleko w aut (III set, 24:24).

3
2
komentarz

Piłka setowa dla Skry po piorunującym ataku Wlazłego (III set, 23:24).

3
komentarz

Po świetnym przyjęciu Drzyzga sypię do Nowakowskiego, a ten wyrzuca piłkę daleko w aut (III set, 23:23).

3
1

Przerwa dla Andrzeja Kowala.

1
komentarz

Powtórka z poprzedniego seta. Zmiana zadaniowa w ekipie z Rzeszowa. Na zagrywkę wchodzi Dryja i... psuję (III set, 23:22).

1
komentarz

Perrin sprytnie przepycha piłkę na stronę rywali (III set, 23:21).

1
komentarz

Rzeszowski atakujący po przerwie psuje zagrywkę (III set, 22:21).

Przerwa dla PGE Skry.

1
komentarz

Sędzia obdarowuje PGE Skrę żółtą kartką za opóźnianie (III set, 22:20).

2
komentarz

Bombardująca zagrywka Schmitta przynosi kolejny punkt rzeszowianom (III set, 22:20).

komentarz

Bełchatowianie atakują w aut, jednak szkoleniowiec Skry prosi o challenge. Decyzja sędziów podtrzymana (III set, 21:20)

komentarz

Atakujący Skry psuje zagrywkę. Przed nami nerwowa końcówka (III set, 20:20).

komentarz

Po rękach blokujących, ze środka Marcin Możdżonek (III set, 19:19).

komentarz

Za pierwszym razem się nie udało, jednak asekurował Wojtaszek. Pewnie a lewej flanki Schmitt (III set, 18:18).

Po skutecznym bloku na rzeszowskim przyjmującym, Andrzej Kowal prosi o czas.

komentarz

Rywale nie pozostają jednak dłużni i mocno kończą z prawego skrzydła. Emocjonująca walka punkt za punkt (III set, 17:17).

komentarz

Znakomita praca rzeszowskich przyjmujących. Rossard odbiera w punkt, zaś Perrin kończy z drugiej linii (III set, 17:16).

komentarz

Zablokowany na środku Nowakowski. Rzeszowianie próbowali, jednak nie utrzymali w grze piłki (III set, 15:15).

komentarz

Na nic fantastyczna obrona Damiana Wojtaszka. Bełchatowianie znakomicie wykorzystują darmową piłkę (III set, 15:14).

1
komentarz

Zepsuta zagrywka Szalpuka (III set, 15:13).

1
komentarz

Wydawałoby się, że potrójny blok PGE Skry zatrzyma rzeszowian, a jednak... Rossard znakomicie radzi sobie z bełchatowską ścianą (III set, 14:12).

1
komentarz

Szybka odpowiedź PGE Skry. Ze środka pewnie Karol Kłos (III set, 13:12).

1
komentarz

Pojedynczy, efektowny blok Perrin! Wlazły bez szans w starciu z rzeszowskim przyjmującym (III set, 13:11).

1
komentarz

As serwisowy Marcina Możdżonka (III set, 12:11).

1
komentarz

Bełchatowianie mylą się w polu serwisowym (III set, 11:11).

1
komentarz

Rossard pewnie atakuje, piłka ląduje na aucie, jednak po drodze styka się z rzeszowskim przyjmującym (III set, 10:10).