24 sty 2017 18:00
komentarz

Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i już zapraszamy na kolejne.

czas 4 SET

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Sam Deroo, przyjmujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

3
1
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 19:25). Koniec meczu! Keith Pupart uderzył w aut, co przypieczętowało wywalczenie kolejnych 3 punktów przez ZAKSĘ. Tym samym kędzierzynianie wrócili na fotel lidera PlusLigi.

2
1
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 19:24)Kevin Tillie zapewnił ZAKSIE pierwszego meczbola.

3
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 18:23). Od pewnego czasu zawodnicy Cuprum psują mnóstwo zagrywek. To nie przybliża ich do pozostania w grze o punkty.

1
1
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 17:22)Benjamin Toniutti po raz pierwszy kiwnął. Wykonał to perfekcyjnie.

2
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 16:21)Dawid Gunia przed chwilą zastąpił Piotra Haina i od razu dostał piłkę do ataku. Popełnił błąd.

2
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 16:20)Sam Deroo kiwnął w środek, co okazało się zabójczo skutecznym rozwiązaniem.

3
2
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 15:18). Noga Grzegorza Łomacza wylądowała na stoliku sędziowskim. Ale rozgrywający gospodarzy nie zdążył podbić piłki.

3
1
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 14:17). Podwójne odbicie odgwizdane Marcusowi Bohme. Lubinianie nie chcą się pogodzić z taką decyzją, ale sędziowie już jej nie zmienią.

2
1
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 14:16). W końcu i Kevin Tillie przełamał się w ataku.

2
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 14:15)Paweł Zatorski ponownie obronił czyste uderzenie z uśmiechem na ustach. A Dawid Konarski w czwartym secie spisuje się naprawdę dobrze.

2
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 14:13)Paweł Zatorski w obronie wyprawia cuda, ale na atak z krótkiej Marcusa Bohme nie mógł już nic poradzić. Cuprum na prowadzeniu.

2
1
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 13:13). Challenge tym razem sprzymierzeńcem gospodarzy. Keith Pupart nie popełnił błędu przy uderzeniu z przechodzącej.

1
2
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 11:12)Kevin Tillie nadal nieobecny w ofensywie.

2
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 9:11)Benjamin Toniutti nie może dziś w 100 procentach polegać na środkowych, ale od czasu do czasu i tak uruchamia ich w ataku. Teraz skutecznie Łukasz Wiśniewski.

3
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 8:9)Sam Deroo zahaczył o taśmę, co sprawiło, że piłka wylądowało poza boiskiem.

2
1
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 6:9). Blok ZAKSY zafunkcjował należycie. Nie po raz pierwszy nie przebił go Robert Taht.

4
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 6:8). Jeszcze raz popisowo w ofensywie zagrał Dawid Konarski.

1
2
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 4:6). Coraz więcej długich wymian. Obie ekipy ledwo trzymają się na nogach, ale po raz kolejny zaciętą akcję wygrała ZAKSA. Kolejny punkt zapewnił jej Dawid Konarski.

2
komentarz

IV set (17:25, 25:19, 23:25, 1:2)Kevin Tillie nie błyszczy dziś w ofensywie, natomiast wykonuje kawał dobrej roboty w obronie. Jego wysiłki defensywne docenił Dawid Konarski, kończąc kontratak.

1
1
CUP 23 : 25 KĘD
czas 3 SET

III set (17:25, 25:19, 23:25). Raz, dwa, Sam Deroo . Niesamowity Belg zakończył bardzo zaciętego, trzeciego seta na korzyść ZAKSY. Kolejne minuty pokażą, czy był to kulminacyjny moment pojedynku.

4
2
komentarz

III set (17:25, 25:19, 23:24). Kapitalnych długich wymian ciąg dalszy. Więcej krwi zachowali jednak kędzierzynianie, których wyratował Sam Deroo.

5
komentarz

III set (17:25, 25:19, 22:22)Łukasz Kaczmarek znów włączył się do gry w kluczowym momencie seta.

4
2
komentarz

III set (17:25, 25:19, 20:22)Mateusz Bieniek nie za często dziś uruchamiany na środku, ale wywołany do tablicy nie zawiódł. W międzyczasie na boisko wrócił Piotr Hain.

1
1
komentarz

III set (17:25, 25:19, 19:20). Kolejna trudna piłka do Sama Deroo. I tym razem Belg przeszedł linię 3. metra.

1
3
komentarz

Zmiana w Cuprum. Dawid Gunia zastąpił Piotra Haina.

1
komentarz

III set (17:25, 25:19, 17:20). Teatr jednego aktora na boisku w Lubinie. W roli głównej Sam Deroo.

1
komentarz

III set (17:25, 25:19, 17:18). Ale lubianianie od razu pokazali pazur. Dwa razy ze środka odpowiedział Piotr Hain.

komentarz

III set (17:25, 25:19, 15:18). Doskonała akcja Sama Deroo. Najpierw potężna zagrywka, potem jeszcze mocniejsze zbicie z pipe'a.

2
komentarz

III set (17:25, 25:19, 15:16)Łukasz Kaczmarek znowu posprzątał bałan po stronie gospodarzy.

1
komentarz

III set (17:25, 25:19, 13:16)Robert Taht zablokowany na lewym skrzydle. Nie jest to najlepszy dzień 23-letniego Estończyka.

komentarz

III set (17:25, 25:19, 12:14)Marcus Bohme dotknął siatki przy ataku, a jego zespół zmarnował drugi challenge.

komentarz

III set (17:25, 25:19, 11:12)Benjamin Toniutti pokazał majstersztyk. Wystawił dołem przez 13 metrów do Sama Deroo, a ten dołożył kolejny punkt dla ZAKSY.

komentarz

III set (17:25, 25:19, 11:11). Bardzo widowiskowa wymiana z obu stron, pełna znakomitych obron. Ostateczny cios zadał Mateusz Bieniek.