Najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania zostaje wybrany Marcin Możdżonek!

7
4
komentarz

Rossard zdobywa punkt dla gospodarzy i kończy tym samym dzisiejsze spotkanie (V set, 17:15).

5
4
komentarz
3
1
komentarz

Perrin przyjmuje w punkt, a Rossard znajduje dziurę w bloku. Podpromie szaleje (V set, 16:15).

2
komentarz

Drzyzga fantastycznie w obronie, jednak Schmitt sypie w pustą strefę.. Znowu mamy remis (V set, 15:15).

1
komentarz

Rzeszowski mur zatrzymuje Kaczmarka. Pasy mają piłkę meczową (V set, 15:14).

1
komentarz

Gospodarze nie poddają się tak łatwo. Remis po bombardującym ataku Schmitta (V set, 14:14).

2
1
komentarz

Przechodząca piłka i... lubinianie atakują po rękach Dryji. Goście mająpiłkę meczowa (V set, 13:14).

1
1

O drugi czas poprosił trener gości.

1
1
komentarz

Perrin po rękach lubinian wypycha piłkę poza boisko (V set, 13:13).

1
komentarz

Szybkie zagranie na środek i Gunia wbija soczystego gwoździa (V set, 12:13).

3

Drugą przerwę wykorzystuje szkoleniowiec Pasów.

2
komentarz

Wojtaszek nie radzi sobie w przyjęciu, przez co gospodarze mają trudności w wyprowadzeniu akcji. Skuteczna kontra przyjezdnych (V set, 11:12).

4
komentarz

Kaczmarek z prawej flanki rozbija rzeszowską defensywę (V set, 11:11).

3
komentarz

Cała hala szaleje po znakomitej, punktowej zagrywce Możdżonka (V set, 11:10).

2
komentarz

Taht atakuje w aut, jednak szkoleniowiec Cuprum prosi o challenge. Zmiana decyzji, punkt wędruje na konto przyjezdnych (V set, 9:10).

4
komentarz

Po ataku Rossarda lubinianie walczą w obronie, jednak nie udaje im się utrzymać piłki w grze (V set, 9:9).

Szybko na to zagranie reaguje trener Kowal.

1
1
komentarz

Schmitt wyskakuje do ataku, jednak zostaje zatrzymany przez szczelny blok lubinian (V set, 8:9).

3
komentarz

Z prawej flanki obija rzeszowski blok Kaczmarek (V set, 8:8).

3
komentarz

Szybka sypa do Możdżonka, który bez żadnych problemów zdobywa kolejny punkt dla swojej ekipy (V set, 8:7).

2
komentarz

Zepsuta zagrywka środkowego z Rzeszowa (V set, 7:7).

1
komentarz

Znakomita obrona Wojtaszka, jednak Dryja wpada w siatkę (V set, 6:6).

komentarz

Perrin zagrywa i... as! (V set, 6:5).

komentarz

Po długiej i walecznej akcji punkt zdobywają gospodarze. Schmitt piorunującym atakie nie pozostawił gościom żadnych złudzeń (V set, 5:5).

komentarz

Ci, którzy nie widzą aktualnie tego meczu, muszą pooglądać powtórkę! Obie drużyny zasługują na wielki szacunek za niesamowitą grę w obronie!

2
1
komentarz

Z taką zagrywką to rzeszowianie daleko nie zajadą. W polu serwisowym myli się Schmitt (V set, 4:5).

1
komentarz

Kolejny znakomity blok rzeszowskiego kolektywu. Tym razem zatrzymany Kaczmarek (V set, 4:4).

komentarz

Kaczmarek znajduje puste pole w boisku rywala i tam posyła piłkę (V set, 3:4).

1
1
komentarz

Cóż to była za ściana! Fantastyczny blok rzeszowian! (V set, 3:3).

komentarz

Znakomicie na środku Możdżonek (V set, 2:3).

1
komentarz

Taht bez większych problemów obija ręce Pasów (V set, 1:3).

2
komentarz

Schmitt pokazuje klasę w tej akcji i zapisuje pierwsze "oczko" na konto gospodarzy (V set, 1:2).

komentarz

Szybka interwencja Kowala. Na boisko powraca Rossard.

Blok na Ivoviciu otwiera piątą partię spotkania (V set, 0:1).

komentarz

Lemański, który wszedł na zagrywkę za Perrin ustrzelony atakiem Tahta i przed nami tie-break (IV set, 21:25).

2
3
komentarz

Schmitt nie daje jednak za wygraną, obija ręce przyjezdnych i broni pierwszą setówkę (IV set, 21:24).

1
1
komentarz

Kaczmarek atakuje i... lubinianie mają pierwszą piłkę setową (IV set, 20:24).

3
komentarz

Rozwścieczony Schmitt odpowiada jednak piorunującym atakiem (IV set, 20:23).

1
2
komentarz

Mimo złego przyjęcia, Drzyzga poradził sobie na siatce i dokładnie rozegrał do Dryji, który wbił soczystego gwoździa w boisko rywali. Trener Cuprum prosi o challenge i okazuje się, że... było przełożenie (IV set, 19:23).

1
komentarz

Przerwa pomogła i lubinianie z prawego ataku kończą kolejną akcję (IV set, 19:22).

2

Szkoleniowiec Cuprum również wykorzystuje drugi czas.

komentarz

Lubinianie również mylą się w ataku i już mamy tylko dwa punkty różnicy (IV set, 19:21).

1
komentarz

Schmitt zaatakował i utrzelił, ale chyba jakiegoś kibica na trybunach (IV set, 17:21).

2

Drugi czas w tym secie wykorzystuje Andrzej Kowal.

1
komentarz

Drzyzga nie utrzymał na rękach piłki po ataku Kaczmarka (IV set, 17:20).

2
komentarz

Schmitt tym atakiem mógłby zabić! Lubinianie bez szans w obronie (IV set, 17:19).

1
1
komentarz

Taki maly prezencik dla lubician, czyli zepsuta zagrywka Drzyzgi (IV set, 16:19).

1
komentarz

Ivović nie skończył, skończył za to Koumentakis (IV set, 15:18).

2
komentarz

Blok-antenka i goście wciąż utrzymują dwupunktowe prowadzenie (IV set, 15:17).

1
komentarz

Rzeszowianie ofiarnie w obronie, jednak... przypomnijmy, że w siatkówce są tylko trzy odbicia, a nie aż cztery. Błąd Pasów. (IV set, 14:16).

1
komentarz

Tym razem lubinianie utrzymują piłkę w grze. Kaczmarek wybiera się po skosie i zdobywa punkt dla swojej ekipy (IV set, 13:15).

2
komentarz

Bombardujący serwis Schmitta utrudnia rozegranie akcji lubinianom, którzy mylą się w ataku i posyłają piłkę w aut (IV set, 13:14).

2
1

O przerwę prosi szkoleniowiec z Lubina.

1
komentarz

Cóż to za widowisko! Zawodnicy szaleją, kibice jeszcze głośniej!

1
komentarz

Znakomita sypa Drzyzgi do Johna Perrin, który pewnie wybiera się po skosie (IV set, 11:14).

2
komentarz

Kąśliwa zagrywka Możdżonka przynosi kolejne punkty rzeszowianom (IV set, 10:13).

komentarz

Gwizdy roznoszą się po hali po braku reakcji sędziego na nieczyste zagranie lubinian (IV set, 8:13).

1

Trener Kowal interweniuje i prosi o przerwę.

1
komentarz

Nieporozumienie w rzeszowskiej defensywie i po ataku Tahta goście prowadzą już czterema "oczkami" (IV set, 8:12).

1
komentarz

Po kiwce lubinian Wojtaszek znakomicie w obronie, jednak w tym samym momencie Możdżonek wpada w siatkę (IV set, 8:11).

komentarz

Ivović ustrzelony zagrywką, piłka wraca na stronę lubinian jednak skuteczny blok rzeszowian powstrzymuje atak gości (IV set, 8:10).

1
komentarz

Nie lepszą zagrywką popisuje się Drzyzga (IV set, 7:10).

komentarz

Po dłuższej przerwie w polu serwisowym mylą się lubinianie (IV set, 7:9).

komentarz

Nerwowa atmosfera na boisku. Trener Kowal po ataku Schmitta poprosił o challenge. Podtrzymana decyzja sędziego pierwszego, który wskazał aut (IV set, 6:9).

2
komentarz

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Rossard, zaś pojawia się Ivović.

1
komentarz

Przyjezdni bronią atak Rossarda i szybko z lewego skrzydła kończą akcję (IV set, 6:8).

komentarz

Ten set również zapowiada niesamowite widowisko. Punkt za punkt, atak za atakiem. Tym razem z prawego skrzydła Schmitt (IV set, 6:6).

3
komentarz

Dryja odpowiada na to zagranie znakomitym atakiem ze środka (IV set, 5:5).

2
1
komentarz

Taht wysoko nad blokiem umieszcza piłkę w boisku Pasów (IV set, 4:5).

1
komentarz

Ze środka kolejny punkt dla Cuprum zdobywa Gunia (IV set, 2:4).

2
komentarz

Kaczmarek na prawym skrzydle wykorzystuje ręce rzeszowskiego kolektywu (IV set, 1:3).

1
komentarz

Asseco Resovia rozpoczyna czwartego seta w wyjściowym składzie.

Aż pięć asów serwisowym Łukasza Kaczmarka w trzecim secie! Cóż to za wynik!

1
komentarz

Rzeszowianie przekraczają środkową linię i tym samym kończą trzecią partię (III set, 15:25).

3
1
komentarz

Tichacek zagrywa i... mamy as serwisowy. To jednak ciągle jest dziewięć punktów straty do Cuprum (III set, 15:24).

komentarz

Rozpędzony Taht nie daje najmniejszych szans gospodarzom (III set, 13:24).

2
komentarz

Kolejny błąd gospodarzy, którzy coraz bardziej pogrążają się przed własną publicznością (III set, 13:23).

komentarz

Fatalną serię przerywa Dryja, obijając na środku ręce lubinian (III set, 13:22).

komentarz

Czarna seria Asseco Resovii. Rzeszowianie przyjmują zagrywkę Kaczmarka, jednak na lewym skrzydle zablokowany Ivović (III set, 12:22).

1
komentarz

Powraca na boisko Perrin.

komentarz

Roszad ciąg dalszy. Schodzi Schmitt, zaś pojawia się Schoeps. Trener Kowal nie ma pomysłu na dalszą grę.

komentarz

Winters ustrzelony! Kaczmarek sam nie wierzy w to co się dzieje! (III set, 12:20).

1
komentarz

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Za Rossarda wchodzi Ivović, a za Perrin - Winters.

komentarz

Kaczmarek-show! Hala powoli zaczyna się oburzać i słychać pierwsze gwizdy (III set, 12:18).