Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje live prowadzone przez WP SportoweFakty.

MVP spotkania został wybrany Dawid Konarski.

2
1
czas 4 SET

(IV set, 27:25)  Dwa błędny własne zamykają mecz w Kędzierzynie Koźlu. Choć MKS walczył z mistrzami jak równy z równym i napędził mu sporo strachu, ostatecznie wyjeżdża bez zdobyczy punktowej.

5
3
2
1
komentarz

(IV set, 24:24)  Zepsuty serwis Buszka wyrównuje stan rywalizacji.

1
komentarz

(IV set, 24:23)  Buszek i pierwsza meczowa dla mistrzów Polski.

komentarz

(IV set, 23:22)  Roberts wcześniej niepowstrzymany, teraz dopuszcza sie błędu.

1
komentarz

(IV set, 22:21)  Wszystko co niepewne idzie do Konarskiego, który zamienia niewygone piłki na punkty.

1
komentarz

(IV set, 20:20)  Araujo kończy, ale wygląda na to, że ZAKSA kontroluje przebieg.

komentarz

(IV set, 20:19)  Czarnowski przypomina o sobie na środku siatki.

1
komentarz

(IV set, 19:19)  Deroo bije po bloku, a dopiero teraz na boisku melduje się z powrotem Toniutti.

komentarz

(IV set, 18:17)  Konarski jak w transie kończy kolejną ważną piłkę. Udana pogoń mistrzów zastopowana przez trenera MKS-u. Czas dla gości.

komentarz

(IV set, 17:17)  Bieniek as serwisowy i w Kędzierzynie Koźlu mamy remis.

1
1
1
komentarz

(IV set, 15:16)  Konarski bije po rękach Kozuba. ZAKSA łapie kontakt z rywalem.

komentarz

(IV set, 14:16)  Wraca Konarski, a Bieniek kończy na środku.

1
komentarz

(IV set, 13:16)  Witczak co prawda kończy na skrzydle, ale psuje zagrywkę przez co dystans do MKS-u nadal wynosi 3 punkty.

komentarz

(IV set, 13:15)  De Giorgi sięga po zawodników rezerwowych. Na boisku Pająk i Witczak.

komentarz

(IV set, 11:14)  Kozub stawia na Robertsa. Dwa ataki z rzędu tego zawodnika.

komentarz

(IV set, 10:13)  Zatorski broni a Buszek kończy kontrę. ZAKSA próbuje złapać kontakt z rywalem.

1
komentarz

(IV set, 8:13)  Semeniuk przyjmuje a następnie myli się w ataku. Już 5 punktów różnicy na korzyść MKS-u!

1
komentarz

(IV set, 7:11)  Araujo zwiększa dystans od mistrzów Polski.

komentarz

(IV set, 7:10)  Duży spokój w grze MKS-u. Podopieczni DeRocco po tym jak Jordanow wyprowadził ich na prowadzenie, trzymają bezpieczną przewagę nad rywalem.

komentarz

(IV set, 5:8)  Jeden błąd Jordanowa jedynie pobudził go do działania. W kolejnych dwóch atakach popisuje się konsekwencją i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.

2
1
komentarz

(IV set, 5:5)  Jordanow myli się w ataku.

komentarz

(IV set, 4:5)  Buszek bije po rękach Kozuba.

1
komentarz

(IV set, 3:4)  Jak na razie błędy dominują czwartą odsłonę. Araujo przebija się przez blok rywali.

komentarz

(IV set, 1:3)  Dobre otwarcie przyjezdnych. Walczą z mistrzami Polski jak równy z równyn.

czas 2 SET

(IV set, 0:1)  Obrona Kozuba otwiera czwartą partię. Na kontrze punktuje Roberts.

komentarz

(III set, 25:23)  Tak jak i drugiego seta, tak i trzeciego skończył Konarski. Mimo efektownego powrotu do gry, po fatalnym początku, MKS nie dał rady mistrzom Polski.

4
2
1
1
komentarz

(III set, 23:22)  Atak Roberta pozwala utrzymać kontakt z ZAKSĄ.

1
1
komentarz

(III set, 22:20)  Czarnowski ze środka siatki.

1
komentarz

(III set, 20:19)  Araujo kończy, a Waliński wraca na boisko.

1
komentarz

(III set, 19:18) Konarski wrócił do pełni gry na dobre i wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Derocco interweniuje i bierze czas.

2
2
komentarz

(III set, 18:18)  Roberts gorzej w defensywie i ZAKSA ekspresowo wraca do gry.

komentarz

(III set, 16:18)  Kończy Jordanow! MKS odskakuje od mistrzów Polski.

1
komentarz

(III set, 16:16)  Buszek zbija, a Rejno nie daje sobie rady z podbiciem ataku.

1
1
czas 2 SET

(III set, 15:14)  Mimo wcześniejszego bloku z Konarskiego jakby schodziła para. W ataku coraz słabiej.

komentarz

(III set, 14:12)  Konarski przerywa dobrą passę Robertsa. Powstrzymuje go na skrzydle.

1
komentarz

(III set, 12:12)  Za Deroo wchodzi Semeniuk, a Czarnowski uderza w aut. Remis!

komentarz

(III set, 11:10)  Roberts razy dwa! "Fefe" przerywa punktowanie ZAKSY przez rywala.

1
1
komentarz

(III set, 10:8)  Zagraniczna obsada MKS-u bierze sprawy w swoje ręce. Najpierw Araujo skuteczny w ataku, Jordanow posyła asa, a na koniec Roberts kończy kontrę i MKS zniwelował straty do rywala.

komentarz

(III set, 10:5)  Po blokach, Bieniek kończy atak na środku a Stelio DeRocco próbuje interweniować i wprowadza znów Jordanowa na boisko. Tym razem w miejsce Walińskiego.

2
komentarz

(III set, 8:4)  Po przerwie trzeci blok z rzędu! Kolejny Bieńka.

1
4
1
2
komentarz

(III set, 7:4)  Bieniek niczym Toniutti zatrzymuje rywala. Czas dla przyjezdnych.

1
2
1
komentarz

(III set, 6:4)  Toniutti powstrzymuje w pojedynkę Walińskiego.

1
1
1
komentarz

(III set, 5:4)  Znów Araujo myli się w ataku. Ekspresowo zmył dobre wrażenie z samego początku seta.

komentarz

(III set, 4:4)  Najpierw Araujo myli się w ataku, a Konarski wcale nie lepszy psuje zagrywkę.

komentarz

(III set, 3:2)  Odpowiada Araujo, Deroo. Powtórka sprzed paru minut.

1
komentarz

(III set, 2:2)  2/2 Araujo. Kolejne dobre zbicie w tym secie atakującego MKS-u.

komentarz

(III set, 1:1) Na otwarcie trzeciej partii, Kozub nie podbija ataku Deroo.

komentarz

W trzecim secie na boisku pozostaje Roberts, który zmienił Jordanowa.

czas 2 SET

Z dotychczasowych statystyk wynika, że najlepszy na boisku jest reprezentacyjny atakujący Dawid Konarski. Zdobył on 6 punktów, wszystkie atakiem przy 60 proc. skuteczności. Warto jednak zauważyć, że został on dwukrotnie zablokowany.

komentarz

(II set, 25:18) Mimo tego, że jeszcze Roberts dawał nadzieje MKS-owi na udane skończenie seta, Konarski dokończył dzieła. ZAKSA pewnie wygrywa drugą odsłonę, a przyjezni stracili wiatr w żaglach.