Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na naszym portalu i zapraszamy na kolejne.

3
1
KĘD 25 : 12 WAR
czas 3 SET

Koniec meczu. ONICO AZS jeszcze mocniej zdemolowana niż w drugim secie. Wygraną kędzierzynian przypieczętował Mateusz Bieniek.

24
18
6
13
7
komentarz

Pierwsza piłka meczowa dla ZAKSY po zepsutej zagrywce Pawła Mikołajczaka.

7
6
1
2
5
komentarz

Paweł Halaba wykonał udaną akcję, ale to tylko odroczenie wyroku, który zapadnie już za chwilę.

komentarz

Goście już pogodzeni z losem. Punktowy blok autorstwa Patryka Czarnowskiego i as Benjamina Toniuttiego to tylko dobijanie rywala.

7
4
3
czas 3 SET

Zmiana w ONICO AZS. Zszedł Guillaume Samica, pojawił się Paweł Halaba.

1
2
1
komentarz

Mateusz Bieniek show ciąg dalszy. As serwisowy.

9
3
2
2
komentarz

Mistrzowie Polski nie mają żadnej litości dla warszawian. Kolejny punkt na koncie Rafała Buszka.

6
2
2
czas 3 SET

Zmiana w ONICO AZS. Za Michała Filipa wszedł Paweł Mikołajczak.

1
1
komentarz

Mateusz Bieniek w najlepsze rozbija przeciwnika.

4
2
1
1
3
komentarz

W ataku ze środka nie do zatrzymania Mateusz Bieniek.

4
2
1
2
4
komentarz

Patryk Czarnowski nie popisał się w polu serwisowym, oddając punkt za darmo. Ale przewaga jego zespołu nadal pokaźna.

1
1
1
komentarz

Ale przewagę ZAKSY błyskawicznie, niemalże w pojedynkę odbudował Rafał Buszek.

4
2
1
3
1
komentarz

Techniczny błąd, co jest niezmiernie rzadkim widokiem, przytrafił się jednak także Samowi Deroo.

2
1
2
2
1
komentarz

Na domiar złego dla ONICO AZS błąd rozegrania popełnił też Jan Firlej.

3
1
2
komentarz

Po raz kolejny doskonałe otwarcie ZAKSY. Dwa kolejne punktowe bloki już na starcie zapewniły jej dużą przewagę.

3
2
1
1
komentarz

Bartosz Kwolek jako jedyny ze zmienników pozostał na boisku od początku trzeciego seta. I rozpoczął go od błędu w ataku.

1
komentarz

Teraz przed nami około 10 minut przerwy.

3
2
1
2
KĘD 25 : 16 WAR
czas 2 SET

22 minut potrzebowali kędzierzynianie, by rozstrzygnąć drugiego seta na swoją korzyść. Ich zdecydowany triumf przypieczętował, punktowym blokiem, Dominik Witczak.

11
7
1
3
2
komentarz

Warszawianie kompletnie rozbici. Po asie serwisowym Benjamina Toniuttiego ZAKSA ma pierwszą piłkę setową.

2
2
1
3
1
komentarz

Mateusz Bieniek popisał się też swoim pierwszym punktowym blokiem.

6
7
4
2
komentarz

Mateusz Bieniek dziś nieco mniej aktywny niż zwykle, ale wywołany do tablicy udanie zakończył atak.

5
6
2
4
1
komentarz

Goście poderwali się nieco do walki za sprawą udanych zagrań rezerwowych: Bartosza Kwolka i Pawła Mikołajczaka.

5
5
komentarz

ZAKSA konsekwentnie i bardzo pewnie kontroluje losy drugiego seta. Znów rywalom dał się we znaki Sam Deroo.

5
7
1
3
2
czas 2 SET

Trzecia zmiana u gości. Zszedł Andrzej Wrona, wszedł Waldemar Świrydowicz.

1
4
2
2
komentarz

Dekoncentracja wkradła się w poczynania obu ekip. Fragment pod znakiem pomyłek.

1
4
czas 2 SET

Kolejna zmiana w ONICO AZS. Za Michała Filipa wszedł Paweł Mikołajczak.

1
5
1
1
komentarz

Dominacja ZAKSY trwa w najlepsze. Znów z dobrej strony pokazał się Rafał Buszek. As serwisowy.

6
4
1
2
3
czas 2 SET

Zmiana u gości. Zszedł Paweł Halaba, wszedł Bartosz Kwolek.

1
3
2
1
1
komentarz

I raz jeszcze popisowe zagranie Sama Deroo.

komentarz

Warszawianie padli ofiarą serii błędów własnych, a dodatkowy cios wymierzył im także Rafał Buszek.

4
3
4
3
komentarz

Ależ seria Guillaume'a Samiki w polu serwisowym. Dwa asy z rzędu.

6
5
1
1
komentarz

Sam Deroo zdobył już swój 6. punkt w meczu i jest na razie najlepiej punktującym siatkarzem na boisku.

4
2
3
3
komentarz

Michał Filip nie wszedł udanie w drugiego seta. Rozpoczął go od błędu.

4
1
KĘD 25 : 22 WAR
czas 1 SET

Rafał Buszek niekwestionowanym bohaterem końcówki pierwszego seta. To także jego atak przypieczętował wygraną ZAKSY w inauguracyjnej partii.

19
15
1
5
7
17:57

W ofensywie pomylił się Jakub Kowalczyk, co jest równoznaczne z pierwszą piłką setową dla gospodarzy.

3
2
4
8
17:57

Bardzo ważną kontrę wygrała ZAKSA. Uczyniła to za sprawą skutecznego ataku Rafała Buszka.

5
7
2
5
5
17:57

Brzydki fragment. Seria zepsutych zagrywek.

2
2
4
2
4
17:57

Jedna z nielicznych pomyłek Michała Filipa, ale popełniona w dość istotnym momencie. Na prowadzenie wyszli bowiem siatkarze ZAKSY.

4
4
1
7
5
17:57

Gospodarze dogonili rywala. Stało się tak po skutecznym uderzeniu Sama Deroo.

4
6
2
4
17:57

Dominik Witczak zmniejszył stratę kędzierzynian.

8
5
2
3
17:57

Ponownie uaktywnił się także Guillaume Samica, co pozwoliło przyjezdnym uzyskać dwupunktową zaliczkę.

7
7
2
17:57

Michał Filip ponownie w roli głównej. To jego trzeci punkt w meczu.

8
5
1
17:57

Ciężar gry został przerzucony na środek. A tam niezawodni okazali się również Andrzej Wrona i Patryk Czarnowski.

3
1
17:57

Do Samiki dołączył natomiast Paweł Halaba.

3
2
1
17:57

Rafał Buszek i Guillaume Samica toczą ze sobą korespondencyjną bitwę w ataku. Obaj zabójczo skuteczni.

2
1
1
17:57

Dominik Witczak wskoczył na właściwe obroty, doprowadzając dwiema udanymi akcjami do remisu.

5
3
4
17:57

Michał Filip zepsuł serwis, ale po chwili odpowiedział już udanym atakiem.

7
1
1
17:57

Sam Deroo już na początku dwukrotnie pokazał, że nie będzie łatwo go powstrzymać.

3
3
1
2
17:57

Jeszcze jedna udana kontra warszawian. Autorem punktu tym razem Michał Filip.

4
3
1
1
17:57

Paweł Halaba rozpoczął mecz od udanego ataku w kontrze.

4
1
1
3

Wyjściowe składy:

ZAKSA: Witczak, Buszek, Bieniek, Deroo, Toniutti, Czarnowski, Zatorski (libero)

ONICO AZS: Kowalczyk, Halaba, Wrona, Samica, Filip, Firlej, Olenderek (libero)

5
6
1
17:36

Na około 7 minut przed pierwszym gwizdkiem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszej konfrontacji w Hali Azoty.

17:36

W meczowym składzie ZAKSY, po długiej przerwie spowodowanej kontuzją kręgosłupa, ponownie pojawił się natomiast atakujący Grzegorz Bociek. Szkoleniowiec kędzierzynian Ferdinando De Giorgi nie będzie mieć zatem do dyspozycji jedynie Kevina Tillie.

5
4
1
17:36

Trener gości Jakub Bednaruk nie będzie mógł dziś skorzystać z usług rozgrywającego Pawła Zagumnego. Za kreowanie gry będzie zatem odpowiedzialny jedynie Jan Firlej.

1
1
1
17:36

ONICO AZS Politechnika wywalczył dotąd 37 punktów - dwa razy mniej niż ZAKSA. To pozwala stołecznej ekipie zajmować 10. lokatę. Wiadomo już także, że sezon regularny zakończą na miejscach między 9 a 11.

1
1
1

ZAKSA przystępuje do rywalizacji jako lider PlusLigi. Już przed pierwzym gwizdkiem wiadomo, że niezależnie od dzisiejszego wyniku zakończy fazę zasadniczą na 1. pozycji.

2
2
1

Witamy serdecznie i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu 29. kolejki PlusLigi pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle a ONICO AZS Politechnika Warszawską.