Orlen Liga: 10. kolejka
07 gru 2016 18:00
19:58

To były kapitalne derby Pomorza i Kujaw w Arenie Toruń. Bydgoszczanki nie podniosły się po niewykorzystanych akcjach w drugim i trzecim secie i musiały uznać wyższość rywalek. Dziękujemy, że byliście Państwo z nami!

19:58

MVP meczu, nie mogło być inaczej, Rebecca Pavan.

1
komentarz

Magda Jagodzińska posyła zagrywkę w siatkę i torunianki cieszą się z trzeciego zwycięstwa w tym sezonie, pierwszego jednak po siedmiu porażkach z rzędu!

komentarz

Ostatnie piłki w tym meczu muszą iść do bohaterki miejscowych, Rebecci Pavan!

komentarz

Magda Jagodzińska zdobywa punkt z lewego ataku. Czy jednak bydgoszczanki uchronią pierwszym od 2. kolejki brakiem jakichkolwiek punktów meczowych?

komentarz

Kto jeśli nie kapitan? W atakuje punktuje Joanna Kuligowska, która po skutecznej akcji od razu zbiera w kółko bydgoszczanki i próbuje jeszcze razem z koleżankami powalczyć w tym meczu.

komentarz

Szczęśćie sprzyja toruniankom! Marina Paulava w ataku nie trafiła dobrze w piłkę, ale - jak to bywa w takicj sytuacjach - siatkarska zdrapka wpadła.

komentarz

Para Ziółkowska-Kuligowska zdobywa punkt blokiem i bydgoszczanki próbują zmobilizować się jeszcze do walki.

komentarz

Kapitalna kolejna akcja w obronie torunianek! Po podbiciu piłki przez Ilonę Gierak efektywnie kiwa Marty Wójcik.

komentarz

O jeszcze jedną przerwę poprosił Adam Grabowski, ale to nic nie daje. Kolejne punkty zdobywają torunianki, które ku uciesze swich kibiców, są coraz blizej wiktorii w derbach!

komentarz

Rebecca Pavan show w Arenie Toruń. Pamiętacie Państwo ten tekst?

Patrząc na grę Kanadyjki dzisiaj, trzeba powiedzieć jedno - Pavan - reaktywacja.

komentarz

Przynajmniej na razie Ewelina Krzywicka, była siatkarka Budowlanych, meczu z toruniankami nie będzie wspominać najlepiej. Autowa zagrywka tej siatkarki.

komentarz

Ewelina Krzywicka, która chwilę wcześniej pojawiła się na parkiecie, nie kończy kolejnego ataku. Tego samego nie można powiedzieć o Rebecca Pavan.

BUD 2 : 1, 11 PAŁ
czas 4 SET

Na MVP meczu wyrasta Rebecca Pavan. Kanadyjka znów nie myli się w ataku, a po jej kolejnych zbiciach ręce same składają się do oklasków. O czas poprosił Adam Grabowski.

komentarz

Na boisko po stronie przyjezdnych wchodzą Natalia Krawulska i Paulina Bałdyga za Pleśnierowicz i Jagodzińską.

komentarz

Mamy sytuację z poprzedniej partii, niemal identyczną! Torunianki za sprawą świetnej zagrywki, a co za tym idzie później gry na siatce, odrabiają straty!

komentarz

Skutecznie kiwa Marta Wójcik. Tymczasem Pałac gra na dwie libero, na boisku zmieniają się Pola Nowakowska i Karolina Portalska.

komentarz

Torunianki sugerują sędziemu, że po ich zagrywce piłka była boisku. Arbitrzy są jednak innego zdania i przyznają punkt Pałacowi.

komentarz

Czyżby powtórka z poprzedniej partii? Przy zagrywce Rebecci Pavan miejscowe zaczynają odrabiać straty!

komentarz

Marta Ziółkowska wędruje w pole zagrywki po kolejnym skutecznym ataku Magdy Jagodzińskiej.

komentarz

Marina Paulava po zdobyciu pierwszego punktu dla miejscowych w tej partii, posłała piłkę z zagrywki w siatkę.

komentarz

Na siatce zablokowana Sylwia Wojcieska. Szybko o czas prosi Nicola Vettori. Uporządkujmy skład bydgoszczanek na tą partię. Na boisku znów rozgrywa Pleśnierowicz, tymczasem na środku Małgorzatę Śmieszek zmieniła Marta ZiółkowskaJagoda Maternia pozostała za Ewelinę Krzywicką.

2:1, 0:2

Zaczynamy czwartą partię od dwóch punktów z rzędu dla przyjezdnych, zdobytych przy zagrywce Marleny Pleśnierowicz.

19:34

Wielkie brawa należą się jednak toruniankom. Po fatalnym początku (2:7) potrafiły się jednak podnieść, wygrać tą jedną, jakże ważną akcję i później rozpocząć serię świetnych zagrać w polu zagrywki i ataku.

komentarz

Magda Jagodzińska nie przebiła się przez siatkę! Pałac kompletnie rozbity, od momentu gdy torunianki wygrały akcję po świetnej obronie, bydgoszczanki przypominały dziecko, któremu zabrało się najlepszą zabawkę i długo nie może się pozbierać, z minuty na minutę płacząc coraz głośniej!

1
komentarz

Marta Wójcik może w ciemno posyłać kolejne piłki do Pavan, która od kilku minut kończy wszystkie ataki!

komentarz

Sylwia Wojcieska nie myśli na razie o tym, by zejść z pola zagrywki.

komentarz

Gra bydgoszczanek posypała się już zupełnie! Koła ratunkowe jakie otrzymały w pierwszej części seta torunianki pozwoliły im utrzymać się na powierzchni i co więcej rozwinąć teraz skrzydła!

komentarz

Wielkie brawa! Warto docenić jak gra dzisiaj Rebecca Pavan! Atakująca po serii słabych meczów nie przypomina tej siatkarki, która jeszcze w poprzednich meczach nie mogła skończyć prawie żadnego ataku!

BUD 1 : 1, 18 PAŁ
czas 3 SET

Trener Grabowski robi co może! Kolejna przerwa na żądanie. Jego podopieczne przegrywają już 12:18, a przecież prowadziły 7:2!

komentarz

Widząc grę swoich podopiecznych Adam Grabowski dalej reaguje, na parkiet wchodzą Paulina Bałdyga za Pleśnierowicz, a za przyjęcie jako libero odpowiada teraz Karolina Portalska a nie Pola Nowakowska.

BUD 1 : 1, 15 PAŁ
czas 3 SET

Tym razem nie do zatrzymania w ataku Rebecca Pavan i o czas poprosił Adam Grabowski. Co najważniejsze, oba zespoły nie zmieniają scenariusza, pięknie walczą o każdą piłkę. Mamy w Arenie Toruń prawidzwe siatkarskie derby!

komentarz

Siatkarki Pałacu nie mogą otrząsnąć się po tej jednej, ale jakże ważnej akcji w obronie rywalek. Tym razem w kontrze zapunktowała Ilona Gierak.

komentarz

Zdenerwowana ostatnimi wyczynami w obronie rywalek Magda Jagodzińska uderzyła bardzo mocno piłkę i tym razem nie było wątpliwości, punkt dla Pałacu!

komentarz

Co za akcja! Pałac już cieszyły się z punkt, ale torunianki swoją zadziornością, nieustępliwością i wolą walki podbiły niemal przegraną piłkę w obronie, a w kolejnej akcji została zablokowana Joanna Kuligowska!

komentarz

Punkt na siatce zdobywa Sylwia Wojcieska i na tablicy świetlnej mamy już remis!

komentarz

Torunianki wyciągnęły dłoń po kolejne koło ratunkowe i znów je otrzymały - błąd dotknięcia siatkarki bydgoszczanek.

komentarz

Seria błędów bydgoszczanek, tym razem atak w taśmę. Proszę Państwa czy pamiętacie jeszcze ten fakt, że kilka minut temu było 7:2 dla Pałacu?! Siatkówka żeńska w swoim wydaniu!

komentarz

Błąd w zagrywce, to takie swoistego rodzaju koło ratunkowe dla torunianek!

komentarz

Ewelina Krzywicka chciała skopiować świetną interwencję w obronie z poprzedniego seta swojej koleżanki. Przyjmująca nie zdążyła jednak do piłki i punkt po zagrywce Pavan zdobywają torunianki!

komentarz

Tak grające na parkietach Orlen Ligi atakujące chcemy oglądać jak najczęściej! Magda Jagodzińska jest dzisiaj na parkiecie chodzącą encyklopedią! Kolejny bardzo mądry atak tej zawodniczki, plasem ominęła blok i zdobyła punkt!

BUD 1 : 1, 1 PAŁ
czas 3 SET

Kolejny punkt na siatce zdobywają bydgoszczanki trudna misja znów przed Nicolą Vettorim, który musi przywrócić wiarę w zwycięstwo miejscowych! W gospodarzy wierzą jednak toruńscy kibice, którzy żywiołowo dopingują swoje ulubienice!