07 sty 2017 17:00
czas 4 SET

Nie mogło być inaczej. MVP została. Tamara Kaliszuk (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza).

komentarz

IV set, 25:19. Piłka opada w parkiet KSZO po bloku Castiglione. Trzy punkty dla MKS-u, ale nie bez wysiłku i nerwów.

komentarz

IV set, 24:19. Autowy serwis Brzóski, piłka meczowa.

komentarz

IV set, 23:18. Ostrowczanki myślały, że jest już po akcji, ale Paszek skończyła przypadkową wystawę w swoim kierunku.

komentarz

IV set, 22:17. Było nerwowo po kiksie Horki w ataku, ale pewnie skończyła swoją akcję Paszek.

komentarz

IV set, 21:16. Blok-aut Roksany Brzóski dał efekty.

czas 4 SET

IV set, 20:15. Dwie udane akcje Savy Thaki.

komentarz

IV set, 20:13. Podwójne odbicie Szpak.

komentarz

IV set, 19:13. Wysoki blok Ganszczyk i Horki uspokoił wydarzenia na parkiecie.

komentarz

IV set, 17:13. MKS dba o emocje, niekoniecznie po myśli swoich fanów. Horka w aut.

komentarz
komentarz

IV set, 17:12. Kolejne "oczko" dla KSZO, siatki dotyka Ganszczyk.

komentarz

IV set, 17:11. Serramalera wziął czas między innymi, by "naprawić" mniej skuteczną Tamarę Kaliszuk.

komentarz

IV set, 17:10. Wyblok Ganszczyk na Kapturskiej nie przerodził się w akcję zwrotną MKS-u.

komentarz

IV set, 16:9. Sava Thaka znów znalazła sposób na uderzenie Kaliszuk.

komentarz

IV set, 16:8. Za dużo akrobacji w akcji Sikorskiej ze środka.

komentarz

IV set, 16:7. Paszek przeprosiła Kapturską za skierowanie ataku w jej bark, ale za sam punkt... już nie.

komentarz

IV set, 14:6. Kaliszuk, liderka Taurona MKS-u w tym meczu, po raz kolejny wypełnia świetnie swoje zadania.

komentarz

IV set, 12:6. Parkitny wzywa do siebie siatkarki po tym, jak serwis Horki majestatycznie wleciał między Ściurką i Brzóską.

komentarz

IV set, 11:6. Siatki przypadkowo dotyka Paulina Szpak.

komentarz

IV set, 9:6. Dąbrowiankom brakuje precyzji w polu serwisowym.

komentarz

IV set, 8:5. Przyjemna dla oka jest radość Brzóski po zdobytym punkcie.

komentarz

IV set, 8:3. Czego nie zrobiła Kaliszuk, dokończyła Ganszczyk. Albanka Thaka zmienia Soter.

komentarz

IV set, 7:2. Ściurka z miejsca omija blok MKS-u i tym samym rehabilituje się za nieprzyjęty serwis.

komentarz

IV set, 5:1. Stroiwąs była zaskoczona, że na drodze jej ataku stanęły skutecznie dwie rywalki.

komentarz

IV set, 4:1. Delikatny lob Kaliszuk przy siatce wyjaśnił sprawę. Dariusz Parkitny prosi o czas, jego siatkarki znów odpuściły start seta.

komentarz

IV set, 2:1. Ściurce zabrakło kontroli ręki w ataku, wcześniej sprytem wykazała się Castiglione.

czas 4 SET

IV set, 0:1. Tym razem Kaliszuk poważnie myli się w uderzeniu po prostej.

komentarz

III set, 25:22. Ściurka zablokowana przez Paszek i Ganszczyk.

komentarz

III set, 23:22. Tragiczny w skutkach błąd Horki, która minełą się z wysoką piłką dogrywaną z linii ósmego metra.

komentarz

III set, 23:20. Trzy razy Kaliszuk! Można na nią liczyć w ostatnich piłkach seta.

komentarz
komentarz

III set, 21:19. Kaliszuk w drugiej akcji z lewej strony siatki uderzyła "pod górkę" i tym zaskoczyła stojące w obronie rywalki.

komentarz

III set, 20:19. Kapturska ze środka siatki w taśmę.

komentarz

III set, 18:19. Paszek zwijała się obronie, mimo to punkt dla ostrowczanek.

komentarz

III set, 17:18. Kaliszuk nie przyjęła zagrywki Kapturskiej i znów MKS-owi w oczy zagląda widmo porażki. Serramalera musiał interweniować.

komentarz

III set, 17:17. Sikorska nie zmieściła się w ataku z obiegnięcia i mamy remis. Nikt nie jest tutaj bezpieczny.

komentarz

III set, 16:15. Lemańczyk dwa razy spisała się na medal w obronie, ale potem Stroiwąs zaatakowała w inną strefę.

komentarz

III set, 15:11. Ganszczyk i Paszek wypracowały cenny dystans punktowy, a dłuższą wymianę skończyła idealnym uderzeniem po skosie Horka.

komentarz

III set, 12:11. Paszek i Ganszczyk wyczuły zamiary Doroty Ściurki i zablokowały jej uderzenie.

komentarz

III set, 10:10. Ganszczyk w końcu atakuje w idelanym tempie z trzeciej strefy i doprowadza do remisu.

komentarz

III set, 8:10. - Grajcie trochę coś! - zabrzmiało z trybun po straszliwie nieudanym ataku Kaliszuk.

komentarz

III set, 8:8. Ten plas Sciurki można było zatrzymać, ale Castiglione minęła się wyraźnie z piłką.

czas 3 SET

III set, 8:6. Teraz ożywiła się Kaliszuk, skuteczna na lewym skrzydle.

komentarz

III set, 7:5. Teraz atakująca KSZO trafiła, ale.. w wodę stojącą na stole w loży prasowej.

komentarz

III set, 6:5. Pusty przebieg Kapturskiej w zagrywce i ataku.

komentarz

III set, 4:5. Tym razem Paszek nie przebiła się przez ostrowiecką ścianę.

komentarz

III set, 3:4. Brzóska coraz częściej może cieszyć się ze swoich starań w ofensywie.