21 sty 2017 17:00
komentarz

MVP: Helena Horka (Tauron MKS)

komentarz

III set, 25:21. I jeszcze jeden autowy atak Emilii Muchy. Trzy punkty wędrują do Taurona MKS-u.

komentarz

III set, 24:21. Dwie obrony Trojan zmarnowane, Mucha nie trafiła w boisko.

komentarz

III set, 23:20. Ganszczyk ku radości kibiców wykazała się refleksem na siatce.

komentarz

III set, 22:20. Jednak aut Mikyskovej.

komentarz

III set, 21:20. Powazny błąd Kaliszuk, która mocno przestrzeliła uderzenie z lewej flanki. Czas napominawczy dla MKS-u.

komentarz

III set, 21:18. Weiss wygrywa walkę na siatce w wyższą o dwie głowy Aleksandrą Trojan.

komentarz

III set, 20:18. BKS nie traci chęci, Staniucha-Szczurek zaskoczyła stojącą w obronie Martę Ciesiulewicz.

komentarz

III set, 20:17. Paszek po udanym ataku odetchnęła z ulgą.

komentarz

III set, 19:17. Magdalena Gryka poskromiła blokiem Darię Paszek.

komentarz

III set, 19:16. Szczurek trafia po mocnym skosie w jedną z broniących dąbrowianek.

komentarz

Ciesiulewicz tym razem zmienia Tamarę Kaliszuk.

komentarz

III set, 18:14. Pospieszyły się środkowe MKS-u, obie popełniły błąd przy przepychaniu piłki na drugą stronę.

komentarz

III set, 18:12. Gryka przełożyła ręce nad siatką.

komentarz

III set, 17:11. Podbicie uderzenia Mikyskovej, ratunkowe dogranie Horki na środek siatki... a Ganszczyk kiwa jak rasowa atakująca. Czas bierze rozeźlony trener gości.

komentarz

III set, 15:11. Kaliszuk dwukrotnie omijała blok BKS-u, za każdym razem skutecznie.

komentarz

III set, 13:11. Czas dla MKS-u, który coraz częściej gubi się w wyprowadzaniu akcji z głębokiej defensywy.

komentarz

III set, 13:10. Kolejny punkt Muchy, wcześniej na zagrywce pojawiła się wychowanka MKS-u Ewelina Brzezińska.

komentarz

III set, 13:9. Mucha po bloku aut, potem arbiter musiał upomnieć awanturującego się Aleksandersena.

komentarz

III set, 13:8. Kaliszuk pewnie uderzyła w dziurę w lotnym bloku BKS-u.

komentarz

III set, 12:7. Staniucha-Szczurek tym razem miała siły na przełamanie bloku przeciwnika.

komentarz

III set, 11:5. Seria miejscowych trwa, teraz zapunktowała Aleksandra Sikorska.

komentarz

III set, 10:5. Wojtowicz wyciągnęła się jak struna w obronie akcji Paszek, ale bez powodzenia.

komentarz

III set, 9:5. Horka znow pokazała kawał umiejętności, mieszcząc piłkę między blok rywala a siatkę. Do tego dołożyła punkt z zagrywki.

komentarz

III set, 7:5. Perlińska najpierw zagrała asa na Kaliszuk, potem przestrzeliła.

komentarz

III set, 6:4. Trojan wykorzystała gapiostwo dąbrowianek stojących przy siatce.

komentarz

III set, 6:2. Znów BKS ma problemy w odbiorze, co wykorzystuje z radością Helena Horka.

komentarz

III set, 5:1. Jakże efektowny i udany atak Horki między antenką i blokiem.

1
komentarz

III set, 4:1. Ten blok Kamili Ganszczyk słychać było w całej hali.

komentarz

III set, 2:1. Niedokładnie dogranie Weiss zemściło się w udanej akcji Mikyskovej.

komentarz

III set, 1:0. Horka zaskakuje rywalki kiwką za blok, a kibice skandują: BKS, jesteśmy z wami!

Liczby drugiego seta: 13 punktów Heleny Horki i Tamary Kaliszuk, 8 Sonji Mikyskovej, 5 błędów przyjęcia zagrywki BKS-u.

komentarz

II set, 25:18. Mikyskova i Mucha bardzo nerwowo uderzały daleko w aut. BKS może żałować okazji na przełamanie rywala.