15 lut 2017 18:00
komentarz

Dziękujemy za wspólną relację.

komentarz

Siatkarki Giacomini Budowlani Toruń nieoczekwianie 3:0 pokonują Muszyniankę. Ostatni punkt w meczu zdobyła Patrycja Polak.

1
komentarz

Skuteczny, kolejny w tym meczu, podwójny blok torunianek.

komentarz

Autowa zagrywka przyjezdnych.

komentarz

Dwa punkty z rzędu zdobywają przyjezdne i o czas poprosił Nicola Vettori.

komentarz

Kolejny punkt zdobywa Patrycja Polak, a na zagrywkę wędruje Marta Wójcik.

komentarz

Rozpędzone torunianki nie zwalniają tempa! Marina Paulava skuteczna z lewego skrzydła.

komentarz

Kolejny skuteczny blok drużyny gospodarzy i o czas prosi Ryszard Litwin.

komentarz

As serwisowy Anny Lewandowskiej i torunianki coraz bliżej zdobycia kompletu punktów.

komentarz

Miejscowe miały szansę na trzypunktowe prowadzenie, ale Rebecca Pavan została zablokowana.

komentarz

Mocna, zagrana tuż nad taśmą zagrywka Patrycji Polak przynosi punkt toruniankom. Czas dla Ryszarda Litwina.

komentarz

Anna Lewandowska wygrywa walkę na siatce.

komentarz

Bardzo dobrze w środowym spotkaniu funkcjonuje toruński blok. Kolejny punkt Budowlanych w tym elemencie.

1
komentarz

Magdalena Wawrzyniak obija ręce blokujących przeciwniczek.

komentarz

Pewny atak ze środka w wykonaniu Maji Savić. Przyjezdne nie odpuszczają i robią wszysko co w ich mocy, by przedłużyć losy rywalizacji.

komentarz

Podwójny blok Muszynianki, ale Marina Paulava skutecznie przedarła się w pomarańczowe pole rywalek.

komentarz

Patrycja Polak pomyliła się w zagrywce.

komentarz

Podwójny blok torunianek i miejscowe po raz pierwszy w tym secie mają dwupunktowe prowadzenie.

komentarz

Skuteczny pojedynczy blok Eweliny Ryznar. Na razie torunianki nie wyglądają na zespół, który stracił koncentrację po 10-minutowej przerwie.

komentarz

Wracamy do gry. Od zagrywki trzecią partię rozpoczyna Dorota Wilk.

komentarz

Siatkarki obu zespołów udają się do szatni, bowiem rozpoczęła się 10-minutowa przerwa. Około 19 wracamy do Areny Toruń.

BUD 2 : 0, 25 MUS
czas 2 SET

Podobnie jak w poprzednim secie torunianki wykorzystały już pierwszą piłkę setową.

komentarz

Po krótkim odpoczynku na parkiet wróciła Patrycja Polak i od razu zdobyła punkt.

komentarz

Punktowy atakRebecci Pavan, która od połowy tego seta praktycznie nie myli się.

komentarz

Torunianki coraz bliżej prowadzenia w meczu 2:0. As serwisowy Marty Wójcik.

komentarz

Marina Cvetanovic zablokowana.

komentarz

Potężny atak Rebecci Pavan i Aleksandra Wójcik nie zdołała już podbić tej piłki.

komentarz

Bardzo długa wymiana, pełna obron i plasowanych ataków. Ostatecznie błąd na siatce popełniły torunianki.

komentarz

Magdalena Wawrzyniak szukała asa serwisowego zagraniem po prostej, ale minimalnie pomyliła się.

komentarz

Rebecca Pavan zagrywa w aut.

komentarz

Po okresie słabszej gry Rebecca Pavan wróciła na właściwe tory i znów pewnie punktuje z prawego skrzydła.

komentarz

Pewne zbicie z lewego skrzydła Patrycji Polak.

komentarz

Efektywny atak z lewego skrzydła w wykonaniu Mariny Cvetanović.

komentarz

Mocne ataki torunianek wychodziły w aut bądź podbijały je rywalki. Tym samym Marina Paulava zdecydowała się kiwać i zrobiła to skutecznie.

komentarz

Kolejny nieskuteczny atak Rebecci Pavan i o czas poprosił Nicola Vettori.

komentarz

Przez serię błędów własnych torunianki tracą kilkupunktowe prowadzenie. W ostatnien akcji pomyliła się w ataku Rebecca Pavan.