Dziękujemy za wspólnie spędzone popołudnie i zapraszamy na kolejne relacje live na łamach naszego portalu

Set IV: 25:17 Katarzyna Gajgał-Anioł kończy mecz punktowym blokiem

Set IV: 24:17 Piłka meczowa po ataku Blagojević

komentarz

Set IV: 23:17 Zaroślińska zatrzymana blokiem przez Ryznar

1
komentarz

Set IV: 22:15 Po skutecznym ataku Blagojević torunianki chyba straciły wszelkie złudzenia

komentarz

Set IV: 14:12 Odżyła Paulava, która zapunktowała w kilku kolejnych akcjach. Brakuje jej jednak wsparcia ze strony koleżanek

1
komentarz

Set IV: 11:8 Miejscowe już chyba na dobre przejęły kontrolę. Torunianki próbują jednak "kąsać", jak choćby przed momentem, kiedy atakowała Polak

komentarz

Set IV: 7:4 Skrzydła niosą policanki. Skutecznie w ataku spisują się Smarzek i Zaroślińska, do tego asa serwisowego dorzuca Wołosz

2

Set IV: 3:2 Agnieszka Bednarek-Kasza uaktywniła się w ataku. Po stronie gości nadal tylko Rebecca Pavan radzi sobie z blokiem i obroną rywalek

komentarz

Set III: 25:23 Rebecca Pavan mogła poderwać swój zespół, ale pogrążyła go zepsutym atakiem. Set pada łupem miejcowych

1
komentarz

Set III: 24:22 Piłka setowa dla Chemika po ataku Veljković

3
komentarz

Set III: 21:20 Paulava przypomniała rywalkom, jak znakomicie potrafi radzić sobie w polu zagrywki

komentarz

Set III: 20:16 Skuteczny blok Wołosz wprowadza nieco spokoju w poczynania miejscowych

1
komentarz

Set III: 18:16 Mistrz Polski posiada pełną kontrolę, chociaż w grze podopiecznych Jakuba Głuszaka nie brakuje błędów

komentarz

Set III: 13:12 W kratkę grają przyjezdne. Myli się w ataku Pavan, trafia natomiast Wojcieska

1
komentarz

Set III: 11:7 Żarty się skończyły, zdaje się mówić Smarzek, która kończy dwie kolejne akcje

komentarz

Set III: 3:1 Smarzek nie straciła rytmu gry podczas 10-minutowej przerwy. Nadal błyszczy na skrzydle

Set III: 1:0 Smarzek otwiera seta udanym atakiem

komentarz

Set II: 26:24 Zaroślińska i Blagojević ratują Chemika z opresji, zdobywając dwa najważniejsze punkty w tym secie

2
komentarz

Set II: 24:24 Kapitalna wymiana! Miejscowe były krok od wyrównania stanu meczu, ale to Wojcieska ustawiła decydujący blok