25 lut 2017 17:00
komentarz

MVP: Kathleen Weiss (Tauron MKS)

czas 3 SET

III set, 25:21. Nie było wątpliwości. Kamila Ganszczyk z obiegnięcia i mamy koniec jednostronnego widowiska.

komentarz

III set, 24:21. Cvetanović, blok, antenka.

komentarz

III set, 24:20. Podbity atak Sredić i wybitna kontra Kaliszuk.

komentarz

III set, 23:20. Miała zagrywać Dziękiewicz, ale trener gości zapobiegliwe poprosił o 30 sekund przerwy.

komentarz

III set, 23:20. Horka kapitalnie zakończyła sytuacyjną piłkę od Weiss!

komentarz

III set, 22:20. Dwukrotnie zaszalała Cvetanović.

komentarz

III set, 21:19. Cvetanović tak obiła ręce blokujących, że zgubiła stojącą w obronie Lemańczyk.

komentarz

III set, 20:17. MKS był w opałach, dlatego obrona Lemańczyk i blok Ganszczyk były na wagę złota.

komentarz

III set, 19:16. Horka dobrze obiła wyciągnięte ręce Wawrzyniak.

komentarz

III set, 18:15. Znów pokazuje się kapitalnie Tamara Kaliszuk.

komentarz

III set, 17:15. Wawrzyniak miała wymagającą pozycję do ataku, ale poradziła sobie.

komentarz

III set, 17:13. Wójcik została skarcona zagrywką Dziękiewicz.

komentarz

III set, 15:13. Sosnowska uderzyła z nerwem i precyzją.

komentarz

III set, 14:12. Błąd ataku Horki, ale potem świetnie odnajduje się w szybkiej akcji kapitan dąbrowianek.

komentarz

III set, 13:11. Kiwka Dziękiewicz tuż przy siatce w linię boczną była małym dziełem sztuki. Czas bierze trener Litwin.

komentarz

III set, 12:11. Wawrzyniak bije w taśmę i to gospodynie obejmują prowadzenie.

komentarz

III set, 10:11. Kibice nagrodzili tę wymianę brawami, choć ostatecznie skończyła ją Aleksandra Wójcik.

komentarz

III set, 10:10. Ganszczyk i Horka zablokowały w końcu Wójcik, wcześniej dobrze w obronie spisała się Weiss.

komentarz

III set, 9:9. Cała hala jęknęła z bólu, gdy Agnieszka Rabka oberwała mocno bitą piłką prosto w głowę. Rozgrywająca już melduje się do gry.

komentarz

III set, 8:8. Wciąż remisowo, błąd Horki naprawia Kaliszuk.

komentarz

III set, 7:7. Wawrzyniak męczyła się w poprzednim secie, ale teraz odzyskała wigor i moc.

komentarz

III set, 6:6. Znów punktuje Dziękiewicz, chwilę potem zagrywkę zepsuła Paszek.

komentarz

III set, 5:5. Aleksandra Wójcik mocarnie zbija tak, by Lemańczyk nie miałą czego bronić.

komentarz

III set, 4:3. Prawe skrzydło zadziałało (Horka), lewe również (Paszek). MKS na razie nie martwi się o siłę przebicia.

komentarz

III set, 2:3. Wydawało się, że Horka ma piłkę na właściwym zasięgu, ale blok gości spisał się na medal.

komentarz

III set, 1:2. Dobra akcja Cvetanović i błąd niemieckiej rozgrywającej MKS-u.

komentarz

III set, 1:0. Weiss zaczyna mocnym akcentem, czyli agresywną kiwką na czystej siatce.

komentarz

W Hali Centrum obecny jest Waldemar Kawka, pewnie dlatego z głośników leci piosenka "Lewy czerwcowy" z refrenem "Panie Waldku, pan się nie boi..."

czas 1 SET

II set, 25:18. Ale co się odwlecze... Kaliszuk kończy zdecydowanie partię numer dwa. Przewaga miejscowych jest bezdyskusyjna, czy utrzyma się po przerwie?

komentarz

II set, 24:18. Polski Cukier Muszynianka nie poddaje się, piłkę sprytnie przebija Cvetanović.

komentarz

II set, 23:16. Horka odpowiada na asa Wawrzyniak, Mineralne próbowały ją zatrzymać, ale siła uderzenia była zbyt wielka.

komentarz

II set, 23:14. Do tego Paszek zrobiłą swoje w polu serwisowym.

komentarz

II set, 22:14. Bardzo autowa próba Grejman.

komentarz

II set, 20:15. Niezła obrona Wójcik w beznadziejnej sytuacji, ale chwilę potem akcję kończy Kaliszuk.

komentarz

II set, 19:14. Dąbrowianki nie zaskoczyły rywala i musiały na nowo wyprowadzać akcję, którą zniweczył błąd Horki, przekraczającej linie trzeciego metra.

komentarz

II set, 18:13. Wójcik weszła za Cvetanović i szybko zapunktowała na prawym skrzydle.

komentarz

II set, 17:12. Tauron MKS zbiera się w ataku o tempo szybciej od rywala i to było widać w próbie Paszek.

komentarz

II set, 16:12. Rabce nie udało się zdobyć drugiego asa z rzędu. MKS popracował blokiem i zatrzymał bezradnie asekurującą się Wawrzyniak.