12 mar 2017 14:45

MVP: Kaja Grobelna

1
komentarz

Polańska tym razem skutecznie na środku i to gospodynie wygrywają dzisiejsze spotkanie! (IV set, 25:23).

1
1
komentarz

Kolejna piłka meczowa obroniona. Środkowa z Łodzi posyła piłkę w aut (IV set, 24:23).

1
komentarz

Chemik walczy! Z VI strefy punktuje Zaroślińska (IV set, 24:22).

2
komentarz

Znakomity atak Grobelnej i to gospodynie mają pierwszą piłkę meczową (IV set, 24:21).

2

O czas natychmiast proci trener z Łodzi.

1
1
komentarz

Policzanki nadal walczą i nie mają zamiaru oddać tak łatwo tego meczu. Blok-aut po ataku Jagieło (IV set, 23:21).

komentarz

Grajber ofiarnie w obronie, jednak Grobelna popełnia bląd w ataku (IV set, 23:20).

1
komentarz

Zaroślińska dzisiaj dorzuca sporo "oczek" swoim rywalkom po pomyłkach w ataku (IV set, 22:19).

komentarz

Bardzo ważny punkt zdobywają gospodynie. Egzekutorką w tej akcji Grobelna (IV set, 21:18).

komentarz

Blok nawet nie zareagował na szybki atak Veljković (IV set, 20:18).

1

Drugą przerwę wykorzystuje szkoleniowiec Chemika.

komentarz

Zaroślińska popełnia fatalny błąd przeszkadzając rozgrywającej z Łodzi (IV set, 20:17).

komentarz

Druga linia uruchomiona. Grobelna nie wstrzymuje ręki w ataku (IV set, 19:17).

komentarz

Po przerwie Beier myli się w polu serwisowym (IV set, 18:17).

Szybko interweniuje szkoleniowiec z Polic.

komentarz

Blok Polańskiej i gospodynie odskakują na dwa oczka! (IV set, 18:16).

1
komentarz

Blok Grot Budowlanych! Na lewej flance zatrzymana Blagojević! (IV set, 17:16).

komentarz

Dokładnie tym samym odpowiadają łodzianki! (IV set, 16:16).

komentarz

Znakomity atak z obejścia Gajgał-Anioł! Defensywa łodzianek bez szans! (IV set, 15:16).

komentarz

Grobelna nie odpuszcza i po skutecznym ataku znów mamy remis (IV set, 15:15).

komentarz

Fatalna pomyłka Grajber. Siatkarka nie mieści się w boisku i posyła piłkę w aut. Na prowadzenie wychodzą liderki tabeli (IV set, 14:15).

komentarz

Kolejna szansa na kontrę łodzianek - niewykorzystana! Grot Budowlane zatrzymane na siatce (IV set, 14:14).

komentarz

Tym razem siatkarka Chemika myli się w polu serwisowym (IV set, 14:13).

1
komentarz

Blok-antenka po ataku Jagieło! Emocjonujące spotkanie punkt za punkt! (IV set, 13:13).

komentarz

Co się dzieje z łodziankami w polu serwisowym? Gospodynie oddają punkt za punktem (IV set, 12:12).

komentarz

Piorunujący cios Grobelnej! Blagojević ustrzelona! (IV set, 12:11).

komentarz

Kolejny błąd w polu serwisowym gospodyń. Tym razem pukt trafi Polańska (IV set, 11:11).

komentarz

Znów "czapa" na ekipe z Polic! (IV set, 10:9).

komentarz

Nieprzyjemna zagrywka Grobelnej, sprawia, że gospodynie mają kontrę, której nie wykorzystują! Chemikw piłkarskim stylu w obronie i zakomicie w ataku! (IV set, 9:9).

komentarz

Blok łodzianek z Beier w roli głównej! (IV set, 8:8).

komentarz

Pycia myli się w polu serwisowym (IV set, 8:7).

komentarz

Tym razem gospodynie przyjmują serwis Zaroślińskiej i szybko kończą akcję dopisując na swoje konto kolejny punkt (IV set, 7:7).

komentarz

As serwisowy Zaroślińskiej (IV set, 6:7).

komentarz

Zaroślińska celuje w Vincourovą, która nie radzi sobie w obronie (IV set, 6:6).

komentarz

W polu serwisowym myli się Veljković (IV set, 6:5).

1
komentarz

Kolejny błąd w tym secie Twardowskiej, która posyła piłkę za linie boiska (IV set, 5:5).

komentarz

Policzanki niedokładnością przy konstruowaniu akcji odbierali sobie szansę na skuteczne ataki (IV set, 5:3).

komentarz

Sprytna zdrapka Twardowskiej i gospodynie wychodzą na prowadzenie (IV set, 4:3).

komentarz

Sypa na prawe skrzydło i Bełcik ustrzelona atakiem (IV set, 3:3).

komentarz

Zaroślińska zatrzymana! Siatkarka dziś widocznie ma słabszy dzień (IV set, 2:3).

komentarz

Tym razem Twardowska nie myli się i pewnie kończy atak (IV set, 1:3).

komentarz

Błąd łodzianek w ataku i to przyjezdne znakomicie rozpoczynają tą partię (IV set, 0:3).

Blagojević rozpoczyna czwartego seta od znakomitej, punktowej zagrywki (IV set, 0:1).

komentarz

Blagojević z lewej flanki kończy trzecią odsłonę pojedynku (III set, 19:25).

2
komentarz

Środek uruchomiony i Sylwia Pycia zdobywa kolejny punkt dla swojej ekipy (III set, 19:23).

Polańska pewnie kończy na czystej siatce (III set, 18:23).

komentarz

Szybka sypa na środek i skuteczny atak Vejlković (III set, 16:21).

komentarz

Gospodynie gubią się i mają problem z wyprowadzeniem akcji, jednak zdobywają punkt zatrzymując na siatcę Zaroślińską (III set, 16:20).

1
1
komentarz

Blok łodzianek nie straszny Jagieło, która sprawnie obija ręce rywalek (III set, 15:19).

1
1
komentarz

Schodzi Twardowska, zaś pojawia się Grajber.

1
1

Czas dla trenera Krzyształowicza.

1
komentarz

Mocny atak Veljković po taśmie ze środka (III set, 15:17).

1
komentarz

Zdrapka Beier tuż za blok policzanek (III set, 15:16).

1
komentarz

Gospodynie zmarnowały szansę na dogonienie rywalek i wpadły w siatkę (III set, 14:16).

1
komentarz

Vincourova postanowiła zagrać do Grobelnej, która pewnie atakuje po skosie (III set, 14:15).

1
komentarz

Prezent od Chemika - Jagieło myli się w polu zagrywki (III set, 12:14).

1
komentarz

Gospodynie walczą z blokiem przyjezdnych, jednak nie są w stanie przedrzeć się na drugą stronę siatki (III set, 11:14).

1
komentarz

Polańska zagrywa i.. piłka leci daleeeko za linię 9. metra (III set, 11:13).

1

Przerwa dla szkoleniowca Chemika.

1
komentarz

Kolejny piorunujący cios Twardowskiej! W tej akcji ustrzelona w nieprzyjemny sposób zostaje Zaroślińska (III set, 11:12).

1
komentarz

Łodzianki bronią bombardujący cios Jagieło i wyprowadzają akcję, w której egzakutorką zostaje Twardowska (III set, 10:12).

1
komentarz

Gospodynie wpadają w siatkę (III set,8:12).

1
komentarz

Sypa do szóstej strefy, gdzie na piłkę czekała Grobelna (III set, 8:11).

1
komentarz

Niesamowita akcja obfitująca w spektakularne obrony zakończona punktem zdobytym przez Jagieło (III set, 7:11).

1

Przerwa dla szkoleniowca z Łodzi.

komentarz

Jagieło wprowadza coraz więcej życia na boisko i po bombardującym ciosie policzanki wychodzą na czteropunktowe prowadzenie (III set, 6:10).

komentarz

Polańska przebija piłkę na drugą stronę i "wystawia" Jagieło, która pewnie kończy z przechodzącej piłki (III set, 6:9).

komentarz

Policzanki nie pozostają bierne w tej grze i szybko punktują z prawej flanki (III set, 6:8).

komentarz

Pycia punktuje zza linii 9. metra! (III set, 6:7).

1
komentarz

Pycia rehabilituje się skutecznym atakiem (III set, 5:7)

1
komentarz

Kolejny raz sędzia odgwizduje błąd Pyci na siatce (III set, 4:7).

1
komentarz

I znów Bełcik popisuje się sprytną kiwką (III set, 3:5).

1
komentarz

Łodzianki świetnie pracują w obronie, jednak były w stanie przewidzieć kiwki z drugiej piłki Bełcik (III set, 2:4).