Liga Mistrzów: Grupa A
21 gru 2016 20:30
komentarz

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejne emocje z Ligą Mistrzów. Jutro jako ostatnia polska ekipa do rywalizacji 2. kolejki stanie Asseco Resovia Rzeszów. Początek jej meczu z Berlin Recycling Volleys o godzinie 18, natomiast zapraszamy na relajcę live już od godziny 17:45!

komentarz

Najwięcej punktów w meczu dla ZAKSY zdobył Sam Deroo. Belg zdobył 16 oczek przy 52 proc. skuteczności. 13 z nich po ataku, a 3 blokiem.

1

(Set III, 21:25) Ivan Castellani w aut! ZAKSA z trzecim zwycięstwem w tegorocznej Lidze Mistrzów!

1
komentarz

(Set III, 20:23) ZAKSA poczuła się chyba za pewnie. Buszek sprawdozny w przyjęciu przez Bontje z kretesem oblał egzamin.

komentarz

(Set III, 18:23) Bieniek pokazał na co go stać. Piłka wbita w boisko.

komentarz

(Set III, 17:21) Wymiana ciosów na lewym skrzydle. Efektowniej po stronie rywali ZAKSY.

komentarz

(Set III, 15:20) Kędzierzynianie z bezpieczną przewagą, jednak pozwalają sobie na wpadanie piłek, które nie powinny.

komentarz

Castellani prosi o czas, jednak małe szanse aby coś nim wskórał.

Czy ZAKSIE uda się wygrać spotkanie w trzech setach?
tak
nie
komentarz

(Set III, 14:18) Deroo tak się rozpędził w ataku, że nie spojrzał przed siebie. Nabił swój potężny atak idealnie w ręce blokujących.

1
1
komentarz

(Set III, 12:18) Dawid Konarski zbija piłkę jak na treningu. Co nie uderzy to punkt dla ZAKSY.

1
komentarz

(Set III, 11:16) Polscy koledzy Deroo podpuszczają przyjmującego. Gdy ten jest w pierwszej linii mocno serwują w efekcie czego są przechodzące, dziwnym trafem Belg jest zawsze w miejscu gdzie piłka jest na siatce. Dotychczasowy bilans to 4-1 dla Deroo.

1
1
komentarz

(Set III, 10:13) Wraz z trzecim setem, prezentowana jakość gry zarówno ZAKSY, jak i Noliko znacznie spadła. Teoretycznie kędzierzynianie wykonują wszystko poprawnie, lecz nie mają w związku z tym przewagi mentalnej nad rywalem.

1
komentarz

(Set III, 7:11) Deroo wykorzystuje przechodzącą. ZAKSA zaczyna odjeżdżać rywalom.

1
komentarz

(Set III, 7:9) Święta tuż, tuż. Obie ekipy wymieniają się prezentami w postaci punktów po zepsutych rozgrywkach.

1
komentarz

(Set III, 5:6) Ależ czapa od Bieńka!

1
komentarz

(Set III, 5:5) Na trzeciego seta wrócił Buszek. To właśnie ten zawodnik melduje się na linii 9. metra.

1
1
komentarz

(Set III, 4:4) Składany o wiele lepiej prowadzi grę Noliko od Wolańskiego. Stąd ZAKSA zaczęła sie gubić w bloku i na coraz więcej pozwalać rywalom.

1
komentarz

(Set III, 3:3) Długi łądny atak Rychlickiego po przekątnej. Blokujący ZAKSY przez dwa sety zdążyli już rozpracować Polaka z Noliko, jednak ten nadal sobie radzi z ich rękami.

1
komentarz

(Set III, 1:2) Niesamowite jak walecznie podeszli do trzeciego seta zawodnicy Noliko. Deroo i Konarski biją z całych sił, Belgowie padają broniąc, lecz utrzymują piłkę w górze.

1

Po dwóch setach najlepszym zawodnikiem ZAKSY jest Dawid Konarski. Atakujący ma na swoim koncie 10 punktów zdobytych przy 64 proc. skuteczności. Jego vis-a-vis, Kamil Rychlicki ma o trzy oczka więcej. Zdobył 13 punktów przy 52 proc. skuteczności.

komentarz

(set II, 22:25) Deroo "z haka" załatwił rywali! ZAKSA z prowadzeniem 2:0!

2
komentarz

(set II, 22:24) Bontje chyba nadal ma Polskę w sercu, bowiem psuje zagrywkę i daje setową ZAKSIE.

2
komentarz

(set II, 22:23) Bruno blok-aut. Zapowiada się emocjonująca końcówka.

komentarz

(set II, 21:22) Niesamowicie szybka piłka od Toniuttiego z 4. metra do Tillie na skrzydło. Efektowna akcja powstrzymana jeszcze bardziej efektownym blokiem.

komentarz

(set II, 19:21) Kędzierzynianie nie mogą powiedzieć, że wygrywają za sprawą dominacji sportowej. Na papierze są o wiele lepszą drużyną, lecz nie pokazują tego na boisku. Spora zasługa w ich obecnym prowadzeniu jest szczęścia.

komentarz

(set II, 17:19) Tillie za Buszka. Kiedyś musiała przyjść ta zmiana.

komentarz

(set II, 17:19) Ależ czapa Rychlickiego na Buszku!

komentarz
komentarz

(set II, 16:19) Obie ekipy kiwają, a jedynie ZAKSA obraca to w punkt.

komentarz

(set II, 16:18) Bruno od jakiegoś czasu bardzo dobrze spisuje się na skrzydkłach. W ostatniej akcji kończy na potrójnym bloku.

komentarz

(set II, 15:17) Dawno nie widziany Konarski, znów daje o sobie znać.

komentarz

(set II, 15:16) Kolejna dobra zagrywka Bieńka, jednak tym razem niefortunnie piłka wraca i wpada w linię boczną boiska.