08 gru 2016 18:00
komentarz

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne siatkarskie emocje wraz z WP SportoweFakty.

komentarz

Najlepszym zawodnikiem meczu został autor punktu na wagę zwycięstwa - John Gordon Perrin.

Jak mówią, zwycięzców się nie ocenia i z takim przeświadczeniem wicemistrzowie Polski wrócą do kraju. Prosto pojadą do Kielc, gdzie już w sobotę o godzinie 17 zmierzą się z Effectorem w ramach rozgrywek PlusLigi.

komentarz

(V set, 15:17) Do trzech razy sztuka. Asseco Resovia Rzeszów wygrywa swój pierwszy mecz w tegorocznej Lidze Mistrzów.

1
komentarz

(V set, 15:16) Zepsuta zagrywka Dukli i trzecia meczowa Pasów.

komentarz

(V set, 15:15) Patucha po raz kolejny. Wymiana ciosów obu ekip.

1
komentarz

(V set, 14:14) Patucha wytrzymał presję i huknął na prawym skrzydle. Wojtaszek bez szans w obronie.

komentarz

(V set, 13:14) Nowakowski wszedł na podwyższenie bloku i w duecie z Dryją powstrzymuje rywala.

komentarz

(V set, 13:13) Dukla miała kapitalną okazję do wywalczenia piłki meczowej. Nie udała im się owa sztuka za sprawą juniorskiego błędu i oddania punktu rzeszowianom.

komentarz

(V set, 12:12) Resoviacy mają dzisiaj więcej szczęścia, niż umiejętności. Depowski cudem kończy na lewsym skrzydle.

komentarz

(V set, 12:11) Kompletnie nietrafione zagrania Asseco Resovii, słuszne prowadzenie Dukli Liberec.

komentarz

(V set, 10:10) Blok na atakującym Asseco Resovii, a następnie jej błąd i już na tablicy wyników idnieje remis.

komentarz

(V set, 8:10) Możdżonek wchodzi za Lemańskiego.

komentarz

Jak się okazuje, obecność Depowskiego jest wymuszona bowiem Winters doznał urazu, który wykluczył go z gry.

1
komentarz

(V set, 7:9) Gospodarze grają dobrze, ale pogrążają się błędami własnymi. Nadzieja na zwycięstwo Asseco Resovii.

komentarz

(V set, 7:8) Niesamowite jak bronią siatkarze Dukli. Dopiero atak Perrina kończy akcję.

komentarz

(V set, 6:6) Mistrzowskie zagranie Asseco Resovii. Perrin atakuję z pipe'a na czystej siatce.

komentarz

(V set, 5:4) Atakujący Dukli zablokowany.

komentarz

(V set, 5:3) Stolc wchodzi w pole serwisowe i automatycznie Asseco Resovia traci kontrolę nad meczem.

komentarz

(V set, 2:2) Podrażniony Schmitt kończy akcję.

komentarz

(V set, 2:1) Patucha się rozegrał, z kolei rzeszowianie jeszcze bardziej przysnęli.

komentarz

Takiego obrotu wydarzeń po dwóch pierwszych setach nikt się nie spodziewał. Przed nami tie-break.

1
komentarz

(IV set, 25:23) Kosmiczny aut Schmitta. Niespodziewanie zobaczymy tie-breaka w Czechach.

komentarz

(IV set, 24:22) Cóż za akcja w wykonaniu Dukli. Asseco Resovia miała wszystkie argumenty po swojej stronie, a mimo to przegrała akcję, w której dyktowała warunki...

komentarz

(IV set, 22:22) Aut Dukli Liberec. Co nie ugrają rzeszowianie sportowo, to zdobętą za sprawą szczęścia.

komentarz

(IV set, 22:21) Blok Pasów. Polacy wracają z dalekiej podróży.

komentarz

(IV set, 22:20) Wicemistrzowie Polski nadrabiają szczęściem. Czy wystarczy go do zamknięcia meczu w czterech setach?

komentarz

(IV set, 21:18) Kontratak Pasów w aut i trzy punkty starty nadal się utrzymują.

komentarz

(IV set, 20:17) Asseco Resovia stoi ze swoją grą, a siatkarze zaczynają patrzeć po sobie z wyrzutami.

komentarz

(IV set, 19:16) Schmitt atakuje, a mimo to nie może zapunktować.

komentarz

(IV set, 18:15) Sporo nieporozumień po obu stronach siatki. Ostatni dzwonek dla Asseco Resovii Rzeszów na wyrównanie stanu rywalizacji w czwartym secie.

komentarz

(IV set, 16:14) Teoretycznie, każda akcja Asseco Resovii jest efektowna, jednakże nadal Pasy tracą punkty do solidnie grającego rywala.

komentarz

(IV set, 15:14) Patucha od jakiegoś czasu się nie myli, co mocno rzutuje na wynik.

1
komentarz

(IV set, 14:13) Schmitt próbuje ratować swoją drużynę z opresji.

komentarz

Andrzej Kowal już dłużej nie czeka na Schoepsa. Wchodzi Schmitt.

komentarz

(IV set, 12:11) Asseco Resovia strasznie słabo wypada w ofensywie. Nadrabia jedynie blokiem.

1
komentarz

(IV set, 9:9) W końcu Jochen Schoeps atakuje na pełnym zasięgu, z pełną siłą.

1
komentarz

(IV set, 8:8) Depowski mocno zagrywa, co bezpośrednio daje kontrę Pasom. Bez większych problemów wykorzystuje ją Perrin.

komentarz

(IV set, 8:7) Kontra i Dominik Depowski w akcji.

komentarz

(IV set, 8:5) Jochen Schoeps zablokowany. Z jednej strony dobrze, że Kowal daje mu szansę gry, aby wszedł w rywalizację, jednak z drugiej strony przykro patrzeć na taką grę niemieckiego atakującego.

1
komentarz

(IV set, 4:4) Na potwierdzenie poprzedniego wpisu. Sławomir Stolc posyła asa serwisowego.

1
komentarz

(IV set, 3:4) Stolc dobrze rozpoczyna seta od punktowania rzeszowian na lewym skrzydle.