01 lut 2017 20:30
komentarz

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na pozostałe relacje live prowadzone przez WP Sportowe Fakty.

komentarz

Najlepszym zawodnikiem meczu był Juantorena. Atakował z 83 proc. skuteczności, a przyjmował z 38 proc. Łącznie zapunktował 13 razy.

2

Dzisiejsza porażka we Włoszech Asseco Resovii oznacza, że o być albo nie być w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów zawalczą w Berlinie z Berlin Recycling Volleys.

Do starcia dojdzie 14 lutego.

1
komentarz

(III set, 25:16) Cucine Lube kończy mecz i to jak! As serwisowy kończy mecz Asseco Resovii.

1
komentarz

(III set, 23:16) Świetna obrona Wojtaszka na nic się nie zdała. Resovia nie kończy swojego uderzenia, a Lube bez problemu kończy.

1
komentarz

(III set, 21:16) Dawid Dryja daje nadzieje Pasom na odwrócenie losów spotkania. Posyła asa na stronę rywala.

1
komentarz

(III set, 21:14) Gasi piłkę Cebulj.

komentarz

(III set, 20:12) Grebennikov tyłem w obronie idealnie dogrywa do amerykańskiego rozgrywającego, który sypie do Candellaro.

komentarz

(III set, 19:12) Kolejna zagrywka nie do przyjęcia Bułgara. Wraca Rossard.

komentarz

(III set, 18:12) Niesamowicie trudna zagrywka Sokołowa.

1
komentarz

(III set, 17:12) A Christenson wyciaga ekipę z opresji wystawiając na środek.

komentarz

(III set, 16:12) Po powrocie z przerwy Cebulj nie radzi sobie z blokiem Dryji.

1
komentarz

(III set, 16:10) Z seta na set coraz gorzej. W pierwszym jedynie jeden punkt różnicy na II przerwie technicznej, w drugim cztery punkty, a w trzecim sześć.

komentarz

(III set, 15:10) Rzeszowianie robią przejście. Lube popełniło błąd.

komentarz

(III set, 14:9) Długo nie trzeba było czekać na reakcję Kowala. Wchodzi Tichacek za Drzyzgę, który niby dobrze zaczął zagrywką, ale na rozegraniu gra fatalnie.

komentarz

(III set, 13:8) W porównaniu do tego co pokazuje Christenson z Juantoreną na pipe, Drzyzga za takie rozegrania do Perrina powinien być karany.

1
komentarz

(III set, 11:7) Sokołow na dobre włączył się do gry. Punktuje raz serwisem, raz atakiem. Na prawym jest nie do zatrzymania.

komentarz

(III set, 9:6) Do trzech razy sztuka. W końcu Schmitt kończy to czego nie skończył za 1 i 2 razem.

komentarz

(III set, 9:5) Trzecia zagrywka Sokołowa z rzędu punktowa.

komentarz

(III set, 8:5) Lube zamęcza Pasy zagrywką, raz serwują "bombę", a raz floata. Rzeszowianie kompletnie się w tym gubią.

komentarz

(III set, 7:5) Po chwili również Sokołow melduje się w polu serwisowym i podobnie jak Serb punktuje Polaków zagrywką.

komentarz

(III set, 5:4) Stanković zameldował się na linii 9. metrai od razu zaskoczył Pasy zagrywką.

komentarz

(III set, 3:3) Stanković efektownie skończył na środku siatki.

komentarz

(III set, 1:2) Szkoda tej akcji dla Polaków. Drzyzga znów dobrze zaserwował, Włosi ledwo co przebili, a Pasy tego nie wykorzystały na kontrze. Zemścił się Sokołow na prawym ataku.

komentarz

(III set, 0:2) Kolejny as Drzyzgi!

komentarz

(III set, 0:1) Drzyzga wrócił na boisko i od razu zaczął od asa.

komentarz

W trzecim secie wraca Schmitt i Drzyzga. Zostaje Ivović za Rossarda.

W drugiej partii Lube odpaliło zagrywką i rzeszowianie od razu zaczęli się gubić w grze. Ofensywno - defensywna para, Rossard - Perrin nie zdała egzaminu i w połowie sta za Francuza wszedł Ivović, lecz i on nie uratował wyniku dla Asseco Resovii.

komentarz

(II set, 25:16) Błędy Pasów kończą wymianę drugiej odsłony.

komentarz

(II set, 22:15) Jak na zawołanie, blok Możdżonka na Stankoviciu.

1
komentarz

(II set, 22:14) Blok - aut Schoepsa, jest przejście.

komentarz

(II set, 22:13) Wcześniej blokował Juantorena, teraz Drzyzga posłał piłkę na lewy do Ivovicia, a tego zatrzymał Sokołow.

komentarz

(II set, 21:13) A Schopes tak samo zablokowany. Asseco Resovia bez "naboi".

komentarz

(II set, 20:13) O takiej czapie Schmitt za szybko nie zapomni... Wchodzi Schoeps.

komentarz

(II set, 19:13) Przerwa dla Kowala.

komentarz

(II set, 18:13) Schmitt gonił piłkę, gonił i nie dogonił...

komentarz

(II set, 16:13) Ivović nabija piłkę bezwzględnie na ręce rywala.

1
komentarz

(II set, 16:12) Kanadyjski atkaujący Resovii zablokowany. Co ciekawe jest to pierwszy blok Lube w tym meczu.

1
komentarz

(II set, 15:12) Kolejne rozegranie Włochów przez środek pipe'am.

1
komentarz

(II set, 13:11) Czas dla Blenginiego.

komentarz

(II set, 13:10) Upragniony as serwisowy Pasów. Popisał się nim Schmitt.

komentarz

(II set, 12:9) Sokołow zablokowany!

komentarz

(II set, 11:8) Przerwa dl Kowala wybiła Juantorene z serwisu.

komentarz

(II set, 10:7) Punktuje Sokołow jak rasowy kiler.

komentarz

(II set, 9:6) Kowal zmienia Rossarda na Ivovicia. Odważnie.

komentarz

(II set, 9:6) Wracają rzeszowskie demony. Rozbita defensywa Pasów.

komentarz

(II set, 8:6) W kolejnej akcji Kubańczyk nie pozostawia złudzeń Asseco Resovii. Punkt dla Lube.

1
komentarz

(II set, 7:6) Jest i blok na przyjmującym Lube! Rossard zamknął skrzydło Juantorenie.