Liga Mistrzów: Grupa B
14 lut 2017 19:30
komentarz

Autowy atak Marko Ivovicia kończy piątą partię spotkania a zarazem cały pojedynek (V set, 15:13).

14

Trener Kowal interweniuje prosząc o przerwę.

7
komentarz

Szczelny blok berlińczyków i to gospodarze mają pierwszą piłkę meczową (V set, 14:13).

1
1
komentarz

Kromm zmieścił się pomiędzy rękami blokujących (V set, 13:13).

1
komentarz

Kolejna bombardująca zagrywka rozpoczęła akcję, a zakończył ją bombardujący cios Ivovicia (V set, 12:!3).

1

Trener z Berlina szybko reaguje na wynik.

1
1
komentarz

As serwisowy Thomasa Jaeschke! Rzeszowianie doprowadzają do remisu (V set, 12:12).

3
komentarz

Rzeszowski mur zatrzymuje BVR (V set, 12:11)

3
komentarz

Dokładne rozegranie na lewe skrzydło, a tam na piłkę czekał już znakomicie dysponowany w ataku Ivović (V set, 11:10).

1
komentarz

No i kolejna zepsuta zagrywka rzeszowian w piątym secie (V set, 11:9).

komentarz

Perrin pewnie na prawym skrzydle (V set, 10:9).

1
1
komentarz

Po reakcji sztabu szkoleniowego BVR sędzia pierwszy odgwizduje gościom błąd podwójnego odbicia (V set, 10:8).

komentarz

Trzecia zepsuta zagrywka Resovii w rozstrzygającym secie (V set, 8:7).

1
komentarz

Ter Maat miał przed sobą tylko pojedyńczy blok. Czyżby przestraszył się Johna Perrin? Atakujący wyrzuca piłkę w aut (V set, 6:6).

1
1
komentarz

Tym razem rzeszowianie znakomicie radzą sobie z bombardującą zagrywką. Rozegranie do Ivovicia skutkuje kolejnym punktem (V set, 6:5).

1
komentarz

As serwisowy berlińskiego atakującego (V set, 6:4).

komentarz

Pasy ciągle walczą i nie wstrzymują ręki. Mocny atak z lewego skrzydła Ivovicia (V set, 4:4).

1
komentarz

Zła sypa na siatkę utrudniła atak amerykańskiemu zawodnikowi. Efektowna czapa zatrzymała Thomasa Jaeschke (V set, 3:2).

1
komentarz

Rzeszowianie znakomicie w defensywie, by po chwili popisać się efektownym blokiem (V set, 2:2).

1
komentarz

W kolejnej akcji rozgrywający posłał jednak zagrywkę w siatkę (V set, 2:1).

komentarz

Kuhner swoją bombardującą zagrywką ustrzelił Ivovicia (V set, 2:0).

Błąd w ataku Thomasa Jaeschke otwiera piątą partię spotkania (V set, 1:0).

1
komentarz

Bezbłędny w tym secie Jaeschke kończy czwartą partię! Przed nami tie-break!

9
komentarz

Rzeszowianie nie wykorzystują pierwszej piłki setowej myląc się na zagrywce (IV set, 20:24).

1
2
komentarz

Mistrzowska akcja rzeszowian. Szybka wrzutka Drzyzgi do Możdżonka, który z impetem umieszcza piłkę w boisku rywala (IV set, 19:24).

3
komentarz

Sypa na lewe skrzydło, a tam na piłkę czekał już Jaeschke (IV set, 18:23).

3
komentarz

Drzyzga wybrał idealny moment i.. rozgrywający zatrzymuje na siatce Kromma (IV set, 17:22).

2
1
komentarz

Ter Maat wykorzystuje podwójny blok rzeszowian (IV set, 17:21).

1
komentarz

Blok-aut! Z lewej flanki punktuje Perrin (IV set, 15:21).

1
komentarz

Punkt trenerski. Ivović po krótkiej przerwie myli się w polu serwisowym.

1

Drugą przerwę wykorzystuje szkoleniowiec z Berlina.

1
komentarz

Ściana rzeszowian! Para Perrin-Dryja zatrzymuje niemieckiego atakującego (IV set, 14:20).

2
komentarz

Kolejne fenomenalne zagranie rzeszowian! Szósta strefa i.. piorunujący atak Johna Perrin (IV set, 14:19).

1
komentarz

As serwisowy amerykańskiego siatkarza! (IV set, 13:18).

3

Jaeschke zagrywa, sędzia pokazuje aut, jednak trener prosi o challenge.

1
komentarz

Zmiana w ekipie z Berlina. Na boisku pojawił się Zhukowski.

1
1
komentarz

Cóż to był za atak! Dryja znakomicie w kontrze (IV set, 13:17).

2
komentarz

Rzeszowianie nie dają sobie wyrwać tej przewagi i na drugą przerwę techniczną schodzą mając trzy "oczka" więcej od rywala (IV set, 13:16).

2
komentarz

Słabe przyjęcie rzeszowian, jednak Ivović znajduje wolne pole w boisku rywali i właśnie tam lekkim plasem umieszcza piłkę (IV set, 12:15).

1
komentarz

Starcie środkowych wygrywa Kromm (IV set, 12:14).

1
komentarz

As serwisowy Johna Perrin (IV set, 11:14).

Szybka interwencja szkoleniowca BVR.

komentarz

Przechodzącą piłkę wykorzystał Ivović (IV set, 11:13).

komentarz

Drzyzga popracował w obronie, jednak Perrin nie zmieścił się w boisku (IV set, 11:11).

komentarz

Soczysty atak ze środka Możdżonka (IV set, 10:11).

komentarz

Amerykanin coraz lepiej czuje się na ataku (IV set, 9:10).

komentarz

Atak w aut i to rzeszowianie wychodzą na prowadzenie (IV set, 8:9).

komentarz

Akcja meczu, którą wygrywają rzeszowianie! Seria fantastycznych wymian zakończona piorunującym atakiem Thomasa Jaeschke (IV set, 8:8).

komentarz

Ivović atakuje po antence i to gospodarze schodzą na pierwszą przerwę techniczną w tym secie z jednopunktową przewagą (IV set, 8:7).

komentarz

Tym razem Wojtaszek nie jest w stanie utrzymać na rękach bombardującego ataku Ter Maata (IV set, 7:7).

komentarz

Wojtaszek znakomicie w obronie, a egzekutorem w tym zagraniu był Jaeschke (IV set, 6:7).

komentarz

Jaeschke zagrywa i... Kromm ustrzelony! (IV set, 6:6).

komentarz

Tym razem to gospodarze mylą się w polu serwisowym (IV set, 6:5).

komentarz

Ustrzelony w ataku Perrin (IV set, 6:4).

komentarz

W rzeszowie znakomicie funkcjonuje druga linia! BVR nie ma sposobu na zatrzymanie takich akcji (IV set, 5:4).

komentarz

Drzyzga myli się w polu serwisowym (IV set, 4:1).

1
komentarz

Sędzia dzisiaj podejmuje niepewne decyzje. Tym razem "gwizdnęło mu się", zatem zadecydował o powtórzeniu akcji.

komentarz

Berlińczycy walecznie w obronie, jednak oddają piłkę rzeszowianom, którzy mylą się w ataku (IV set, 3:0).

Fatalny odbiór Ivovicia! Piłka została w rękach przyjmującego (IV set, 2:0).

komentarz

Druga linia i.. Jaeshke kończy akcję! Rzeszowianie pozostają w grze (III set, 21:25).

komentarz

BVR jednak ma dzisiaj ochotę na dłuższą potyczkę i psuje kolejny serwis (III set, 21:24).

komentarz

Perrin miał nadzieję na obicie rąk berlińczyków, niestety zabrakło centymetrów (III set, 21:23).

1
1

O drugą w tym secie przerwę prosi szkoleniowiec BVR.

2
komentarz

Czapa rzeszowskiego kolektywu! Rzeszowianie w końcówce odskakują na trzy oczka (III set, 20:23).

komentarz

Walentynkowy prezent od berlińczyków, czyli błąd w polu serwisowym (III set, 20:22).

1
komentarz

Nie wykorzystujemy kolejnego kontrataku! Bardzo dobra obrona zmarnowana, przy tak słabej ofensywie Pasów (III set, 20:21).

komentarz

Znakomicie dysponowany w dzisiejszym spotkaniu Ivović kończy kolejną akcję (III set, 19:21).

komentarz

Nieudana zmiana zadaniowa. Lemański pojawia się w polu serwisowym by.. zepsuć zagrywkę (III set, 18:20).

komentarz

Akcja Ivovicia! Przyjął w punkt by po chwili znakomicie zaatakować (III set, 17:20).

komentarz

Możdżonek wygrywa walkę na siatce z Okoliciem (III set, 16:19).

komentarz

Punkt przyznany dla rzeszowian. Piłka uderza w blok i wracając na stronę berlińczyków ma kontakt z atakującym (III set, 14:18).

komentarz

Lekkie zamieszanie. Asseco Resovia poprosiła o challenge.

1
komentarz

Sędzia pierwszy bezlitosny dla rzeszowian. Arbiter odgwizduje błąd podwójnego odbicia... jedną ręką? (III set,14:17).

komentarz

Schott z prawego skrzydła nie pozostawia złudzeń rzeszowianom (III set, 13:17).

1
komentarz

Ponownie Jaeschke posyła piorunującą piłkę w stronę berlińczyków (III set, 12:16).

Drzyzga przyspieszył na lewe skrzydło, jednak Perrin nie złapał dokładnie piłki i zaatakował w aut (III set, 12:15).

komentarz

Zmiana w ekipie gości. W miejsce Paula Carrolla - Ter Maat.

1

komentarz

Perrin w roli rozgrywającego, który dokładnie rzucił piłkę na prawe skrzydło! Bombardierem w tej akcji Thomas Jaeschke! (III set, 11:15).