Liga Mistrzyń: Grupa C
25 sty 2017 20:30
komentarz

Tauron MKS przegrał pierwsze spotkanie na swoim terenie w LM, ale może pocieszać się jednym urwanym setem. Teraz czeka go rywalicja w Toruniu z Giacomini Budowlanymi, a kolejne mecze Ligi Mistrzyń rozegra po raz kolejny w swojej hali.

komentarz

Set IV, 14:25. Któż, jak nie Pereira, mógł skończyć ten mecz?

komentarz

Set IV, 14:24. Koreańska siła - Daria Paszek 2:0...

komentarz

Set IV, 14:23. Koreańska siła - Daria Paszek 1:0.

komentarz

Set IV, 14:22. Na nic zdał się spryt Kaliszuk, splasowała w sam podwójny, wysoki blok.

komentarz

Set IV, 13:21. Wystarczył jeden przerzut do Heleny Horki, by wyjaśnić losy akcji.

komentarz

Set IV, 12:21. Trochę męczyły się siatkarki z Turcji, ale w końcu Uslupehlivan wykazała się celnością.

komentarz

Set IV, 11:20. Koreańska przyjmująca byłą skuteczna aż do bólu, co poczuła Kaliszuk.

komentarz

Set IV, 10:18. Długie przebijanie i próby wzajemnego oszukania się skończyła Kaliszuk atakiem z nadgarstka.

komentarz

Set IV, 9:18. Za to Kim Yeon-Koung nie miała problemu ze skutecznością.

komentarz

Set IV, 9:17. Wyraźna pomyłka Maret Balkestein.

komentarz

Set IV, 8:17. Dogranie do Horki było złe, akcja Natalii z drugiej linii - jeszcze gorsza.

komentarz

Set IV, 7:16. Ganszczyk obrała kierunek ataku i nie pomyliła się w swoich założeniach.

komentarz

Set IV, 6:16. Wyraźnie zgasł Tauron MKS, ucichła także Hala Centrum.

komentarz

Set IV, 6:15. Wściekły, acz niecelny atak Kaliszuk.

komentarz

Set IV, 6:14. Natalia idealnie zmieściła piłkę w ósmym metrze boiska mimo wymagającej pozycji.

czas 4 SET

Nic z tego, choć Serramalera jeszcze dyskutuje z drugim sędzią i jest upominany przez głównego arbitra.

komentarz

Set IV, 5:13. Poważna pomyłka Kaliszuk w akcji między blokiem i antenką, ale jeszcze będzie korzystać z wideoweryfikacji.

komentarz

Set IV, 5:11. Horka skorzystała z wolnej prostej.

komentarz

Set IV, 4:11. Subtelna kiwka Babat znalazła swoje miejsce w boisku. Znów ratunkowa przerwa dla Taurona MKS-u.

komentarz

Set IV, 4:9. Drobne przełamanie dwoma punktami z rzędu, teraz walkę na siatce wygrały Paszek i Sikorska.

komentarz

Set IV, 2:9. Kim cieszyła się po bloku na Horce w iście azjatyckim stylu. Wchodzi Kathleen Weiss.

komentarz

Set IV, 2:8. Wyraźna przewaga faworyta w czwartym secie. Castiglione nie obroniłą uderzenia Kim.

komentarz

Set IV, 2:7. Kaliszuk nie została zatrzymana przez blok. Tylko przez taśmę.

komentarz

Set IV, 2:6. Dość niezborna akcja MKS-u zakończona dotknięciem siatki. Czas bierze Serramalera.

komentarz

Set IV, 2:4. Erdem-Dundar punktowała z obiegnięcia.

komentarz

Set IV, 1:3. Turczynki mają dużo szczelniejszy blok niż wcześniej.

komentarz

Set IV, 1:1. Rewanżuje się Kaliszuk, wcześniej były protesty wobec bierności sędziego przy domniemanym błędzie środkowej Fenerbahce.

komentarz

Set IV, 0:1. Tego seta zaczynamy od bloku Natalii.

komentarz

Set III, 25:22. Helena Horka sprawia, że mecz trwa dalej!

komentarz

Set III, 24:22. Dilik oszukała środkowe rywala.

komentarz

Set III, 24:21. Fenerbahce pogubiło się po wybloku Ganszczyk, piłka setowa.

komentarz

Set III, 23:21. Ogromny aut po uderzeniu Natalii!

komentarz

Set III, 21:21. Fatalnie w skutkach pomyliła się w próbie kiwania Kaliszuk. Czas dla gospodarza meczu.

komentarz

Set III, 21:20. Świetnie broniła Lemańczyk, ale Natalia była arcyskuteczna w próbie z drugiej linii.

komentarz

Set III, 21:19. Wróciły Dilik i Balkestein. Czas dla gości po punkcie Kaliszuk.

komentarz

Set III, 20:19. Castiglione przeprasza za poprzednią akcję uderzeniem w drugiej piłki.

komentarz

Set III, 19:19. Polski zespół zmarnował szansę na punkt, zapomniał, że Yeoun-Koung dwa razy w jednej wymianie się nie myli.

komentarz

Set III, 18:18. Kim obija piłkę o ręce Ganszczyk.

komentarz

Set III, 18:17. Tamara Kaliszuk znów wprawia fanów w ekstazę, zaś Abbondanza bierze czas.

komentarz

Set III, 17:17. Autowy serwis Natalii Pereiry, set zapowiada się ciekawie.

komentarz

Set III, 16:16. Kibice dali się porwać tej długiej i pełnej obron wymianie, w końcu zakończonej obiciem bloku postawionego przez Castiglione.

komentarz

Set III, 16:15. Ależ seria, ależ blok duetu Sikorska-Paszek!

komentarz

Set III, 15:15. Trybuny szaleją po akcji Paszek umieszczającej piłkę w polu.

komentarz

Set III, 14:15. Horka nie zapomniała czasów Ligi Mistrzyń z Winiarami Kalisz i znów daje popalić rywalkom.

komentarz

Set III, 13:15. Tym razem Brazylijka Natalia zmieściła piłkę w linii.

komentarz

Set III, 12:14. Ganszczyk znów skarciła Holenderkę za zbyt oczywiste zagranie.

komentarz

Set III, 11:14. Maret Balkestein jednak otarła piłkę o palce blokujących w MKS-ie.

komentarz

Set III, 11:13. As Kaliszuk, piłka spadła tuż za siatką!

komentarz

Set III, 10:13. Ganszczyk znalazła porozumienie w ataku z Castiglione.

komentarz

Set III, 9:12. Ale i 35-letnia Helena Horka ma coś ciekawego w zanadrzu, jeśli chodzi o zagrania.

komentarz

Set III, 8:12. Kim Yeon-Koung jest nie do zdarca, co było widać w ostatniej akcji.

komentarz

Set III, 7:11. MKS nie stracił rezonu po asie Edy Dundar, Kaliszuk plasowała dobrze w wolną strefę.

komentarz

Set III, 6:10. Paszek nie potwierdziłą zwyżki dyspozycji w zagrywce.

komentarz

Set III, 5:9. Od przyjęcia Paszek do rozpaczliwego ataku Kaliszuk - nic w tej akcji MKS-owi nie wyszło.