Puchar Polski: 1/2 finału
14 sty 2017 18:00
komentarz

To już koniec emocji na dziś z Hali Stulecia we Wrocławiu . Dziękujemy za przeżywanie siatkarskich emocji wraz z nami i zapraszamy na relację z niedzielnego (15 stycznia) pojedynku finałowego, którego skład będzie dokładnie taki sam jak rok temu.

1
czas 3 SET

Nagrodę MVP otrzymał Robert Milczarek, libero PGE Skry Bełchatów.

2
GDA 21 : 25 SKR
czas 3 SET

III set (27:29, 22:25, 21:25). Koniec meczu. Po kolejnym ataku Mariusza Wlazłego, zespół PGE Skry zapewnił sobie udział w finale Pucharu Polski. Zmierzy się w nim z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

3
komentarz

III set (27:29, 22:25, 21:24)Mariusz Wlazły jak profesor wybił piłkę po bloku. Pierwsza piłka meczowa.

3
komentarz

III set (27:29, 22:25, 21:23)Szymon Romać, który wszedł w ramach klasycznej podwójnej zmiany, skończył ważny atak.

1
komentarz

III set (27:29, 22:25, 19:23)Artur Szalpuk w roli głównej. To bohater trzeciego seta.

1
1
komentarz

III set (27:29, 22:25, 17:21)Nicolas Uriarte rozegrał na czystą siatkę do Artura Szalpuka. Wygląd to na przejaw manisfestacji siły.

1
komentarz

III set (27:29, 22:25, 16:20)Szymon Jakubiszak tym razem nadział się na podwójny blok. PGE Skra już bardzo blisko wygrania całego meczu.

1
komentarz

III set (27:29, 22:25, 16:18)Bartosz Pietruczuk przypomniał o swojej obecności na boisku. Lotos Trefl wciąż w grze.

1
komentarz

III set (27:29, 22:25, 14:17). Nieczyste odbicie odgwizdane Michałowi Masnemu. Nikt z gdańszczan nie zgadzał się z tą decyzją, ale sędziowie pozostali nieugięci.

1
komentarz

III set (27:29, 22:25, 13:15). Kiedy ma piłkę na pełnym zasięgu, jest nie do zatrzymania. W roli głównej Srećko Lisinac.

1
komentarz

III set (27:29, 22:25, 12:13)Szymon Jakubiszak zgasił blokiem kiwkę Nicolasa Uriarte.

1
1
komentarz

III set (27:29, 22:25, 10:12). Brzydki fragment gry. Seria zepsutych zagrywek.

komentarz

III set (27:29, 22:25, 8:11). Kolejna bomba Srećko Lisinaca z zagrywki.

komentarz

III set (27:29, 22:25, 8:10)Srećko Lisinac zrehabilitował się asem serwisowym za nieudany atak.

komentarz

III set (27:29, 22:25, 8:9)Artur Szalpuk pewnym punktem PGE Skry w trzecim secie.

1
1
komentarz

III set (27:29, 22:25, 7:7)Dmytro Paszycki w pojedynkę zatrzymał Srećko Lisinaca, a Bartosz Gawryszewski posłał asa. Popis środkowy Lotosu Trefla.

komentarz

III set (27:29, 22:25, 4:7)Bartosz Gawryszewski uderzył w aut. Lotos Trefl znów nienajlepiej rozpoczął seta.

komentarz

III set (27:29, 22:25, 3:5). Float też potrafi być bardzo kąśliwy, co pokazał Karol Kłos.

1
komentarz

III set (27:29, 22:25, 2:3)Artur Szalpuk nie pomylił się z lewego skrzydła.

komentarz

III set (27:29, 22:25, 1:1) Trzecią partię udanie zaczyna Schulz z prawego skrzydła na potrójnym bloku.

Czy Lotosowi Trefl uda się odwrócić losy meczu?
komentarz

Wracamy po przerwie. Obie ekipy w takich samych składach w jakich kończył drugą partię.

komentarz

Teraz przed nami około 10 minut przerwy.

GDA 22 : 25 SKR
czas 2 SET

II set (27:29, 22:25). Koniec drugiego seta. Challenge wzięty przez zespół PGE Skry wykazał, że piłka po kiwce Artura Szalpuka wpadła w boisko Lotosu Trefla.

komentarz

II set (27:29, 22:24). Do czterech razy sztuka - pomyślał Mariusz Wlazły.

2
komentarz

II set (27:29, 22:23)Mariusz Wlazły raz jeszcze blokowany. Temperatura pojedynku wzrasta z każdą kolejną akcją!

1
1
komentarz

II set (27:29, 21:23). Ależ akcja defensywna Lotosu Trefla! A na jej koniec zablokowany Mariusz Wlazły.

1
komentarz

II set (27:29, 19:23). Popisowy atak Srećko Lisinaca. Serb pokazał, że potrafi wisieć i wisieć w powietrzu.

1
komentarz

II set (27:29, 19:22). Damian Schulz wyraźnie odżył. Ale to nadal może nie wystarczyć na wygranie seta.