komentarz

To już koniec emocji na dziś z Hali Azoty. Dziękujemy za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

6
1

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 21:25). Koniec meczu. Autorem ostatniego punktu Jarosław Podleśnik. W 1/3 finału Ligi Mistrzów zagra Biełogorie Biełgorod.

1
1
15
5
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 20:24). Ale Grzegorz Pająk zepsuł zagrywkę i pierwsza piłka meczowa dla Biełogorie.

5
2
1
4
3
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 20:23)Dominik Witczak obił blok.

2
1
1
2
2
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 18:22). Niechlujne, nieudane przyjęcie Mateusza Bieńka. Powoli zmierzamy do końca rywalizacji.

2
2
1
4
5
komentarz

Grzegorz Pająk parę chwil temu zmienił Toniuttiego i wygląda na to, że zagra już do końca meczu.

2
1
1
1
2
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 17:20). Nie Muserski, a Dmytro Teremienko jest dziś katem ZAKSY w polu serwisowym.

3
3
2
4
4
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 17:19)Kamil Semeniuk ładnie poszedł na pipe'a, ale zaatakował w aut.

3
3
3
4
7
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 17:17). Spektakularny atak Rafała Buszka.

3
4
2
3
4
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 15:17). Kolejny punkt na koncie przyjezdnych. Zablokowany Dominik Witczak.

4
3
3
4
5
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 14:15). I po raz kolejny Roman Daniłow.

2
2
3
3
5
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 14:14)Roman Daniłow wyraźnie ma swoje pięć minut. As serwisowy.

2
2
2
4
5
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 14:13). Raz jeszcze zapunktował Roman Daniłow.

1
1
1
3
2
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 12:11). Dwukrotnie fenomenalnie w obronie zagrał Aleksiej Obmoczajew. Goście wyprowadzili kontrę, zamienioną na punkt przez Romana Daniłowa.

1
1
1
2
2
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 12:9)Dominik Witczak ponownie niezawodny.

3
2
1
2
1
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 11:9). Rafał Buszek w siatkę. Tempo spada coraz bardziej.

1
1
1
3
3
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 9:8). W skutecznej akcji Dominik Witczak.

2
2
1
2
2
komentarz

Boisko opuścił Dmitrij Muserski. Zmienił go Artem Smoljar.

1
1
2
1
2
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 8:6). Skuteczny atak kędzierzynian z lewego skrzydła.

3
2
1
1
3
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 6:5)Roman Daniłow w pół siatki.

2
2
2
4
3
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 5:3)Dominik Witczak również nie zawiódł na prawym skrzydle.

4
3
2
4
4
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 4:3). Kolejny udany atak Rafała Buszka.

3
1
2
1
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 3:3). Tempo meczu gwałtownie spadło.

1
1
1
4
komentarz

IV set (22:25, 25:20, 24:26, 1:1). Na boisku widzimy nowe twarze. Po stronie ZAKSY są nimi Dominik Witczak i Kamil Semeniuk , natomiast w Biełogorie Jarosław Podleśnik i Roman Daniłow.

1
4

III set (22:25, 25:20, 24:26). ZAKSA za burtą Ligi Mistrzów ... Jej odpadnięcie przypieczętował punktowym atakiem Jan Jereszczenko.

18
12
11
43
56
komentarz

III set (22:25, 25:20, 24:25). Maksim Żygałow bardzo precyzyjnie uderzył po prostej.

13
9
10
42
59
komentarz

III set (22:25, 25:20, 24:24). ZAKSA uciekła spod topora. Dzięki blokowi.

37
17
4
6
7
komentarz

III set (22:25, 25:20, 23:24). A Maksim Żygałow posłał punktową zagrywką. Tym samym piłka setowa dla Biełogorie.

7
6
7
12
21
komentarz

III set (22:25, 25:20, 23:23). W fatalnym momencie serwis popsuł jednak Łukasz Wiśniewski.

4
3
3
11
19
komentarz

III set (22:25, 25:20, 23:22). Rafał Buszek , Rafał Buszek Rafał Buszek !

23
13
1
2
6
komentarz

III set (22:25, 25:20, 22:22)Rafał Buszek nie wstrzymał ręki w kontrze i jest remis!

28
14
2
4
5
komentarz

III set (22:25, 25:20, 21:22). Z krótkiej znakomicie Łukasz Wiśniewski.

15
10
4
4
5
komentarz

III set (22:25, 25:20, 20:22). A teraz Dmitrij Muserski zaskoczył zagrywką Sama Deroo.

4
4
1
6
8
komentarz

III set (22:25, 25:20, 20:21)Dmitrij Muserski w trudnym momencie niezawodny ze środka.

3
4
2
11
6
komentarz

III set (22:25, 25:20, 19:19). Ponownie z opresji wybawił ZAKSĘ Sam Deroo.

17
8
2
4
6
komentarz

III set (22:25, 25:20, 17:18). Goście znaleźli sposób na zablokowanie Sama Deroo. Sytuacja ZAKSY staje się coraz bardziej nieciekawa.

5
6
3
7
14
komentarz

III set (22:25, 25:20, 17:17). Po punktowej zagrywce Dmytro Teromienki mamy remis.

4
5
3
7
9
komentarz

III set (22:25, 25:20, 17:16). Dawid Konarski przestrzelił na potrójnym bloku.

5
5
1
3
13
komentarz

III set (22:25, 25:20, 17:15). Dwukrotnie na prawym skrzydle świetnie spisał się Maksim Żygałow.

7
5
2
3
3
komentarz

III set (22:25, 25:20, 16:13). Kędzierzynianie dwa razy doskonale zagrali w obronie i w nagrodę mogli wyprowadzić kontrę. A tą sprytnym zagraniem wykończył Rafał Buszek.

13
13
2
2
4
komentarz

III set (22:25, 25:20, 15:13). Raz jeszcze kapitalnie z krótkiej Mateusz Bieniek.

13
13
1
2
4
komentarz

III set (22:25, 25:20, 14:13)Mateusz Bieniek skończył atak z krótkiej. Benjamin Toniutti po dłuższym czasie znów uruchomił środek.

9
7
1
2
3
komentarz

III set (22:25, 25:20, 12:12). Jeszcze jeden błąd serwisowy gospodarzy. Tym razem autorstwa Sama Deroo.

6
4
1
6
4
komentarz

III set (22:25, 25:20, 11:10). Dawid Konarski tym razem "upolował" ręce blokujących.

12
11
1
2
5
komentarz

III set (22:25, 25:20, 9:10)Jan Jereszczenko wybił piłkę po rękach bloku. Goście na prowadzeniu.

2
3
2
4
4
komentarz

III set (22:25, 25:20, 9:9). Dwa wyraźne błędy w serwisie też po stronie ZAKSY.

1
1
2
2
4
komentarz

III set (22:25, 25:20, 8:7). Nawet takiemu wyjadaczowi jak Siergiej Tietiuchin zdarzają się duże błędy w zagrywce.