MVP: Bartosz Filipiak. Dziękujemy za relację.

3
1
2
2

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz wygrali 3:1 i zapewnili sobie utrzymanie. Częstochowian czeka baraż!

24
11
4
0
3

Przejście przy ataku jednego z częstochowian i piłki meczowe dla Łuczniczki!

8
3
0
1
1

W kolejnej akcji Bartosz Filipiak nie myli się w ataku.

6
3
0
2
0

Zablokowany na lewym skrzydle Milan Katić.

4
1
1
4
5

Kolejny blok bydgoszczan w tym secie, którym brakuje już tylko 5 punktów do utrzymania.

3

Igor Yudin spojrzał jak rywale skaczą do bloku i kiwnął tak, że skutecznie ominął blok.

5
0
0
0
0

Skuteczny blok Mateusza Sacharewicza, który pojawił się na parkiecie.

2
0
0
0
0

Gospodarze mieli rację. Piłka autowa i punkt dla Łuczniczki.

5
1
1
0
1

As serwisowy częstochowian, ale bydgoszczanie proszą o wideoweryfikację.

1

Piotr Sieńko co zrozumiałe posyła kolejną piłkę do Filipiaka i znów punkt dla bydgoszczan.

3
2
0
1
0

Bartosz Filipiak w kolejnym skutecznym ataku w tym meczu.

5
1
0
0
0

Punktowa zagrywka częstochowian i szybko o czas poprosił Dragan Mihailović.

0
0
0
0
2

Blok bydgoszczan, w którym króluje Wojciech Jurkiewicz.

3
2
2
2
1

Obok Filipiaka świetnie w zespole gospodarzy spisuje się także Milan Katić. Kolejny punktowy atak Serba.

4
1
0
0
0

Bartosz Filipiak utrzymuje poziom i popisuje się kolejnym skutecznym atakiem.

2
1
0
0
0

Kolejny blok bydgoszczan i zdenerwowany Michał Bąkiewicz prosi o drugi czas.

2
1
0
1
0

Trzeci w blok w tym secie Łuczniczki Bydgoszcz.

3
2
0
0
0

Oleksandr Grebeniuk dosłownie bronił się przed potężnym atakiem Bartosza Filipiaka. Punkt dla gospodarzy.

2

Kolejny podwójny blok bydgoszcza, którzy świetnie rozpoczynają seta. Czas dla AZS-u.

2
1
0
0
0

Podwójny blok bydgoskiego duetu Wojciech Jurkiewicz - Igor Yudin.

1
0
0
1
1

Dwie z rzędu autowe zagrywki.

Jeśli bydgoszczanie wygrają tego seta, to zapewnią sobie utrzymanie w PlusLidze, a częstochowianie będą grać w barażach.

0
0
1
0
0

Czwarta partia rozpoczyna się od potężnego ataku Milana Katicia.

1
0
0
0
1

W kolejnej akcji australijski przyjmujący już się nie pomylił i gospodarze prowadzą 2:1.

5
1
1
1
3

Igor Yudin zablokowany i częstochowianie bronią dwie piłki setowe.

2
2
1
0
3

Potężna zagrywka Milana Katicia i częstochowianie nie przyjmują.

5
0
1
0
1

Trudna piłka, ale Wojciech Jurkiewicz poradził sobie w ataku ze środka.

3
0
1
0
0

Milan Katić skończył przechodzącą piłkę na siatce.

4
1
1
2
1

Poza jednym blokiem częstochowianie nie mają lekarstwa na zatrzymanie w ataku Bartosza Filipiaka.

3
4
0
1
4

Skuteczny trójblok bydgoszczan, który coraz bliżej objęcia prowadzenia w meczu 2:1. Czas dla Michała Bąkiewicza.

5
4
0
1
3

Kolejny skończony atak przez Milana Katicia.

4
0
0
2
2

W kolejnej akcji Milan Katić miał znacznie trudniejszą piłkę do skończenia, ale tym razem poradził sobie.

3
1
0
1
0

Zablokowanym na lewym skrzydle Milan Katić i o czas poprosił Dragan Mihailović.

0

Akcja z bardzo efektownymi obronami zakończona skutecznym atakiem Tomasza Kowalskiego.

0

Bartosz Filipiak nie wstrzymuje ręki w ataku.

1
0
0
1
0

Stanisław Wawrzyńczyk ustrzelony zagrywką przez Milana Katicia.

1
0
0
1
0

Dwie z rzędu autowe zagrywki, najpierw bydgoszczan, a później gości.

1
0
0
0
0

Kontra bydgoszczan i skutecznie z drugiej linii Igor Yudin.

1
0
0
0
1

Milan Katić efektywnie z lewego skrzydła.

0
0
0
0
1

Igor Yudin nie zdołał obronić ataku częstochowian.

1
0
0
0
2

Piotr Sieńko kieruje piłkę na środę, a tam skutecznym zbiciem popisał się Jan Nowakowski

1

Częstochowianie znaleźli sposób na Bartosza Filipiaka. Atakujący Łuczniczki zablokowany.

0
0
0
0
2

Piotr Sieńko zagrywa daleko w aut i pierwszy punkt w secie dla częstochowian.

1

Łukasz Polański zagrywa w aut i drugi set dla Łuczniczki. Przy stanie 1:1 przed nami 10 minutowa przerwa.

1

Częstochowianie obronili dwie piłki setowe.

3

Częstochowianie bliscy podbicia ataku Bartosza Filipiaka, ale ostatecznie punkt dla Łuczniczki.

4
0
0
0
0

W trudnych momentach bydgoszczanie mogą jednak liczyć w środę na Bartosza Filipiaka. Znów skuteczne zbicia młodego atakującego Łuczniczki.

3
0
0
0
1

Jan Nowakowski bez bloku zaatakował w aut.

1
0
0
0
1

Milan Katić skutecznie splasował piłkę w kontrze.

0
0
0
0
1

Po przerwie potężny atak Bartosza Filipiaka.

1
0
0
0
2

Igor Yudin w ataku w kontrze dotknął siatki i czas dla Dragana Mihailovicia.

0
0
1
0
1

Rozgrywający Łuczniczki Piotr Sieńko przy przechodzącej piłce przegrał walkę na siatce.

2
2
1
1
2

Na razie świetne spotkanie rozgrywa na prawym skrzydle Bartosz Filipiak.

1
0
0
0
1

W zespole AZS-u za Moroza wszedł Stanisław Wawrzyńczyk.

1
1
1
1
2

Potężna zagrywka Milana Katicia, z którą nie poradził sobie lidero AZS-u Adam Kowalski.

3
1
0
0
1

Niedokładne przyjęcie częstochowian, ale błąd szybko naprawił techniczny atakiem Rafał Szymura.

1
0
0
0
0

Kolejny punkt w ataku ze środka zdobył Bartosz Buniak.

0

Bartosz Buniak w potężnym ataku ze środka.

1

Autowy atak jednego z siatkarzy częstochowskiej drużyny.

1
0
0
0
0

Bartosz Filipiak zapunktował w kontrze i o czas poprosił Michał Bąkiewicz.

2
0
0
0
0

Igor Yudin show. Najpierw kapitalna obrona przyjmującego, a potem jeszcze lepszy atak na podwójnym bloku.

2
0
0
0
0

Pewny atak ze środka w wykonaniu Wojciecha Jurkiewicza, który nieoczekiwanie rozpoczął mecz w wyjściowym składzie Łuczniczki.

1
0
1
0
0

Milan Katić wyrzucony za antenkę, ale poradził sobie w ataku.

1

Drugą odsłonę meczu rozpoczynamy od punktowej zagrywki częstochowian.

0
0
0
0
1

Igor Yudin zagrywa w siatkę i pierwszy set dla przyjezdnych.

5
3
1
3
2

Częstochowianie byli bliscy wyblokowania i obrony ataku Bartosza Filipiaka, ale ostatecznie Łuczniczka broni pierwszego setbola. Czas dla Michała Bąkiewicza.

0
1
1
1
3

Igor Yudin zaatakował "na raty", ale dla gospodarzy najważniejsze, że zdobył punkt.

2

Dwie z rzędu autowe zagrywki częstochowian.

2
0
0
2
4

W drugiej fazie seta bardzo skuteczny w częstochowskim zespole jest Oleksandr Grebeniuk.

1
1
1
0
1

Siatkarski gwóźdź w wykonaniu Rafała Szymury.

1
2
0
0
0

Piotr Sieńko większość piłek posyła na razie do Bartosza Filipiaka. Na razie atakujący Łuczniczki nie myli się.

Skuteczny atak po prostej Bartosza Filipiaka.

Dwa punkty z rzędu w ataku Oleksandra Grebeniuka i przyjezdni odzyskali prowadzenie. Czas dla trenera Mihailovicia.

Po dwóch punktach z rzędu dla gości, punkt w ataku zdobył Bartosz Filipiak.

Przed potrójny blok AZS-u nie przedarł się Igor Yudin.

Sprytnym, techniczny i co najważniejsze dla gospodarzy skutecznym atakiem popisał się Igor Yudin

Serię częstochowian przerwał mocnym i skutecznym atakiem Milan Katić.

Nie do zatrzymania na lewym skrzydle Rafał Szymura.

Drugi z rzędu punkt w ataku zdobył Rafał Szymura.

1
0
0
0
0

Długa akcja zakończona skutecznym plasem w 9. metr pola bydgoszczan Rafała Szymury.

Przez blok bydgoszczan nie przedarł się Tomasz Kowalski.

Milan Katić popisał się efektywnym atakiem blok-aut.

Na razie bardzo skutecznie na prawym skrzydle bydgoskiego zespołu spisuje się Bartosz Filipiak. Kolejny punkt atakującego Łuczniczki.

Po raz drugi w tym spotkaniu bydgoszczanie wychodzą na przerwę. O czas poprosił Michał Bąkiewicz.

As serwisowy Igora Yudina i gospodarze odrobili trzypunktową stratę.

Świetne rozegranie Piotra Sieńko. Na czystej siatce nie do obrony zaatakował Bartosz Filipiak.

Kontra bydgoszczan, a w niej skutecznie na lewym skrzydle spisał się Igor Yudin.

Skuteczny tróbjblok bydgoskiego zespołu.

Tymczasem zza band reklamowych spotkaniu przygląda się Jakub Bednaruk, który od sezonu 2017/2018 obejmie Łuczniczkę Bydgoszcz. Na razie nowy trener zespołu nie może być zadowolony z gry Łuczniczki.

1
0
0
0
0

Mateusz Czunkiewicz nie przyjmuje zagrywki Rafała Szymury i o czas poprosił Dragan Mihailović.

Jan Nowakowski zablokowany w ataku ze środka.

Nieporozumienie w obronie Łuczniczki. Bydgoszczanie nie podbili przechodzącej piłki.

0
1
0
0
0

Wyrównany początek spotkania. W kontrze zapunktował Bartosz Filipiak.

Pierwszy punkt w meczu dla gospodarzy, skutecznym plasem, zdobył Bartosz Filipiak.

Wyjściowe składy:

AZS Częstochowa: T. Kowalski, Moroz, Buniak, Szymura, Grebeniuk, A. Kowalski (libero)

Łuczniczka: Nowakowski, Katić, Jurkiewicz, Yudin, Filipiak, Sieńko, Czunkiewicz (libero)

2
1
1
1
1

Zakończyła się już prezentacja obu zespołów. Za chwilę poznamy wyjściowe szóstki obu drużyn.

1
1
1
1
1

Bydgoszczanie, by cieszyć się z wygrania dwumeczu muszą wygrać 3:0 bądź 3:1. Jeśli wygrają 3:2, losy 15. miejsca rozstrzygną się w tzw. złotym secie, granym do 15 punktów. Każdy triumf częstochowian, gwarantuje im utrzymanie.

Przypominamy, że stawką pojedynku jest 15. lokata w rozgrywkach, ale przede wszystkim utrzymanie w PlusLidze. Wywalczy je zwycięzca dwumeczu. Na razie bliżej tego celu są częstochowianie, którzy wygrali pierwszy mecz u siebie 3:2.

Witamy serdecznie z hali Łuczniczka. Rozpoczynamy relację z rewanżowego meczu o 15. miejsce w PlusLidze pomiędzy Łuczniczką Bydgoszcz i AZS-em Częstochowa.