Zakończony

Słowacja

CZE 25 : 17 SVK
czas 4 SET

Podwójne odbicie na koniec spotkania. Czesi wzbogacili się o komplet punktów na starcie mistrzostw Europy!

2
CZE 24 : 17 SVK
czas 4 SET

Atak daleko w aut i Czesi mają całą serię piłek meczowych.

1
CZE 23 : 16 SVK
czas 4 SET

Nic nie można powiedzieć po tak złej zagrywce Słowaka. Pozostało tylko westchnąć jego kibicom.

1
CZE 21 : 15 SVK
czas 4 SET

Donovan Dzavoronok już tradycyjnie uaktywnia się w decydującym fragmencie seta. Po jego dobrych atakach Czesi zbliżają się wielkimi krokami do zwycięstwa.

2
CZE 19 : 14 SVK
czas 4 SET

Ostatnie przyspieszenie Słowaków. Marek Ludha na boisku zamiast Emanuela Kohuta.

CZE 18 : 12 SVK
czas 4 SET

Punktują jednak prawie wyłącznie reprezentanci Czech. Czują już, że wiktoria jest na wyciągnięcie dłoni.

czas 4 SET

Czas na argumenty ostateczne. Andrej Kravarik nie krzyczy jednak na swoich zawodników podczas przerwy, a stara się indywidualnie podnieść ich na duchu.

CZE 16 : 11 SVK
czas 4 SET

Michal Finger skutecznie w kontrataku. Dobrze dysponowany w trzecim oraz czwartym secie zawodnik ogłosił nieoficjalnie przerwę techniczną. Być może ostatnią w tym meczu.

CZE 15 : 11 SVK
czas 4 SET

Daniel Koncal huknął w pół siatki. Nie tego oczekiwał trener od swojego zmiennika, kiedy powierzył mu zadanie ratowania tego pojedynku.

CZE 14 : 11 SVK
czas 4 SET

Daniel Koncal oraz Peter Mlynarcik weszli na boisko zamiast Juraja Zatko i Milana Bencza.

CZE 13 : 10 SVK
czas 4 SET

Selekcjoner reprezentacji Słowacji zażądał przerwy. Słychać w Szczecinie ostatni dzwonek, żeby jego drużyna ratowała się przed porażką.

CZE 11 : 9 SVK
czas 4 SET

Michal Finger zameldował się w polu serwisowym. Przy grzmotach Czecha drużyna wyszła na prowadzenie i zamierza rozdawać karty do końca seta.

1
1
CZE 7 : 8 SVK
czas 4 SET

Słowacja wygrała pojedynek na siatce. W ten sposób drużyna w niebieskich koszulkach oraz spodenkach ma przewagę na przerwie technicznej.

czas 4 SET

Jakub Janouch nie przestraszył swoją zagrywką Słowaków i ci przeprowadzili skuteczną akcję. W początkowym etapie seta mają małą przewagę.

CZE 2 : 4 SVK
czas 4 SET

Oho, Cristiano RonaldoPetr Michalek próbował przebić piłkę nogą, tyle że kopnął w taśmę i pozostało pozostać przy karierze siatkarza.

CZE 2 : 2 SVK
czas 4 SET

Emanuel Kohut zaatakował już znacznie lepiej. Nawet nie miał przeciwnika na siatce. Kapitan reprezentacji Słowacji doprowadził do remisu.

CZE 1 : 0 SVK
czas 4 SET

Milan Bencz huknął w aut na początek czwartego seta. Uśmiechy na twarzach Czechów po kolejnych prezentach ze strony Słowacji.

CZE 25 : 16 SVK
czas 3 SET

Donovan Dzavoronok "rozstrzelał" Słowaków zagrywkami na finiszu trzeciego seta. Wysokie zwycięstwo Czechów w tej partii i za moment staną przed szansą na zgarnięcie kompletu punktów.

1
czas 3 SET

Po siatce w pole. As serwisowy Donovan Dzavoronok i nie zamierza szybko przestać zagrywać.

2
czas 3 SET

Marcel Lux wrócił na boisko. Kilkanaście minut poza placem miało pomóc Słowakowi w złapaniu dystansu i oddechu.

1
CZE 20 : 14 SVK
czas 3 SET

Sporo przerw w tym fragmencie pojedynku. Niewiele one wnoszą, ponieważ utrzymuje się bezpieczna przewaga reprezentacji Czech. Koniec seta tuż, tuż.

1
1
CZE 18 : 14 SVK
czas 3 SET

Weryfikacja wideo nie pomogła Czechom, więc w polu serwisowym został Daniel Koncal.

1
czas 3 SET

Emanuel Kohut zaserwował z dużą siłą, ale marną precyzją w połowę siatki. Tak to na pewno Reprezentacja Słowacji nie wygra trzeciego sta.

czas 3 SET

Petr Michalek przebił się bez zbędnego zamieszania przez blok. Po skutecznej akcji Czechów o przerwę na żądanie poprosił Andrej Kravarik.

czas 3 SET

Emanuel Kohut sprytnie ominął blok. Jego wysiłek zepsuł Milan Bencz swoim beznadziejnym serwisem i Słowacja ma ponownie pięć punktów do odrobienia.

CZE 14 : 10 SVK
czas 3 SET

Trzy punkty odrobione przez reprezentację Słowacji w krótkim okresie. To za dużo dla trenera Michala Nekoli, więc wezwał swoich zawodników do ławki.

1
CZE 14 : 9 SVK
czas 3 SET

Milan Bencz wprowadził się na boisko w dobrym stylu. Atak blok-aut i jeszcze reprezentacja Słowacji może spróbować odwrócić los tej rundy.

CZE 13 : 6 SVK
czas 3 SET

Milan Bencz na boisku. Zmienia selekcjoner Słowaków, ponieważ w tym dotychczas nieudanym secie, nie ma już na co czekać.

CZE 11 : 5 SVK
czas 3 SET

Michal Petras zmienił Marcela Luxa. Potrzeba Słowakom nowej energii, nowego bodźca w ofensywie.

CZE 9 : 5 SVK
czas 3 SET

Inna sprawa, że niemiłosiernie mylili się na początku trzeciego seta w ataku Słowacy. Marcel Lux pokazał partnerom jak należy skutecznie zakończyć akcję.

1
CZE 8 : 4 SVK
czas 3 SET

Tymi kapitalnymi blokami dowodzi Michal Finger. Dzięki temu elementowi reprezentacja Czech zeszła na drugą przerwę techniczną z przewagą aż czterech "oczek".

2
1
1
CZE 7 : 4 SVK
czas 3 SET

Niemoc Słowaków przerwał po przeciwnej stronie boiska Peter Mlynarcik. Czesi zdążyli jednak uciec.

CZE 5 : 3 SVK
czas 3 SET

Potrójny blok wobec ataku Marcela Luxa. Nie przebił się przez tę ścianę Słowak, a i w następnej akcji miał problem. Dwa punkty zaliczki Czechów.

CZE 3 : 2 SVK
czas 3 SET

Czymś energetycznym uraczył się w przerwie Michal Finger i właśnie Czech rozpoczyna trzecią partię od najmocniejszych zbić.

CZE 1 : 1 SVK
czas 3 SET

W polu serwisowym był Michal Finger. Wykonał dwie zagrywki, po których Czesi najpierw prowadzenie zdobyli, a pół minuty później stracili. Jednym zdaniem - rozpoczął się trzeci set.