GROMDA 6. Sensacja była blisko! "MAXIMUS" zwycięzcą turnieju

Ależ to był pojedynek! Mariusz "MARIO" Kruczek był bliski sprawienia niespodzianki w finale turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 6. Ostatecznie przez nokaut w drugiej rundzie zwyciężył Dawid "MAXIMUS" Żółtaszek.

Waldemar Ossowski
Dawid Żółtaszek zwyciężył turniej podczas gali GROMDA 6 Materiały prasowe / Dawid Żółtaszek zwyciężył turniej podczas gali GROMDA 6
Kruczek do finału wszedł w zastępstwie. Z powodu kontuzji do pojedynku z Żółtaszkiem nie był w stanie wyjść Mateusz "ŚWIR" Wijas, który w ćwierćfinale popisał się brutalnym nokautem.

"MARIO" postawił wszystko na jedną kartę. Od pierwszych sekund mocne ciosy dochodziły do twarzy finalistów turnieju. Kruczek w szaleńczym ataku kilka razy naruszył Żółtaszka. "MAXIMUS" przetrwał jednak kryzys, a w drugiej rundzie przystąpił do zdecydowanego ataku.

Wyraźnie zmęczony zawodnik z Zakopanego padł na deski po ciężkim ciosie faworyta. Zakrwawiony zdołał jeszcze wstać, ale sędzia nie dopuścił do do kontynuowania pojedynku.

Dawid Żółtaszek zwyciężył ośmioosobowy turniej walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 6. W kolejnej walce zmierzy się z ze zwycięzcą turnieju GROMDA 5 - Bartłomiejem Domalikiem. Stawką pojedynku będzie 100 tysięcy złotych.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.