Co za akcja w kluczowym momencie! Nadal pokazał wielki kunszt [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Tennis TV / Na zdjęciu: Akcja Rafaela Nadala
Twitter / Tennis TV / Na zdjęciu: Akcja Rafaela Nadala

Półfinał Rolanda Garossa pomiędzy Rafaelem Nadalem i Alexandrem Zverevem dostarczył wielu emocji. Hiszpański mistrz popisał się przepiękną akcją w kluczowym momencie pierwszego seta. To trzeba zobaczyć.

Wydarzeniem piątku na kortach Rolanda Garrosa był mecz półfinałowy pomiędzy Rafaelem Nadalem i Alexandrem Zverevem. Od samego początku tenisiści zaserwowali potężne emocje. Dość powiedzieć, że pierwszy set trwał ponad półtorej godziny.

Zakończył się on rzecz jasna tie-breakiem. W nim wydawało się, że zwycięży Niemiec. Prowadził bowiem już 6:2 i miał cztery piłki setowe. Wtem swoją najlepszą grę pokazał Rafael Nadal.

Przy 6-4 Niemiec miał wręcz perfekcyjną okazję na skończenie seta. Znakomity wyrzucający serwis ustawił mu perfekcyjną okazję do rozstrzygnięcia punktu. Hiszpan jednak pokazał wielki kunszt.

Swoją piłkę odgrywał wręcz z okolic bocznej bandy kortu, a i tak się obronił. Znakomite zagrania ze strony Hiszpana można zobaczyć w poniższym wideo.