Przegrywał 0:5. I wtedy zrobił to [WIDEO]

Benoit Paire błyskawicznie zakończył grę w tegorocznym US Open. Francuz musiał uznać wyższość Camerona Norrie'ego. Gdy w ostatniej partii przegrywał już 0:5, to zaczął się pakować.

Łukasz Witczyk
Benoit Paire Twitter / Eurosport / Na zdjęciu: Benoit Paire
Nie tak swój udział w tegorocznym US Open wyobrażał sobie Benoit Paire. Notowany na 173. miejscu w rankingu ATP Francuz marzył o sprawieniu niespodzianki. Jednak nawet nie nawiązał walki z dziewiątym w rankingu Cameronem Norrie'em. To dla Paire'a było duże rozczarowanie.

W pierwszej odsłonie Brytyjczyk wygrał 6:0. Druga była już znacznie bardziej wyrównana i rozstrzygnęła się dopiero po tie-breaku. Trzeci set był już jednak pokazem siły Norrie'ego.

W nim reprezentant Wielkiej Brytanii znów nie oddał swojemu przeciwnikowi choćby jednego gema. Totalnie dominował na korcie i wykorzystywał wszystkie błędy swojego przeciwnika.

Ten podczas przerwy przy stanie 0:5 zaczął pakować się. Schował do pokrowca rakietę i inne swoje rzeczy. Rozegrał ostatniego gema, ale wiedział, że porażka z Brytyjczykiem to tylko formalność. "Moje demony powróciły" - podpisano na twitterowym profilu Eurosportu. Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej.