Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / ATP / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Materiały prasowe / ATP / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz w drugiej rundzie US Open zmierzy się z Jackiem Draperem. Zobacz, gdzie oglądać ten pojedynek w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

Hubert Hurkacz - Jack Draper. Gdzie oglądać? Transmisja TV[/b]

Hubert Hurkacz zafundował kibicom prawdziwy thriller w pierwszej rundzie US Open. Najlepszy polski tenisista przegrywał już 0-2 w setach z Markiem-Andreą Hueslerem, ale zdołał wrócić do rywalizacji, odbudować swoją grę i ostatecznie pokonał Szweda po pięciu setach.

Teraz, w drugiej rundzie, czeka go kolejne wyzwanie. Jego przeciwnikiem na tym etapie będzie Brytyjczyk, Jack Draper. Ich pojedynek otworzy zmagania na korcie numer 12.

A taki układ gier sprawia, że rywalizacja Hurkacza z Draperem rozpocznie się o godzinie 17:00 czasu polskiego. Transmisja dostępna będzie w Eurosporcie.

Hurkacz - Draper. Relacja live, stream online

Mecz Hurkacz - Draper zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Hubert Hurkacz - Jack Draper: 31.08.2023 (czwartek), godz. 17:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty