Mina mówi wszystko. Spójrz, jak zareagowała po rozbiciu przez Świątek

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / WTA / Rozczarowana Julia Putincewa
Twitter / WTA / Rozczarowana Julia Putincewa

Iga Świątek rozbiła w środę Julię Putincewą i szturmem awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA Indian Wells. Gdy spojrzy się na reakcję jej rywalki, nic więcej dodawać już nie trzeba.

Liderka światowego rankingu nie zwalnia tempa i odprawiła z kwitkiem kolejną przeciwniczkę. Tym razem Iga Świątek bez najmniejszego trudu pokonała Julię Putincewą, potwierdzając, że świetnie czuje się na kortach twardych w Indian Wells.

Polka nie miała dla swojej rywalki litości i zwyciężyła z nią 6:1, 6:2 (---> RELACJA), w znakomitym stylu awansując do ćwierćfinału. Środowe starcie tenisistek trwało zaledwie godzinę i jedenaście minut.

Kolejną rywalką pierwszej rakiety świata będzie Karolina Woźniacka, która w czwartej rundzie zawodów w dwóch setach rozprawiła się z AndżelikŌ Kerber (---> WIĘCEJ TUTAJ).

A Julia Putincewa? Po meczu nie kryła swojego rozczarowania. Jej ambicje sięgały znacznie wyżej niż tylko ugranie trzech gemów, a tymczasem nie miała zbyt wielu argumentów, żeby postawić się Idze Świątek. Mina rozbitej zawodniczki z Kazachstanu mówiła wszystko.