Poważna kontuzja Rafaela Nadala. Zagrał z nią w dwóch meczach!

Tego kibice Rafaela Nadala pewnie się nie spodziewali. Doświadczony tenisista przeszedł badania, które wykazały, że ostatnie mecze rozgrywał z kontuzją. I to na dodatek poważną!

Mateusz Domański
Rafael Nadal PAP/EPA / RAY ACEVEDO / Na zdjęciu: Rafael Nadal
Jose Moron, redaktor naczelny "Punto de Brak", podał na Twitterze, że Rafael Nadal doznał poważnego urazu. Okazuje się, że tenisista ma pęknięte żebro. Teraz czeka go od czterech do sześciu tygodni przerwy.

Nadal już podczas rywalizacji w Indian Wells skarżył się na problemy zdrowotne. Odczuwał ból klatki piersiowej.

W finale Indian Welles 35-latek przegrał z Amerykaninem Taylorem Fritzem 3:6, 6:7 (5-7). Była to jego pierwsza porażka w sezonie.

Dopiero teraz okazało się, że Hiszpan dograł półfinał i dwa sety finału z nieprzyjemną kontuzją.

Przypomnijmy, że wcześniej Nadal mógł pochwalić się niesamowitą passą. Miał na koncie aż 20 zwycięstw z rzędu. To bez wątpienia wielka sprawa.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.