Hubert Hurkacz odpadł, ale zachwycił media

Hubert Hurkacz po czterosetowym meczu pożegnał się z Wimbledonem, ale swoją postawą zachwycił światowe media. Oto, co napisano po jego pojedynku z Novakiem Djokoviciem.

PS

telegraf.rs: "Djoković po dwóch dniach pokonał bombardiera"

W niedzielę Novak Djoković prowadził z Hubertem Hurkaczem już 2:0 w setach, w ramach czwartej rundy Wimbledonu, choć w obu partiach potrzebny był tie-break. Później mecz został przerwany ze względu na ciszę nocną i dokończony w poniedziałek. Serb ostatecznie pokonał Polaka w czterech odsłonach.

"Djoković po dwóch dniach pokonał bombardiera" - napisał serbski portal telegraf.rs. "Bombardier" odnosi się oczywiście do tego, co Hurkacz robił swoim serwisem. W sumie zdobył aż 33 asy.