Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:4, 6:0 - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska! Australijka wyrzuciła forhend w aut i to Polka zagra w III rundzie Wimbledonu!
Skomentuj 3
  • Lady Aga Zgłoś komentarz
    trochę niepotrzebnie Agnieszka dała pograć Australijce i się dogonić w pierwszym ale jak zobaczyła, że jest doganiana to uznała że już koniec taryfy ulgowej Australijka nie miała nic
    Czytaj całość
    do powiedzenia. Agnieszka jesteś wielka, obyś osiągnęła to czego na pewno pragniesz! :)
      mistrzyni Agnieszka brawo!
      • uwieZ Zgłoś komentarz
        Agnieszka jak wielka mistrzyni. Drugi set to była deklasacja. Przepiękne minięcia, zagrania po linii, obrona... Gdyby nie to rozluźnienie w pierwszym secie to byłoby idealnie. A
        Australijka odjeżdża do domu na jednokołowym rowerze:)
        Agnieszka Radwańska swój kolejny mecz rozegra w piątek, a w czwartek czekają nas emocje związane z występem Jerzego Janowicza i Łukasza Kubota. Na nasze relacje na żywo ze spotkań biało-czerwonych już teraz pragniemy Państwa serdecznie zaprosić, a tymczasem życzymy miłego dnia!
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Niemal perfekcyjny mecz w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej! Polka awansowała do III rundy Wimbledonu, w której zmierzy się z Michelle Larcher de Brito lub Jarmilą Gajdosovą.
        Skomentuj 4
        Zobacz więcej komentarzy (1)
        Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:4, 5:0* - Pierwszy meczbol obroniony przez Australijkę. Krakowianka wpakowała piłkę w siatkę.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:4, 5:0* - Przepiękny skrót Radwańskiej i trzy meczbole dla naszej reprezentantki!
        Skomentuj 1
        • tomasf33 Zgłoś komentarz
          koniec,gem,set mecz Aga! 6:,6:0,w 2 secie to był pokaz gry Agi :) "one women show" jak powiedział K.Wanio
        • Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:4, 5:0* - I jeszcze winner z forhendu po linii! Szósty z rzędu gem wygrany przez Radwańską!
          Skomentuj 5
          • wislok Zgłoś komentarz
            najgorsze,że dajemy się się nieco wciągnąć w to czarnowidztwo niektórych, dla których każda rywalka to śmiertelne zagrożenie. Jednak na pokajanie się nie liczę w stylu.. wisloka,
            który wykazał się niewiarą na AO.
            • RafaCaro Zgłoś komentarz
              kawaii
                W mistrzowski sposób Aga odprawiła Casey. Mamy jednokołowca :D
                Zobacz więcej komentarzy (2)
                Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:4, 4:0 - Pogoniła teraz po korcie swoją rywalkę nasza reprezentantka! 40-15.
                Skomentuj 3
                Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:4, 4:0 - Polka zagrywa winnera z bekhendu i zdobywa kolejnego breaka! Agnieszka Radwańska dwa gemy od zwycięstwa w tym pojedynku!
                Skomentuj 1
                Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:4, 3:0* - Kolejne cudowne minięcie i break point dla Polki!
                Skomentuj 1
                  Agnieszka jak wielka mistrzyni. Pełna koncentracja, nie ma fochów, jest stoicki spokój.
                  Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:4, 3:0* - Na świetny return Dellacquy nasza reprezentantka odpowiedziała serwisem i znakomitym minięciem. Gem do 15 dla Radwańskiej.
                  Skomentuj 8
                    trzesienia ziemi jak na Wimbledonie brak-ale Stosur, Jankovic, Errani, Kuznetsova out,a Isia to będzie dobry dla niej turniej, pytanie tylko jak i czy odrobinę zabraknie?? :D
                      Lady Aga,on będzie tak pisał w kolejnym meczu Agi :D
                      • Masha Trawiasta Zgłoś komentarz
                        Casey, Maszka nauczy cię drajwów xd
                        Zobacz więcej komentarzy (5)
                        Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:4, 2:0 - Przełamanie dla Agnieszki Radwańskiej! Polka pewnie wygrała dłuższą wymianę.
                        Skomentuj 0
                        Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:4, 1:0* - Radwańska miała break pointa, ale Australijka zdobyła punkt dzięki świetnemu zagraniu z bekhendu po linii.
                        Skomentuj 0
                        Skomentuj 1
                        • michal l Zgłoś komentarz
                          Czyżby się dokonały pogromy trawiastych mistrzyń-Mitu,Errani,Delaqua.
                          Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 6:4, 1:0* - Krakowianka pewnie utrzymała serwis do 15.
                          Skomentuj 0
                          Kiedy Polka prowadziła 5:1 w I secie, zanosiło się na gładkie zwycięstwo. Później dwa przełamania z rzędu zdobyła Australijka i zrobiło się trochę nerwowo. Na szczęście Polka zdołała wygrać 10. gema i tym samym całego seta. Teraz po zwycięstwo w drugiej partii!
                          Skomentuj 0
                          Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *6:4 - Gem i set Agnieszka Radwańska! Po dłuższej wymianie Dellacqua wpakowała bekhend w siatkę i oddała serwis!
                          Skomentuj 3
                            to nie był "ciężki" set. Od początku Aga miała wszystko pod kontrolą. Są błędy, ale tego się nie uniknie. Aga jak wielka mistrzyni, ze stoickim spokojem
                              Masha - Vesnina również,a co do Gulbisa to spora niespodzianka,nie zdobył nawet seta z Ukraincem..
                                Gulbis poza turniejem
                                Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 5:4* - Kolejny błąd! Trzy setbole dla Radwańskiej!
                                Skomentuj 4
                                  jestem wyjątkowo spokojny. Isia zachowała się niefrasobliwie, ta Australijka jest bezbronna jak dziecko o ile Isia się nieco postara.
                                  • Pottermaniack Zgłoś komentarz
                                    Aga, pamiętaj o naszych nerwach.
                                      no dobrze,Aga to wytrzymała,jest wygrany 1 set. 2 secie nie może dawać Casey tyle okazji.
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 5:4* - Podwójny błąd Dellacquy, po czym Australijka wyrzuca bekhend w aut i robi się 0-30.
                                      Skomentuj 0
                                      Miejmy nadzieję, że Polka nie poczuła tremy w związku z tym, że jej mecz ogląda z loży królewskiej księżna Kornwalii, Kamila.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 5:4* - I przełamanie dla Casey Dellacquy! Po dłuższej wymianie Australijka zmusiła krakowiankę do błędu i odrobiła stratę drugiego breaka!
                                      Skomentuj 1
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *5:3 - Ależ return Australijki po krosie! Break point!
                                      Skomentuj 2
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *5:3 - Podwójny błąd krakowianki, po 30.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *5:3 - Radwańska popisuje się świetnym winnerem z bekhendu. Australijka aż poślizgnęła się.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *5:3 - Znakomity serwis Dellacquy i gem wygrany do 30 przez Australijkę. Isia po raz drugi podaje po zwycięstwo w secie.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 5:2* - Było już 30-0 dla krakowianki, ale Australijka wygrała trzy kolejne punkty i ma okazję na kolejnego gema.
                                      Skomentuj 3
                                      Wieści z kortu numer 19, Alicja Rosolska i Gabriela Dabrowski przegrały II seta meczu z Lucie Hradecką i Michaellą Krajicek 4:6. Panie rozpoczęły już decydującą partię.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 5:2* - I Casey Dellacqua odrobiła stratę jednego breaka! Australijka popisała się znakomitym zagraniem z bekhendu po linii.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *5:1 - Dwa pierwsze punkty wygrała Australijka, po czym Isia odpowiedziała serwisem. Świetny return Dellacquy i dwa break pointy.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *5:1 - I przełamanie! Kolejny błąd Australijki, Agnieszka Radwańska serwuje na seta!
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 4:1* - Break point! Kapitalny return krakowianki!
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 4:1* - Było już 40-15 dla Dellacquy, ale Polka w wielkim stylu wygrała dwie kolejne wymiany i jest równowaga.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 4:1* - Jeszcze jeden wypad do przodu krakowianki, by skończyć piłkę winnerem z forhendu. Gem do 40 dla Radwańskiej!
                                      Skomentuj 2
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *3:1 - Przy drugim krakowianka pewnie kończy krótko odegraną piłkę przez rywalkę.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *3:1 - Przy pierwszym Dellacqua pakuje bekhend w siatkę.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *3:1 - Kapitalny skrót Australijki! Dwa break pointy.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *3:1 - Dosyć nonszalancki atak Polki do siatki i Australijka nie miała problemu z minięciem, 15-30.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *3:1 - Znakomicie! Cudowna wymiana, zakończona przez Agnieszką Radwańską winnerem po linii z forhendu! Jest przełamanie dla naszej zawodniczki!
                                      Skomentuj 1
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 2:1* - Dwa break pointy dla Radwańskiej!
                                      Skomentuj 1
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 2:1* - Dellacqua zmusiła krakowiankę do błędu, ale po chwili sama popełniła błąd i robi się 15-30.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 2:1* - Isia szybko wyszła na 40-0, ale dwie kolejne akcje Australijka okrasiła winnerami po krosie. Polka ruszyła do przodu i zdobyła punkt forhendem. Gem do 30 dla naszej reprezentantki.
                                      Skomentuj 1
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *1:1 - Dwie kolejne piłki pewnie wygrane przez Dellacquę. Australijka utrzymała serwis do 15.
                                      Skomentuj 1
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 1:0* - Radwańska ruszyła do siatki, ale dała się zaskoczyć. 30-15 dla Australijki.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua 1:0* - Świetny serwis na linię i krakowianka wygrała własne podanie do 30.
                                      Skomentuj 0
                                      Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua *0:0 - Znakomite zagranie Polki po krosie i szansa na zwieńczenie gema.
                                      Skomentuj 0
                                      Francuski sędzia, Emmanuel Joseph, dał sygnał do zakończenia rozgrzewki i zaczynamy! Podaje Polka.
                                      Skomentuj 0
                                      Ceremonia losowania już za nami i panie rozpoczęły tradycyjną rozgrzewkę.
                                      Skomentuj 1
                                      • Godfather-Darth Vader Zgłoś komentarz
                                        przygotowanie do sesji zdjęciowej - czas około 1 godzina 33 minuty.
                                        Minęła godz. 14:00, zatem Agnieszka Radwańska i Casey Dellacqua pojawiły się na korcie centralnym!
                                        Skomentuj 0
                                        Znamy już pierwszą tenisistkę, która awansowała do III rundy Wimbledonu. Została nią Chinka Na Li, która pokonała 6:2, 6:2 Yvonne Meusburger.
                                        Skomentuj 1
                                        Dziś na kortach przy Church Road zaprezentuje się w sumie pięcioro Polaków.
                                        Skomentuj 0
                                        Na korcie numer 11 Marcin Matkowski i Juan Sebastian Cabal prowadzą już 2-0 w setach w meczu z Brazylijczykiem Marcelo Demolinerem i Hindusem Puravem Rają. Polak i Kolumbijczyk potrzebują jeszcze jednej partii, by zameldować się w II rundzie debla.
                                        Skomentuj 0
                                        Do rozpoczęcia meczu na korcie centralnym pozostało jeszcze około 20 minut, tymczasem Alicja Rosolska i Gabriela Dabrowski wygrały I seta meczu z Lucie Hradecką i Michaellą Krajicek 7:5! Czeszka i Holenderka to półfinalistki tegorocznego Rolanda Garrosa.
                                        Skomentuj 0
                                        Od godz. 14:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy wielkoszlemowego Wimbledonu pomiędzy Agnieszką Radwańską a Casey Dellacquą.