Żużel. Znamy składy na finał Drużynowego Pucharu Świata

Już w sobotę o godzinie 20:00 odbędzie się finał tegorocznego Drużynowego Pucharu Świata we Wrocławiu. Poznaliśmy już składy wszystkich czterech reprezentacji.

Michał Mielnik
mecz Polska - Reszta Świata WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: mecz Polska - Reszta Świata
Po sześciu latach przerwy do kalendarza zawodów żużlowych powrócił Drużynowy Puchar Świata. Tegoroczna rywalizacja odbywa się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

We wtorek rywalizacja toczyła się w pierwszym półfinale. Zmagania zwyciężyli Brytyjczycy, którzy awansowali do finału. Z kolei przepustkę do barażu wywalczyli Szwedzi i Czesi.

W środę odbył się drugi półfinał. W nim najlepsi okazali się być Duńczycy, którzy o punkt pokonali Australijczyków. Do barażu awansowali także Francuzi.

Natomiast w piątek toczyła się walka o ostatnie miejsce w finale. W barażu pełną dominacją popisali się Australijczycy, którzy zdobyli aż 54 punkty i pewnie awansowali do decydującego turnieju.

Tuż po zawodach poznaliśmy kolory kasków oraz składy na sobotni finał Drużynowego Pucharu Świata:

Menedżer: Mark Lemon

Początek zawodów już w sobotę o godzinie 20:00. WP SportoweFakty przeprowadzą darmową tekstową relację live z tego turnieju. Można ją znaleźć TUTAJ.