WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Auty wygrał w Herxheim

W niedzielę w niemieckim Herxheim rozegrano pierwszą Rundę Kwalifikacyjną Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zawody zakończyły się zwycięstwem Brytyjczyka Josha Auty'ego.
Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Skomentuj 1

W wyścigu dodatkowym Auty pokonał Dennisa Anderssona. Awans do półfinałów wywalczyli też Richard Sweetman, Justin Sedgmen, Jerran Hart oraz dość nieoczekiwanie Słoweniec Nejc Malesic.

Wyniki:
1. Josh Auty (Wielka Brytania) - 14+3 (3,3,2,3,3)
2. Dennis Andersson (Szwecja) - 14+2 (3,3,3,3,2)
3. Richard Sweetman (Australia) - 13 (3,1,3,3,3)
4. Justin Sedgmen (Australia) - 11 (3,2,1,2,3)
5. Jerran Hart (Wielka Brytania) - 10 (2,3,2,1,2)
6. Nejc Malesic (Słowenia) - 9+3 (2,2,2,2,1)
-----------------------------------------
7. Kyle Newman (Wielka Brytania) - 9+2 (2,1,1,2,3) - rezerwowy
-----------------------------------------
8. Joe Haines (Wielka Brytania) - 8 (1,2,3,1,1)
9. Kai Huckenbeck (Niemcy) - 7 (w,2,3,0,2)
10. Andriej Kobrin (Ukraina) - 7 (2,0,w,3,2)
11. Wołodimir Tejgel (Ukraina) - 6 (1,3,1,0,1)
12. Lasse Bjerre (Dania) - 5 (0,0,2,2,1)
13. Michael Hofmann (Niemcy) - 3 (1,1,0,1,0)
14. Marco Gaschka (Niemcy) - 3 (1,d,1,1,0)
15. Matic Ivacic (Słowenia) - 1 (w,1,0,0,0)
16. Patrik Nagy (Węgry) - 0 (0,0,0,0,0)

R1. Andre Mochner (Niemcy) - NS
R2. Friedrich Ruf (Niemcy) - NS

Bieg po biegu:
1. Sedgmen, Newman, Gaschka, Ivacic (w/u)
2. Auty, Kobrin, Haines, Bjerre
3. Andersson, Hart, Hoffman, Nagy
4. Sweetman, Malesic, Tejgel, Huckenbeck (w)
5. Andersson, Sedgmen, Sweetman, Kobrin
6. Tejgel, Haines, Hoffman, Gaschka (d)
7. Auty, Huckenbeck, Ivacic, Nagy
8. Hart, Malesic, Newman, Bjerre
9. Haines, Malesic, Sedgmen, Nagy
10. Huckenbeck, Hart, Gaschka, Kobrin (w/su)
11. Andersson, Bjerre, Tejgel, Ivacic
12. Sweetman, Auty, Newman, Hoffman
13. Auty, Sedgmen, Hart, Tejgel
14. Sweetman, Bjerre, Gaschka, Nagy
15. Kobrin, Malesic, Hoffmann, Ivacic
16. Andersson, Newman, Haines, Huckenbeck
17. Sedgmen, Huckenbeck, Bjerre, Hoffmann
18. Auty, Andersson, Malesic, Gaschka
19. Sweetman, Hart, Haines, Ivacic
20. Newman, Kobrin, Tejgel, Nagy

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:
21. Malesic, Newman

Bieg dodatkowy o 1. miejsce:
22. Auty, Andersson

Terminarz IMŚJ 2011:
17.04 - 1. RK w Herxheim (Niemcy) WYNIKI
15.05 - 2. RK w Neustadt Donau (Niemcy)
15.05 - 3. RK we Lwowie (Ukraina)
21.05 - 4. RK w Malmoe (Szwecja)
21.05 - 5. RK w Gorican (Chorwacja)
04.06 - 1. Półfinał w Żarnowicy (Słowacja)
25.06 - 2. Półfinał w Gnieźnie (Polska)
23.07 - 1. Finał w Coventry (Wielka Brytania)
28.08 - 2. Finał w Holsted (Dania)
01.10 - 3. Finał w Pardubicach (Czechy)
09.10 - 4. Finał w Gnieźnie (Polska)

Polub Żużel na Facebooku
Skomentuj 1
Zgłoś błąd
speedway-forum.de

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • Mateusz 0

    Auty & Sweety ! Brawo chłopaki ! Lubelski Węgiel ! Wracajcie do drużyny bo jest nędznie

    Odpowiedz Zgłoś
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)