Rohan Tungate wygrał Kwalifikacje IM Australii, znamy wszystkich uczestników
6 stycznia na torze w North Brisbany rozegrane zostały kwalifikacje do Indywidualnych Mistrzostw Australii. Awans do głównej części rywalizacji uzyskało siedmiu jeźdźców.
Dołączyli oni do wcześniej rozstawionej dziewiątki. Zawodnicy z miejsc 8 i 9 pełnić będą funkcję rezerwowych.
Wyniki:
1. Rohan Tungate 13 (3,2,2,3,3)
2. Todd Kurtz 11 (3,1,3,3,1)
3. Michael Dyer 11 (2,3,1,2,3)
4. Sam Masters 10 (3,2,3,2,d)
5. Jake Anderson 10 (2,2,2,1,3)
6. James Holder 9 (3,3,0,2,1)
7. Daine Stevens 8 (2,1,2,1,2)
--------------------------------------------
8. Tyson Nelson 7 (0,3,3,1,d)
9. Harley Horwood 7 (1,0,u,3,3)
--------------------------------------------
10. Mason Campton 7 (u,2,1,3,1)
11. Joey Ringwood 7 (2,0,3,d,2)
12. Tyson Snow 7 (1,3,1,0,2)
13. Brenton Barnfield 7 (1,w,2,2,2)
14. Ryan Douglas 3 (1,1,1,0,0)
15. Nick Rowe 1 (0,d,d,1,0)
16. Sean McLellan 0 (ns,ns,ns,ns,ns)
Bieg po biegu:
1. Masters, Stevens, Barnfield, Rowe
2. Tungate, Dyer, Horwood, McLellan (ns)
3. Holder, Ringwood, Snow, Nelson
4. Kurtz, Anderson, Douglas, Campton (u)
5. Dyer, Masters, Kurtz, Ringwood
6. Snow, Tungate, Douglas, Rowe (d)
7. Holder, Anderson, Stevens, Horwood
8. Nelson, Campton, Barnfield (w), McLellan (ns)
9. Masters, Tungate, Campton, Holder
10. Nelson, Anderson, Dyer, Rowe (d)
11. Ringwood, Stevens, Douglas, McLellan (ns)
12. Kurtz, Barnfield, Snow, Horwood (u)
13. Horwood, Masters, Nelson, Douglas
14. Kurtz, Holder, Rowe, McLellan (ns)
15. Campton, Dyer, Stevens, Snow
16. Tungate, Barnfield, Anderson, Ringwood (d)
17. Anderson, Snow, Masters (d), McLellan (ns)
18. Horwood, Ringwood, Campton, Rowe
19. Tungate, Stevens, Kurtz, Nelson (d)
20. Dyer, Barnfield, Holder, Douglas
Zawodnik | I | II | III |
---|---|---|---|
Chris Holder | 13 | 16 | 14 |
Kozza Smith | 8 | 11 | 1 |
Davey Watt | 1 | 1 | 4 |
Justin Sedgmen | 5 | 2 | 16 |
Robert Ksiezak | 3 | 10 | 12 |
Cameron Woodward | 14 | 4 | 7 |
Cory Gathercole | 6 | 13 | 11 |
Troy Batchelor | 4 | 5 | 3 |
Taylor Poole | 7 | 6 | 8 |
Rohan Tungate | 10 | 8 | 15 |
Todd Kurtz | 11 | 3 | 9 |
Michael Dyer | 15 | 15 | 6 |
Sam Masters | 9 | 7 | 5 |
Jake Anderson | 16 | 14 | 13 |
James Holder | 12 | 12 | 2 |
Daine Stevens | 2 | 9 | 10 |
M | Zawodnik | I | II | III | IV | Razem |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chris Holder | 20 | 20 | 20 | 9 | 69 |
2 | Darcy Ward | 15 | 18 | 10 | 20 | 63+3 |
3 | Davey Watt | 18 | 17 | 18 | 10 | 63+2 |
4 | Rory Schlein | 14 | 15 | 16 | 17 | 62 |
5 | Cameron Woodward | 6 | 16 | 15 | 18 | 55 |
6 | Cory Gathercole | 16 | 13 | 12 | 12 | 53 |
7 | Justin Sedgmen | 12 | 10 | 14 | 15 | 51 |
8 | Kozza Smith | 13 | 7 | 17 | 13 | 50 |
9 | Tyron Proctor | 11 | 14 | 11 | 14 | 50 |
10 | Sam Masters | 9 | 11 | 13 | 7 | 40 |
11 | Richard Sweetman | 10 | 9 | 7 | 11 | 37 |
12 | Kyle Newman | - | 6 | 9 | 16 | 31 |
13 | Jason Doyle | 17 | 12 | - | - | 29 |
14 | Taylor Poole | 7 | 4 | 6 | - | 17 |
15 | Arlo Bugeja | 4 | 3 | 3 | 4 | 14 |
16 | Mitchell Davey | 3 | 2 | 4 | 2 | 11 |
17 | Robert Medson | - | - | - | 6 | 6 |
18 | Brock Gates | - | - | - | 3 | 3 |
19 | Brenton Barnfield | 2 | - | - | - | 2 |
19 | Ryan Sedgmen | - | - | 2 | - | 2 |
I - I runda w Kurri Kurri (15 stycznia) WYNIKI
II - II runda w Gillman (22 stycznia) WYNIKI
III - III runda w Broken Hill (26 stycznia) WYNIKI
IV - IV runda (finałowa) w Mildurze (29 stycznia) WYNIKI
KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>